Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše
uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu
ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat
veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš,
aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj
si ji ZDE !
|
Několik hodin autem, to je naprostý nesmysl. Takovéto obrovské území bez civilizace v Česku už není.
|
|
|
Několik hodin autem na chatu v lese, aha :D
|
|
|
Aninka Putinka: no a co, hovno se stane. alimenty na jehně ještě nikdo nevymyslel :D :D jde o to, co mám v hlavě já a ne ta ovce
|
|
|
Aninka Putinka: Neni preci Slovak aby sukal barana ..
|
|
|
Smutnej pestitel: Být tebou, dala bych si bacha, aby to při tom tvém tripu ve skutečnosti nebyl bača s ovečkami.
|
|
|
taky jsem na tom místě byl. Ale to se zjevuje jenom o úplňku a při hodně dobrým materiálu. ve sklepě tý chaty je spousta nadržených ženských. a ten chlap u brány je pasák
|
|
|
Napadá mě ještě Valašsko
|
|
|
Można je to někde na Moravě nebo Šumava. Tam jsou více přírodní oblasti
|
|
|
Spletl si Česko a Čečnu, běžné
|
|
|
Třeba jsou poláci náměsíční a chodí ven v noci nebo je to někde na vysočině na území Kínského, u kterého dělají na černo zahradníky :D Kdo ví. Ten má velká zalesněná území.
|
|
|
Tak mozna rekl ze tam jel dlouho a zdalo se mu to jak hodina...mluvil na me polsky tak co cekas :D ale chatu jezeru a zamaskovanou branu si pamatuju dobre
|
|
|
V Česku nejsou žádné takové velké zalesnění plochy, že by jsi tam jela autem na nějakou chatu několik hodin... Buď si z nás děláš prdel nebo to myslíš vážně, ale v tom případě musíš být sjetá.
|
Vypadá to tak |
|
|
Aha, tedy pokud máš fotku toho místa.
|
|
|
https://tinyurl.com/yacprnld
|
|
|
Ne proc? Jen neumim poradne cesky.
|
|
|
Nejsou náhodou sjetá?
|
Vypadá to tak |
|
|