Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1071747, vloženo 16.09.2018 11:29:47 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Jsem mega divná
Cítím se hrozně divně...včera jsme měli hody a všichni v mém věku se tam bavili..Holky tam šly za klukama a že budou chlastat. Já jsem tam nešla, protože naši by mě tam nepustili. Už se se mnou skoro nikdo nebaví!!! Mám jednu kámošku, která je na tom podobně. Taky mě sere, že nemám kluka. Holky už kluka mají nebo nějaké zkušenosti. Jsem celkem pěkná a dokážu se bavit ovšem tak proč? Cigarety mně nechutnají, zkoušela jsem to jednou a málem jsem se poblila. Alkohol taky nic moc...jen víno, pivo a koktejly. Bude se pořádat rozlučka s devítkou a už se baví o chlastu. Je mi jasný, že mě tam nepozvou, protože se se mnou vůbec nebaví a mají mě za divnou. A nejhorší je, že na střední a vejšce to nebude jiné..už se takových akcí stráním, jak debil tam čumím, že jsou všichni opilý a já ne...prostě jsem úplně divná. Nikdy jsem nedostala od kluka pusu, nikdy jsem se nelíbila, nikdy jsem se neopila, nikdy jsem neměla kluka. A ostatní jo...:-(
 Lili213 Žena15  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
16.09.2018 20:37:10
Zkusil bych ganju ta ti bude chutnat
Smajlík  GanjaSempai
16.09.2018 14:06:12
Co blbneš, jseš boží:) Pro ně jsou to akorát ty nejjednodušší stmelovací prostředky, taky z toho vyrostou. Teď si přijdou asi cool. Je dobře, že ze sebe neděláš něco, co nejsi. A věř mi, že na SŠ to jiný být může a na VŠ 100% bude. Postupně budeš potkávat lidi, kteří k tobě pasujou:)
 Dulkaholka Žena26 Kategorie
16.09.2018 13:57:08
Oni hledají rádoby dospělý aktivity a přitom je jim z toho taky na nic, stejně jako tobě. Jen proto že chceš zapadnout, nemusíš nasávat. A jít se někam "bavit" můžeš i sama, bez toho aby tě někdo zval a ty tam pila. Je to stejný jako vždy bylo ale nakonec z toho chlastu a ponížení z věcí co se pak konají....nic dobrýho není. Být na prach rozhodně cool není, jen si to tak mládí myslí, zatím. A těch charakterových skvrn, zvyků se zmastit, nebo jinak zdebilnet, degradovat, se zbavuje rozhodně hůř (pokud vůbec) než opice. Jak se říká, nemusím-e mít všechno. A přijít o vlastní rovnováhu, čistý záměr, za to abs. nestojí, spíš naopak, člověk si pak přijde zkaženej navždy. Ne zkušenej (ono taky čím, že se poblije, nekoho sex. obtezuje apod?), ale zvrácenej. Jestli chces kluka a muchlovat se, tak uz je lepsi pockat na nekoho komu o tebe pujde i bez sexu a i na ten v pohode ve vztahu dojde. A nebudes si pripadat divna, zhnusena, sama sebou.
 ertwzeu
16.09.2018 13:31:59
Jsi lepší než ostatní.
Na rozdil od ostatních nejsi děvka, snradlavá kuřačka ani ožralá kráva.
Vždycky jsem si takových holek velice vážil a nakonec jsem si takovou vzal. Máme už tři roky šťastné manželství a jsme čím dál tím víc zamilovaní. Ty děvky z jejího okolí jsou dnes svobodné matky, žijí na hranici chudoby a jsou nepřetržitě vzteklé a zoufalé.
Smajlík  Vážím si Tě.
16.09.2018 12:46:17
Najdi si kamarády do čajovny. Nebo zkus třeba trávu, abys byla napřed.
 Refuter Muž28 Kategorie
16.09.2018 12:35:56
Z alkoholu JEN pivo, víno a koktejly? Děvče, tolik toho nechutná ani mně, a to už jsem stará. :))
Ale v klidu, divná nejsi. Možná mezi svýma vrstevníkama, kteří se tímhle tempem propijí do deliria tremens, ale obecně určitě ne. Jen se to v pozdějším věku nesnaž dohnat. ;)
 Slečna ze záhrobí Žena28 Kategorie
16.09.2018 11:48:39
Je ti 15, nejsi mega divná
 Taehyung Bts Žena Kategorie
16.09.2018 11:33:31
Nejsi megadivná.
 White Wolf Muž25 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk

SLEVA 100 Kč