Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1054641, vloženo 09.05.2018 11:45:44 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Absurdity mého života pokračují
Před časem jsem sem psala něco málo o svých přehnaně blízkých vztazích s bývalými láskami. Tento víkend se na události z března navázalo.
Přijela jsem z Prahy unavená, hladová, podrážděná. Otevřela jsem si branku a vešla do domu přes terasu. Na podlaze seděla moje bývalá holka a už makala na našem společném projektu. Vstala, dala mi pusu, objala mě, naložila mi na talíř večeři a pustily jsme se do práce společně. Později večer přijela její sestra, se kterou jsme musely taky dodělávat pracovní záležitosti. Žádalo si to zprovoznit žehličku. Tak jsem zavolala rodičům od obou holek: „Martí, potřebuju vědět, jak se s tím zachází. A když jsme u toho, dej mi prosím tě na ucho svého manžela... Petře, vypila jsem ti v ledničce všechno pivo, sorry kámo." Postupně jsme si pokecali přes mobil všichni a má bývalá skorotchyně na mě: Když jsem si dělala 2 děti, nevěděla jsem, že budete tři."
Večer jsme si s mou bývalou holkou obsadily ložnici jejích rodičů. Přitulila se ke mně, dala mi pusu, skočily si za náma do postele kočky. A mně hlavou jely vzpomínky na chvíli, kdy jsem v jiném městě v březnu vstávala s jejím současným přítelem, vzpomínka na troje společné Vánoce, na mou aktuální holku a jak je to krásně absurdní, že spím v posteli bývalé skorotchyně a srokotchána. Ráno společná snídaně, po kulisách skákaly kočky, tak jsou na nich pacičky... Odjížděla jsem třetího dne s pořádným hučákem v palici. Je to strašně příjemný, ale tak střelené, že si s tím nevím rady. :)
Dnes má moje holka narozeniny, už se těším, jak se mi zase bude smát. Nemáme si co vyčítat, jen se můžeme vzájemně smát.
 houkalka E-MAIL:   Žena22 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
09.05.2018 13:54:20
Čtyři miliardy let evoluce a sekne se to na tom, že nerozpozná správně k sobě se hodící pohlaví. No, žádná škoda.
 Rokur
09.05.2018 12:37:45
Logika : To už nezajímá nikoho.
Smajlík  Fritzland Muž41 Kategorie
09.05.2018 12:34:57
Fritzland myslím že tady dotyčnou to ani nezajímá s kým nebo kde :D vždyt' je to jedno.
 Logika
09.05.2018 12:27:30
Tady na tomto místě, by mělo být fakt brutální odsouzení tvého počínání. Žel je moc horko, a já nemám nálaadu něco tvořit.
 PretorianCZ Muž27 Kategorie
09.05.2018 12:17:22
Já už se v tom kdo koho šukal, šuká nebo bude šukat fakt ztrácím...
Smajlík  Fritzland Muž41 Kategorie
09.05.2018 12:15:40
Asi běžná uvolněná vztahová filozofie dnešní doby... sám v tom nevidím takřka nic zvláštního. Střelené to bude, až skončíš v té posteli se skorotchyní bývalé holky...
 zatím okPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk