Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1050941, vloženo 13.04.2018 14:10:41 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Jak zastavit Alue K Loskotovou
Ti, kdo tuto holku znají, ví, jak se chová a co všechno dělá. Zastavme její činy. ZALOŽTE také blog, nebo víc blogů, kde napíšete články s pravdou, jaká je Loskotová, nebo jestli blog máte, napište alespoň článek o jejích činech, jako to udělala její bývalá kamarádka -Odkaz bude tady v komentářích dole- Napište, jak se Loskotová chová, co všechno „dělá“ jiným. Nechte lidem místo pro komentáře, ať tam taky můžou psát svoje zkušenosti s touto holkou. Čím VÍC BUDE TAKOVÝCH BLOGŮ TÍM VÍC LIDÍ SE DOZVÍ pravdu.
PIŠTE, podle toho, jak máte čas do různých diskuzí, kde se o ní píšou stížnosti.
NENECHTE se umlčet a pište! Oni se snaží mazat články (Loskotová a spol.) s pravdou o nich, ale vznikají nové a budou stále. Vy máte pravdu, oni nejsou lidé, kteří by měli jít příkladem. Čím víc bude pravdy, tím to bude lepší! Nenechte ji, aby se chovala, jak se chová. a aby dělala co dělá a k tomu ještě mátla ostatní.

Pravda je jenom jedna, a tu máte VY.

NENECHME takové LIDI, KTEŘÍ STÁLE MAŽOU STOPY PO SVÝCH JEDNÁNÍCH, ABY MAZALI PRAVDU!

PIŠTE! PRAVDA ZVÍTĚZÍ KDYŽ SE NENECHÁME A BUDEME TOMU VĚŘIT, TAK ZVÍTĚZÍ!
 Dobrý den Muž33  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
17.11.2020 13:47:44
Prostě nikdo si nevezme na triko její zlomyslné chování a její schválnosti, spíš se jí lidé snaží rozmluvit, aby odložila své nesmyslné útoky na nevinné lidi.
 re Moudravrba
17.11.2020 13:44:04
Alue žádné právníky nemá a mít nikdy nebude, nedali a nedají si na triko její neetické chování. Dělá fejky. A pomlouváním se živí. Provokuje a pomlouvá lidi, aby jim ničila život a kryla své zlé činy, které páchala a páchá na nevinných lidech, jak činí zcela bez důvodu a bez příčiny. Vytváří takticky slátaniny, protože je těžce paranoidní. To ostatně zcela jasně vyplývá z jejího chování. Na týrání se připravuje celé měsíce, nemá nic jiného na práci.
Snaží se, aby to vypadalo, že něco dělá. Lhaní je její základní obživou, napadání lidí bez důvodu a bez podnětu. Baví se zlomyslně trápením lidí, překrucováním, pozměňuje, co a jak bylo, co a jak je.
Zkrátka lže. Je v prostředí několika lhářů, kteří ji v tom podporují , nemá kontrolu svědomí. Jednou se jí to sečte a sama sebe zničí. Ale ničí se stále, především sebe, dělá si to sama, není jí pomoci. Někdy to otáčí proti lidem a tvrdí, že oni si chtějí ublížit, nebo , že jim to jakoby nevadí. Ale její svědomí jí to vrací samo v jejím životě. Vytyčuje si neustále cíle nežít život. Jen přežívá a zahlcuje lidi nesmyslnými články a výplody své choré fantazie. Pravdu si nepřipouští. Příliš rychle by propadla žalu nad svými zlými činy.
Proto potřebuje trochu času, kterého jí už moc nezbývá.
Lidé , kteří už na její stránky nechodí se možná jednou za delší ča podívají, jak moc se už utopila ve vlastní šťávě. Odhadci a analytici vidí už strmý pád její budoucnosti. Psychoanalytici už vidí, že její zatvrzelost zvednout se z močálu je tak silná, že se utopí. Lidé jí stále přejeme , aby vstala a neškodila sobě a ostatním.
Pokud jsi ta Moudravrba, co myslím, tak ze tvých dosavadních vyjádření vůči ní , bylo vůči ní vše fér. Tak o to horší to je, že tě oklamala. Oklamala už spoustu lidí, to se prokázalo.
 re Moudravrba
16.11.2020 16:28:53
Já jsem u Alue objednal PR články. I když na svém webu psala, že publikovaní PR článku je napořád (teď už to vychytrale změnila), tak mi je smazala. Škoda za 3100 Kč. Když jsem Alue řekl, ať ty PR články vrátí, tak mi začala vyhrožovat, že mě mediálně pomluví a obrátí se na právníky. Je to směšné, protože na právníky bych se měl obrátit já, protože jsem byl podveden. Myslím, že zde je dost důkazů o tom, jak Alue zachází s osobními údaji, podvádí a ubližuje lidem.

Už tak dva roky u ní nikdo neobjednal žádný PR článek a já se lidem ani nedivím, když jim je pak vzápětí smaže. Nechápu, jak někdo takhle může podnikat.
Smajlík  Moudravrba
12.08.2020 03:16:47
A ještě proti překroucení doplním, že tak k lidem sugestivně hovořila ta Markéta osobně. A nikomu se nic nezdálo.
 ranní kávička
12.08.2020 03:09:43
Mám na mysli Markétu ze sekty Alue, když říkám ta vůdkyně.
 ranní kávička
12.08.2020 03:08:31
Ta vůdkyně říkala lidem dokonce opakovaně doslova : vem si život
 ranní kávička
12.08.2020 03:06:04
Když v jejich sektě nedokážete na sto procent souhlasit se vším, co vám násilím vtloukají do hlav ( různými fintami a klamy, manipulacemi) pak Markéta, jedna z vůdčích osob sekty mluví sama o soba, že se chce zabít. Snaží se vás přinutit, abyste ji předvídatelně utěšovali, že je každý někdy zoufalý a pak ona otočí a začne vám vnucovat, že to vy se máte chtít zabít. Dělá to krůček po krůčku, mění taktiku své hry. Snaží se manipulacemi donutit lidi, aby uvěřili tomu, že se chtějí zabít. Jsou opravdu zákeřnou sektou.


Když se jim nedaří vás donutit, abyste si mysleli, nebo jen tak mimoděk vyslovili něco, co by pak překroutili, že jako chcete si něco udělat, tak si to stejně o vás vymýšlí. Trvají si na svém, že lidé, kteří nesouhlasí na plných sto procent ( v jejich počtech užívají slova tisíc procent), tak vás hypnózou nutí k sebevraždě, nebo se s pokojí s tím, že to budou neustále o všech tvrdit, že se chtějí zabít, kvůli černé magii ( jak říkají oni), kterou ( jak lžou oni) na vás působí všichni, kdo nejsou jejich vzornými otrockými ovcemi na sto procent.

Sekta to je, je to sekta. Mají vlastnosti i chování sekty. I ten dnešní článek je přesně cílený na aluska.org, přesně načasovaný, přesnou manipulací ve sledu všech jejich manipulací dohromady. tadesco vždy přihrává, vše je předem naplánováno, jak budou lidi v souhře manipulovat a šikanovat na webech i mimo weby. Jak budou lidi využívat a zneužívat pro své zisky. Pro ně jsou lidé jen materiál, položka pro jejich příjmy. Tak s lidmi zacházejí. Peníze. Prachy, to je jejich potřeba. Pak už jen jejich komplexy od dětství.
Zneužívají své weby aluska org a tadesco org pro ubližování lidem. Zakázali lidem myslet. Musíte si myslet, jen to, co oni dovolí. Jinak vás likvidují. A mnohdy vás likvidují i když jste neprojevili nic, cokoliv by bylo o milimetr jinak než chtějí. Ukázalo se, že brojí proti lidem zcela a naprosto bezdůvodně.
 ranní kávička domácí
12.08.2020 02:20:22
Alue ve svých článcích ,ve svých komentářích a jiné komunikaci s lidmi ukazuje jak moc černomagické její myšlení je. Jak temné emoce jsou v jejím srdci vůči dobru a vůči dobrým lidem, které bezdůvodně týrala a týrá a snaží se zakrýt své viny otáčením, neustálým vymýšlením nepravd obecně a konkrétněji, o nich.

Zastrašuje , manipuluje, otáčí , programuje, fanatizuje. Hypnotizuje ty , kterým píše a o kterých píše.
Nemá žádný svůj život, jen si život marní , marností zavaluje ostatní lidi. Bere lidem svobodu, zotročuje je svým poroučením, štvaním a naváděním. Klame a zase manipuluje každého, koho jen trochu může.

Alue škodí , kde může a tam kde nemůže škodit zkouší.
 krouhá brambory
09.08.2020 01:17:49
Jedno z tajemných věcí jí může být už odtajněno, z budoucnosti, do které již mnoho let směřuje, i když se mnohdy odchýlila až tak, že šla opačným směrem, aby zjistila, že si způsobila rány o trní a že kráčela v hnoji déle, ale stejně ji to zavedlo zase na cestu. Lumenn jí zachránila život, aby nezůstala trpět v temné rokli. Na světě jsou paradoxy. Ale v budoucnosti to už je nastavené. Jednou to uslyší, celé a pochopí to.
 tajné klíče v srdci
06.08.2020 02:42:53
Hlubší smysl. Umění přístupu k přáním, k meditaci a zamyšlení. Co není viditelné.

https://www.youtube.com/watch?v=2cjdfd5SNAw
 národy a kultury
05.08.2020 21:03:17
Druhá cesta do jeskyně:

https://www.youtube.com/watch?v=Q5-4e_pcUZw
 cestou do jeskyně
01.08.2020 16:27:00
Jde o velmi závažnou věc. Alue ráda a často zlehčuje. Když se řekne, že má něco závažného napravit, tak dělá posměšky, že se v něčem překlepla. Vytváří iluzi, jako by šlo někde o něco úplně jiného o nějakou maličkost. Nejde o maličkost. Když terorizuje lidi.
 má to spravit
30.07.2020 15:07:39
Jediným cílem Alue bylo ubližovat lidem, ubližovat dětem a řešit si své egocentrické zájmy za účelem msty světu za její zkažené dětství , a to na lidech, kteří za její dětství nemohou a nemají s jejími psychotraumaty z dětství nic společného. Alue nemá právo týrat lidi.
 má to spravit
30.07.2020 01:56:20
Alue nyní píše na svých stránkách nějaký neurčitý článek o knihovnách Vatikánu. Jak se zakazovaly části knihoven. To ať si omílá jak chce, to si zase kryje své publikování zakázaných dat o soukromí lidí, které z nich vylákala přes e-mail a dál získávala nelegálním způsobem. Soukromí lidí , které měla zakázáno publikovat a když vzala na vědomí, že to je důvěrné, tak nic publikovat neměla. Zejména neměla osoby pomlouvat zvlášť zlomyslným a schválnostním způsobem. Takovým, že si vymýšlela zcela nesmysly a vkládala slova do úst, co ve skutečnosti řečeno a napsáno nebylo.

Neměla páchat k tomu všemu vydírání, to dělat nesmí. Musí své zlé činy proti svým přátelům napravit a smazat pomluvy a data o těch lidech, nemá právo ubližovat nevinným lidem. To je těžký zlý čin proti svědomí a lidskosti.
Smajlík  má to spravit
28.07.2020 20:53:27
Alue získávala soukromá data manipulacemi a vydíráním. Nelegálním způsobem a také nelegálním způsobem je publikovala. Prováděla to zraňujícím způsobem, že to mělo následky a poškodilo to lidi, kteří si nezasloužili trpět.
 za sluncem
28.07.2020 15:37:40
tomáš marný ( opravuji slovo " maný" ) zaměstnává, ve smyslu, pracuje pro něj, několik lidí. Ti mu slouží , jsou vyškoleni na strategii manipulace. Bylo jim ukázáno, jak on to dělá a jak je to podle něj správně. Jak to mají dělat, aby úspěšně uškodili a sebe udělali na oko hezkými.

Aby jejich chování vypadalo pro nově příchozí hezky a pro jejich hypnotizované ovce , aby jim vše naservírovali tak, že jejich ovce nic nepoznají, co kterým lidem provedli. A nepoznali, že vina je na straně Alue , nebo TM či jim nejbližších věřících ovcí.
Věřící skupiny tomáše marného nesmí pochybovat o čemkoliv, co on řekne, jinak jsou ponižováni a zesměšňováni. Jejich čtenářům je jenom dovoleno být shrbení před ním a klečet, nebo se klanět ( obrazně), lichotit. Ale i to, vše otáčí proti svým ovcím.

Je to past, když jim vyhovíte, stejně to otočí proti vám. Když jim nevyhovíte, také to otočí proti vám. Výsledek je ten, že vás jen využívají. Všeho dokáží zneužít, jakmile vás dostanou tam, kam chtějí. Jde jen o manipulaci z jejich strany. Ze strany TM , ze strany Alue a dalších několika lidí v jejich blízkosti. Slovem blízkost nemám na mysli, že by spolu všichni žili, ale jsou blízce vzájemně korigovaně spolupracující osoby.
Smajlík  bude to dobré
28.07.2020 15:20:09
Dál na vysvětlenou pojem jeho zaměstnanců ( tomáše maného) není překlep ani omyl. On ty lidi zaměstnává časově a nejen tak. Pracují pro něj, to je mnoha lidem zjevné , a kdo o něm víte víc, tak také víte, že je to v jeho případě správná definice. Nehledě na to, kolik zaměstnanců vykazuje, to si dohledáte také sami, to víme. Své sloužící má.
 bude to dobré
28.07.2020 15:05:50
Že nějaké politiky zveřejnil nějaký politik vydala v redakci tomáše marného sice redaktorka, která si říká tereza, na stránkách tomáše marného, ale to je jedno. On tu taktiku používá stále. A oni hrají společnou hru a mají stejnou taktiku.
 bude to dobré
28.07.2020 14:59:19
On ten TM vždy převede téma jinam, na zcela jiný problém. Neustále dělá tzv. " slovní krycí palbu".
Například, když se ví o tom, že nezákonně, neslušně a neeticky Alue publikovala soukromí lidí, kteří jí nic neudělali a byli k ní přátelští.
Pak on hned na to vydává článek, že nějaký politik zveřejnil nějaké politiky, kteří si to prý zaslouží. Moudří lidé , kteří už Alue a TM znají tak chápou, že je velký rozdíl, zda se jedná o veřejně činné osoby v zájmu všech občanů, nebo o soukromé lidi, kteří ve veřejném sektoru žádnou činnost nevykonávají a jsou to obyč. lidé, kteří měli Alue rádi, ale ona je začala zjevně bez příčiny terorizovat pomluvami.

Tak Koukal - alias T M pracuje už velkou řadu let. Když vyplave nějaká zrůdnost na někoho z jeho zaměstnanců a externích spolupracujících osob. Snaží se soustavně vytvářet "mlhu" a zavádět pozornost jinam, kombinovat věci s tématy , u kterých si je jistý, že rozlítí každého a je si jistý, že u takových témat bude mít přízeň publika. Když publikum zatleská , pak podsune téma, co spáchal on a řekne, že tleskali ne tomu, co jim předložil jako návnadu, ale že tleskají tomu,co spáchal a že vlastně všcihni souhlasí s tím, co spáchal.
Princip chování TM je takový, že vše co přičítá ostatním za chybu, ve světovém dění a v činnosti jakýchkoliv lidí, můžete si být jistí, že velmi pravděpodobně to on sám dělá. On se všechnu špatnost, kterou ve světě vyhledává sám učí , právě z toho vzteku na svět. A zneužívá ne proti nepřátelům, kteří by si to dle mnohých možná i zasloužili, ale on ty zlé taktiky používá a zneužívá na hodné a dobré lidi.
tomáš marný je totiž obrovský zbabělec, který svoji fotku nikde nedává , ale nastrkuje Alue před sebou jako živý terč. On ji provokuje, lidi provokuje a za ni se schovával spoustu let, jako malý zlobivý spratek.

Připravil ji o krásný život, připravil ji o krásnou budoucnost, kde by si mohla splnit svá přání, od duševních , citových, až po materielní hojnost a pohodu.

René - TM , který má svoje internetové stránky, lásku nemá. Neměl a mít nebude, ten je už ve stádiu, kdy je těžké, aby se změnil k lepšímu. On cítí, že tu už dlouho nebude. Tak ani mladým nepřeje. Sám se rozhodl pro život bez lásky, bez tolerance, bez upřímnosti a bez otevřenosti srdce. Nemá právo ten svůj životní styl vnucovat Alue, nebo komukoliv jinému.
 bude to dobré
28.07.2020 03:32:28
V poslední větě nahrazuji překlep odobu slovem osobu.
Jinak je vše psáno správně.
 bude lépe
28.07.2020 03:28:41
Je vyžadováno, je trváno a bude trváno na tom, aby smazala veškerou svoji pomlouvačnou činnost.
A je vyžadováno, aby prokázala respekt k soukromí osob v celém obsahu jejího webu za celou dobu jejího webu, tedy v celém obsahu jejího webu ve všech letech.

Na internetu není takové působení času jako ve verbální řeči mimo média. Na internetu je minulost stále současností. Dokud je to na internetu , je to právě teď. I když některé věci zaskládané jiné odkazují velmi dobře, jako by se to stalo dnes a to každým dnem je pořád věčné internetové teď.

Tím je to horší, když se osoba Alue nezměnila a řádí proti lidem celá léta. Stále vykazuje, že je jí úplně jedno komu škodí a jak moc škodí. Může to být zítra kdokoliv z celé veřejnosti, i když jste nic špatného neudělali. Ona špatnosti dělá již mnoho let komukoliv, již je jasné, že nejde o zcela vymezenou a ohraničenou skupinu jejích cílů, kterým ubližuje. Může to být kdokoliv, neboť ubližovala, ubližuje zcela nevinným lidským bytostem.
Odobu Alue Loskotové je potřeba vážně omezit v jejím hnusném řádění.
 bude lépe
28.07.2020 03:05:03
Alue získávala data přes e-mail , ale i jiným způsobem. Šlo o soukromá data a data osobní a jinak tajné povahy, která pak nezákonným způsobem publikovala s tím, že osoby dehonestovala , lhala o nich tak, aby jim ubližovala, ublížila jim.

Byla předem upozorňována, že jde o data důvěrné povahy a že jde o důvěrnou komunikaci a to přátelským způsobem, což sama věděla a činila odpovědi, ve smyslu, že je s tím dobře obeznámena.

Jeden z jejích nejoblíbenějších způsobů , jak ubližuje, je ten, že lidem vkládá slova do úst, která nikdy neřekli, staví jiné souvislosti, vlastní konstrukce a zcela jiný kontext obsahu a okolností.

Podobně činí a podobně se chovají osoby, které korigují a z poměrně velké části řídí její jednání. Respektive více let ji naváděli, takovým způsobem, co a jak manipulovat, koho a jak manipulovat. Jsou to lidé ve skupině, v přímém napojení, ve spolupráci s osobou, svým vlastním aliasem " tomáš marný".
 lávku přes řeku
27.07.2020 16:10:44
TM vždy, když se přijde na jeho manipulace a na to, že má něco na svědomí, co udělat nesměl, tak hledá nějakého společného nepřítele, zaútočí na city lidí a na jejich emoce a snaží se překrýt své viny tím, že velí k útoku na nějaké nedosažitelné cíle. Hlavně, aby se všichni přesměrovali jinam , vyčerpali se něčím jiným a neměli sílu vidět jeho viny. Nabalí na sebe do čtení jeho nenávistných článků lidi, kteří si s ním pobrblají, aby pak zjistili , že to co předváděl byla falešná empatie, že on si ve skutečnosti jen hraje hru sám pro sebe a pro své vlastní zisky. Člověk ho nezajímá. Žádný ho ve skutečnosti nezajímá, jen jeho vlastní egoismus. Ta poslední , kdo ho zajímá je Alue. Má ji v paži. Má ji na háku. Sory holka, byl to kšeft. Asi podobnou větu od něj jednou uslyší, když už ona bude na konci s dechem bez naděje na záchranu, když on její život promarní.
Promarňuje si ho sama, jemu se to hodí. Má z toho finance. Kolik lidí zotročí, tolik vydělá. A na konci jeho psychodramatu pak řekne něco jako : Hele sorry jako. Tys přece chtěla nenávidět lidi. Já ti jen pomohl tvoji nenávist pořádně rozfofrovat. A její nenávist vede k její sebedestrukci. Nejen k poškozování lidí od malých dětí, přes mládež a střední třídu, až po seniory.
U TM nikdy nešlo o boj za alternativu ani ve vědě, ne tak v léčení nemocí. Potřebuje nalákat lidi, aby jim pak ubližoval, když poznají, že jsou podvedeni.
 klidný den
27.07.2020 15:35:02
Počínaje větou " Odmítali slyšet pravdu" je pochopitelně řeč o Alue a lidech jádra buňky TM.
TM psal o těch e-mailových adresách úvodem dnešního článku. Téma zabalil do článku o léčbě petrolejem na jeho webu tad..... Nebudu psát název webu a dělat mu propagaci. Píše o e-mailových adrescách v úvodním textu.
 pro všechny
27.07.2020 14:35:31
T M se snaží věci zakrývat tím, že jako lidé si mezi sebou v diskusích na sebe dávají mailové adresy.
Zde jasně hovořím o tom, stejně jako ostatní, že Alue zveřejňovala dlouhodobě soukromá data, která publikovala takovým způsobem, kdy se prokázalo celým jejím chováním a podklady tím vzniklými, že tak činila s úmyslem zničit své oběti a to zcela bezdůvodně a odmítala si ověřit skutečnosti , i když byla na ně upozorněna. Pronásledovala jiné lidi , než kterým chtěla ublížit. Tím se věci zkomplikovaly. Ublížila jiným lidem než těm , kterým chtěla ublížit. Odmítali slyšet pravdu společně, vytvářeli si své lži, tak jak potřebovali. Nezajímalo je , jakým, kterým lidem ubližují. Nezajímalo je, komu ubližují. Teror pomlouváním, dehonestováním prováděli ve skupině.

Odmítali vědět pravdu, kterou však v podstatném věděli, například v tom, že ubližují nevinným a že chtějí ublížit komukoliv, hlavně ublížit někomu, když neměli komu.
Žádná diskuse s nimi nikdy není a nikdy nebyla. Neustále nepouštějí pravdu ke slovu, fabulují, již předem staví osoby do pozice protivníka, se kterým již od začátku kontaktu bojují, zcela bez počátečního slova , bez znalosti čehokoliv, o lidech, se kterými hovoří. Kohokoliv tak napadají, i vlastní dítě. Tak to dělají řadě lidí. Ze všeho jejich chování se zjistilo, že ti lidé nemají svědomí. Lidé v jádru té jejich buňky pomlouvačů, kde je v čele Alue jen zdánlivě, navenek. Ta byla tou skupinou ulovena , uchopena za její nenávist ke světu a ke své rodině. Její nenávist pak živili, v tom ji podporovali. Tím ji dále zotročovali. Nalévali ji velkými dávkami alkoholu. O tom je bezpočet důkazů a také výpovědí samotné Alue.

Alue věděla předem, že na obětech to bude mít nedozírné následky přesto se rozhodla škodit lidem a poškozovat jejich zdraví a dále se prokázalo, že fanatizovala diváky, tak, že přímo ohrožovala život svých obětí. Dále ukazovala svým divákům, že je život jejich obětí bezcenný. Celou dobu věděla, že tak činí úmyslně. Věděla o všem také její kamarádka Markéta, starší než Alue. Ta organizovala a podněcovala ostatní k ubližování obětem Karolíny , alias Alue.

A tak Alue bojovala spoustu let mezi svojí nenávistí k lidem , k životu, k dobrosrdečným lidem. Vše podstatné v životě z ní T M vymítil a zavalil ji blbostmi, které ji dovedly od života. Připravil ji o život, tak aby si to neuvědomovala. Pomalu ji vařil ve svých lžích, jako se vaří žabka. Sám o tom principu žabky stále vykládal. Podvedl ji. Vzal jí lásku z jejího srdce. Tím jí vzal život. A my všichni vidíme jak ona za ty roky pomalu umírá. Ano není to ničím přenesené. Ona už si toho také všímá, že její časy končí. Pokud nezačne žít s láskou , ne s tou pokroucenou a výsměchem. Ale s láskou a upřímným úsměvem radosti a spokojenosti ve společnosti lidí, kde si už nemusí na nic hrát. Ve společnosti, kde si sama sebe bude vážit za dobré skutky. A nebude nikdy o sobě pochybovat, když bude vidět upřímné a láskyplné reakce lidí.
 pro všechny
26.07.2020 19:19:05
Zkrátka ten text, ke kterému je vyjádření v mém komentáři před chvílí , zde v diskusi, z času 26.07.2020 19:02:23, ten citovaný, vyznačený úvozovkami, tak ten vymyslela a šířila vždy Alue. To je její lživá verze.
 pro všechny
26.07.2020 19:02:23
Musím se vyjádřit k níže uvedenému textu z času 7.7.2020 21:15:01

Nezakládá se na pravdě, neboť pravdou je, že Alue Loskotová zveřejňovala soukromé údaje a její smyšlené pomluvy o lidech, kteří jí neprudili, již vůbec ne dlouhodobě a nevyhrožovali.

Ona totiž hrála s lidmi svoji oblíbenou hru, že lidi bezdůvodně pomluvila ( cítila se odstrčená, i když tomu tak nebylo - její komplex z dětství ) a oni se pak snažili s ní třeba i e-mailem dohodnout. Sklízeli šikanu a písemné výhrůžky od ní. A nesmyslné lži od ní. Alue vždy lže o tom, co a jak bylo. Ona je vždy příčinou. Vše je její práce, její manipulace, kterou lidi ovládá lhaním a vytvářením emocí v lidech, jejím klamem.

I když do některých věcí zapojuje jiné lidi, z její skupiny, kteří pak za ni přeneseně hovoří a řeší její problémy, které způsobila, tak, aby intrikami vše otočili v její prospěch. Ve lžích ji podporují tak, že také lžou.

Text nepravd cituji :
07.07.2020 21:15:01

"Uveřejnila jen několik jmen a to těch, kteří ji dlouhodobě prudili a vyhrožovali v desítkách e-mailů a nebo lidí, kteří ji o uveřejnění jména výslovně požádali.
Instantní karma do ní."
 pro všechny
25.07.2020 15:10:56
Reaguji na tuto část komentáře z doby níže:

"09.07.2020 17:03:05

Jak si tak všímám, tak za Alue označuješ kohokoliv, kdo uznává, že je ta normální jakž takž hodná holka."

To píšeš úplný nesmysl. Protože z ničeho nevyplívá, že by zde kdokoliv označoval/označovala někoho za Alue jen proto, že někdo řekne, že je ta " normální jakž takž hodná holka". To ani ze tvých blitek tady nevyplývá, že na ni takto nahlížíš. Ty zcela přehlížíš, že zde bylo jasně psáno, že jsou důkazy o tom, že jsi Alue. A mimo jiné, vše, co zde uvádíš přesně potřebuje Alue, aby zde bylo pod přezdívkou Raratamá , nebo Manageus. Případně obě přezdívky právě tak napsáno , jak to píšeš.
Důkazy zde nebudu uvádět. A další věc je ta, že tato diskuse časem zmizí a to je dobře.
Takže Alue nepruď své slušné objeti a smaž všechno, co jsi napomlouvala, jiná cesta není a nikdy jiná cesta nebude.
 pro jako raratamá
25.07.2020 07:28:54
Drahá Alue s kradenou přezdívkou Raratamá Manageus, už toho lhaní nech. Oslovuji Alue Loskotovou, která zde píše jménem Raratamá a k tomu připojuje Manageus a dělá z toho záměrně jednu osobu. Snaží se zde Alue sama, co nejvíce dehonestovat všechny osoby poškozené Alue Karolínou Loskotovou.
Aluško, chápu, že se vztekáš, ale jenom sama na sebe. Protože ve všem lžeš. Hraješ si tady na Neala z Matrixu a vstupuješ do jiných osob - nicků. Taky kopíruješ komenty a házíš na jiný web. Chováš se Aluško velmi hnusně.
Lidé , které pomlouváš Aluško jsou slušní a nepíší žádné nesmysly. To ty je vytváříš. A všechny nutíš, aby psali méně konkrétně a tak, abys neměla lehké poznat, kdo je kdo. To tě žere nejvíc. Protože , když nepoznáš , kdo je kdo, tak z čistého tvého hajzslovství vybíráš náhodné oběti a je ti jedno zda je to dítě, nebo dospělý. Jestli nic neudělal, neudělala. Prostě mlátíš jako surovec Karolíno neviné lidi. Tvoje nenávist a zloba se prokázala už mnohokrát. Ale ty si meleš pořád svoji, že to ti druzí.

Nemáš právo nevinné lidi publikovat s nesmyslně vylhanými tvými dehonestacemi, které si vymýšlíš.
Hodila by ses na vymýšlení divadelních postav, tak jdi do divadla. Ale neber lidem život. Pomalu nás to zabíjí. Neubližuj nám , všem poškozeným tvými rozmary. Tady se snažíš jenom sezbírat veškerou kritiku a přilepit na jednu postavu, kterou dehonestuješ na svém webu. Poradila ti to Markéta. A nech toho, nebo Markétu zažaluji a požádám, aby jí bylo odebráno dítě z péče. Protože vím dost o domácím násilí, které je na svém dítěti s partnerem páchají.
Neubližuj dětem Aluško.
 pro Alue
14.07.2020 21:06:21
Jak jsem psal, že Alue měla, o toho jež jsem erotickoromantický zájem, tak to vyplívá z toho jak se chovala (hlavně před lety) ve snech. Odmítal jsem jí, odmítám jí a dobře dělám. Jak to? Nu jelikož jsem se jí, jen líbil. Toď vše, toď velmi chabé a toď příliž málo. Líbit se jí může třeba oblečení, ale ve vztahu s člověkem to je ubohé a plytké.

Tedy odmítnutím jsem se zachránil, před plytkým toxickým vztahem. Ale naštěstí Aluin zájem byl/je tak malý, že se nijak neozve, nesnaží se a tedy to chápu jako další důkaz, že se jí jen povrchně líbím a že pokud nejevím zájem, tak si vyčíhne jiného a dá po víc jak deseti letech i ve snech už pokoj po celý život. Ufff.

Pokud bych se jí víc než jen líbil, tak by se takhle celkově nechovala. Zesměšňovat/ponižovat, neboli tropit scény pro zábavu na veřejnosti a pak za účelem zachovat status quo lhát o tom jaký jsem prý "zlý" člověk a vymýšlet si fiktivní vulgární a agresivní komentáře, které jsem podle ní prý psal, aniž by dokázala, že takové opravdu píšu, je ubohost a děsná "odvaha".

A holka která by někoho milovala by ho zrovna neignorovala. Návod jak navždy ztratit crushe zrozeného ve Lvu je... ignorovat ho. Schazuj pro zábavu na veřejnosti před davem tisíců lidí Lva a nezapomeň mu dát pytel přes hlavu jako "ochranu identity" ... a jsi v pr... kenou ohradou obehnaném háji zeleném. A můžeš se pak vztekat, nebo třeba brečet, nepomůže ti to. Nu typický Lev by tě za to rozsápal na cáry před zraky všech. A třeba i až za několik let a budeš moci jít, akorát tak žebrat.

Neodpustim jí, nejsem křesťan. Ona nechť si to odpustí (přestane s tím). Nu do pár let se bude Alue divit. Nerozsápu ji, jen ji prostě zliquiduji, že v ní nejspíše nezůstane ani kousek sebevědomí. A vynasnažím se být maximálně precizní, profesionálně jemný a tvrdý, jen žádné fatality.

Dokážete si vůbec představit, jak Alue bude reagovat až si uvědomí, že mohla možná i potkat "jejího" mnohaletého vysněného crushe, jenže se to v životě nestane, jelikož to ignorantsky podělala? A až se dozví že ten bude s... jinou? Hodnější, moudřejší a krásnější a do toho všeho ještě oba šťastní na rozdíl od Alue? A že šťastný vztah obou potrvá mnóhem déle než Aluiny všechny "fantastické" (plytké) vztahy dohromady, kde nebyl ani jeden skutečně šťastný? Za celý život? Oouuuu ha ha ha há haha.

Dobří lide vezdejší, zde pomocí Alue Rozmarné trpící, modlitby vás, jsou vyslyšeny. Již brzy dojdete satisfakce :-).
 Raratamá Manageus
11.07.2020 13:30:09
A nejsem Alue i v tom, že nemám z etických důvodů zvíře a to v základě uvědomění již z předveganské fáze tohoto života. Nebudu, prostě nebudu uvězňovat kohokoliv a tedy i jakékoliv zvíře. Tedy ani nemohu být čaroděj(=otrokář), jelikož ty si v uvězňování/otroctví bytostí zakládají byznys.
Mohl bych sice mít zvířecího mazlíčka, ale takového, který by s tím jež jsem byl dobrovolně a s radostí. Žádné věznění, žádná pouta (jako jsou kšíry a vodítka).
A rozhodně nesouhlasím se smrtelným otrávením kohokoliv, včetně mazlíčků. Za to že Alue nechala popravit Zlutušku smrtící injekcí jedů, jsem ji už sprdnul a jistě nejediný. Alue fakt není v tomhle výjmečná.
 Raratamá Manageus
10.07.2020 22:47:06
Jejda pardon. Správně to má být, že čarodějnictví je to nej...
"šťastnější", "vlídnější", "čestnější', "důstojnější", "smysluplnější" náboženství Multiversa.
 Raratamá Manageus
10.07.2020 22:37:21
Čarodějnictví je to naprosto nej...

nešťastnější, krutější, ubožejší, trapnější náboženství v multiversu a čarodky a čarodějové jsou ti... ehm. Prostě fákt strašně, děsně, ukrutně až šíleně "dobrý".

Tak už víte, jak to že Alue maže Rarátamánovy všechny komenty? :-)
 Raratamá Manageus
10.07.2020 22:21:54
A jak píšu:
"...přijdou i další a svatější, jak Ježíš předpověděl."
Tak Alue či TM aspol tím opravdu nemyslím. Jenže mnoho jich zrovna nebude.

To jak píšu, že Dobro je všudypřítomné, tak je, avšak místy pokroucené a falešné. Čarodějnictví je extrémě překroucené dobro. Je to ignorance, faleš, a pokrytectví v akci. Je to sice dobro, ale je zkažené a zmrvené až do extrému. Prosím nenazývejmevto zlem, mohli by jsme to nazývat "dobrem" , čarodějky "dobračkami" a čaroděje "dobráky". S maximální dávkou lehké ironie :-). Pochopeno?
 Raratamá Manageus
09.07.2020 17:05:58
...Pravda, nečetl jsem všechny kuriozitky, ale minimálně jeden chlap jí napsal, ať uveřejní jeho jméno, že se za to jež napsal nestydí. Pokud je nás více (kolik?) komu uveřejnila osobní údaje bez dovolení, tak vám asi ne hnedka z prvního e-mailového kontaktu. Nebo jo? Dobrá, několika lidem zavařila mnohem více, jen ne po tak krátkém kontaktu. A ano nemá na to Právo a také urguji, že by to měla smazat.

Dobří lidé vidí všudypřítomné Dobro. Vy to dobro snad "nevidíte" (ignorujete)? Kdo věří ve Zlo, tak ho i šíří kamkoliv se hne

A Kristus je fajn, několikrát již na chvíli sestoupil po Nebeských schodech do půli cesty mezi Nebem a Zemí, poskytovat tichou psychickou podporu, pokud jsem do Nebe zavolal o pomoc. Byť to sice nebyl Ježíš, ale to neva, každý Krist je fajn i ten místní nad republikou. Tedy i Ježíš je fajn, jen toho jsem zahlédl s Magdalénou jen ze snové bubliny do Nebe, jak slávu přijímají s lehce ironickým humorným nadhledem :-).

A v astrálu jsem si i vyslech brblání některých nižších duchů, stěžující si, že Kristus v těchto sférách strhává téměř veškerou pozornost. Byť není nejsvatější a nejosvícenější duch. Jsou i svatější a osvícenější Duchové, ale ti do dění zatím tolik nezasahují, ale i toto nepotrvá věčně, přijdou i další a svatější, jak Ježíš předpověděl.
 Raratamá Manageus
09.07.2020 17:03:05
Ty nejsi zrovna jasnovidec/jasnovidka, viď? Jsem neAlue. Nemám nohy Alue, nemám ruce Alue, nemám tvář Alue, nemám vlasy Alue, nemám myšlenky Alue, nejsme dvojčata s Alue. Kouzlo zrušeno. Působí to, jakože ty jsi Alue a snažíš se tu anonymě Toho Jež Jsem balit :-*. Stále nemam zájem a jo jsem jako labuťák a Alue je jako husa :-D. A Patočková alias (pseudo)Nirvana je zas jako kačena).
Jsem empat a s Alue býváme v nefyzickým kontaktu, většinou dobrém a ano jsme si v cca 70% podobní, tedy i stejná barva vlasů. Jen je mam kratší, sotva po ramena. Však po několika snových setkáních, dávala do článků fotky podobných kluků, jen s delšími vlasy, jaké je za pár let budu mít :-).
Pricipialně vnitřně jsem alue, jen malými písmeny, tak jako jsem mettéja (=maitréja), panna marie, ježíš, saibaba, ananda, matá, brahma, šiva, kršna (višňu), maitrea apod. A vy také. A i vy jste také vnitřně raratamá manageus jen malými písmeny. Jsme skoro Jeden a tak jsme po celou věčnost. Jsme potencionálně kýmkoliv. Tedy i alue.

Píšu ničeho a to neanonymně, můžete si zkusit nad fyzičnem dohledat kdo je Rarátaman Manageus, pokud to svedete. Ale stejnak se z akáši dozvýte leda tak Ničeho. Záznamy jsou před šťourali zapečetěné, byť vše je evidentní a pro mistry se toto tuďíž nevztahuje.

Jsem demisexuál (Alue taková fakt není), nechlastám a ani jsem nechlastal a "metal" poslouchám leda tak ten chrámový. Nu takové ty mísy, činelky, gongy, kovové flétny, hangdrumy apod. A už několik let jsem etický vegan, nejméně oblíbená menšina (zatím) společnosti. I tzv. "satanisté" a buzíci jsou více přijímaní než my vegané. I proto Alue maže všechny komentáře, které píši. Nevedu magii ani jiné rituály. Jsem nerituální neformální člověk. Nejsem víla ani elf, jsem z vyšší duchovní říše (nejsem Bůh) než tyto dobré bytosti a to už snad bambilióny let. Jsem Bódhisattva, ale ne takový pokritec jako je Dalai Láma, pokud je vůbec Bódhisattvou a pokud to není jen čarodějnická šaráda čančaráda pro veřejnost.
V pozemském světě jsem taktéž minimálně tisíce let a pokáždé jsem dobrým laskavým mužem.

A že to píšu pro Alue? Ano i ne. Píšu to pro všechny vnitřně dobré lidi, jako je Alue i vy ostatní toto čtoucí.

Jak si tak všímám, tak za Alue označuješ kohokoliv, kdo uznává, že je ta normální jakž takž hodná holka. Takhle se totiž chovají skoro všechny, v tomhle není zrovna výjmečná. Jinak evidentně nepíši stejně jako ona. Je tragikomické jak nás pomlouvá. Instantní karma do ní. Však proto to i píši. Nemstít se jí jen tu karmu popohnat :-).

To že někteří dětinsky poštváváte lidi proti Alue je obdoba téhož, jak Alue na webu jedná vůči vám. Říkáteli, že je zlá a chováte se obdobně, tak kým jste vy? Prosím, pište pravdu, to je v pořádku, jen nepošvávejte ostatní proti komukoliv. Již mnoho dobrých lidí takto zemřelo, rukama rozlíceného davu pomýlených lidí. A i ona se s laskavou pomocí probudí a vše "zlé" odčinní. A ani vy nejste výjimky.

Pravda, nečetl jsem všechny
 Raratamá Manageus
09.07.2020 00:37:56
Dobří lidé jsou ti, kteří činí dobro. Zlí lidé jsou ti,kteří činí poškozující zlo. Alue je zlá. Protože bez jakéhokoliv podnícení ubližuje těm lidem, kteří jsou oproti ní zcela dobří a bude v její činnosti zastavena.
Máme právo na život bez zla , které činí Alue jednotlivým hodným lidem.
 pávo na život
08.07.2020 23:25:45
Alue lžeš: " kteří ji o uveřejnění jména výslovně požádali"
Uveřejňovala jsi soukromá data i přes výslovný zákaz cokoliv zveřejnit a vyhrožovala jsi úplně nesmyslně , ve tvém jednoznačně potvrzeném a skutečně viditelném a znatelném pomatení smyslů.
 pro Alue
08.07.2020 23:16:47
Ježíšovu lásku v srdci každého z nás brány pekelné nikdy nepřemohou a lidská láska, srdce prosvětleného duchem pravdy, trvá navěky.
 se soucítěním
08.07.2020 23:05:32
Lžipomlouvač Alue Loskotová byla poražena. A jméno Ježíš žije v srdci každého dobrého člověka navěky a dává světlo lásky a naplnění životem.
 se soucítěním
08.07.2020 22:38:01
Spravedlivé, podle práva. aluska.org pomalinku končí.
 lítost nad
08.07.2020 22:36:13
Alue lidi bezdůvodně šikanovala a tyranizovala, zatím se nezměnila a ponese spravedlivé následky.
 lítost nad
08.07.2020 22:33:25
Ano je to tak. Pravda. Publikovány byly pomluvy a soukromá data lidí , kteří nic neprovedli a nikomu nevyhrožovali , byl to naschvál provedený redakcí aluska.org. Alue prostě někdy má blbou náladu a ubližuje, jen tak pro zábavu.
 Alue lůje
08.07.2020 22:25:57
Raratamá, je mi líto, buď jsi jí osamploval mozek, emoce a nasbíral texty anebo jsi Alue. Protože píšeš, jak by psala Alue. Rozbor toho, co píšeš si nechám. Jako bys jí mluvil z duše. Jako bys byl ona Alue.
Máš její povahu, její duši. Její způsob pojetí , když někde převezme text a využije pro ni , pro Alue. Děláš to pro Alue, jsi jako Alue. Ty jsi Alue. Tvoje nohy jsou Alue, tvoje ruce jsou Alue. Tvoje tvář je Alue. Tvoje vlasy jsou Alue. Tvoje myšlenky jsou Alue. Jste jako jednovaječná dvojčata.
 pro Raratamá Alue
08.07.2020 21:01:43
A až se ta karma dostatečně vybije, tak dharma a osvícení do ní. Kolik se jen vejde :-).
 Raratamá Manageus
07.07.2020 21:15:01
Jinak všiml jsem si správně, že jsem jediný, komu Alue uveřejnila e-maily i se jménem hnedka z prvního internetového kontaktu, aniž bych s ní měl, nějaký hrozný konflikt? Člověk v dobrém vědomí, napíše několik přátelských e-mailů a už je jmenovitě v kuriozitkách, aniž by se s ním Alue snažila jakkoliv domluvit. Prostě to potutelně uveřejnila, bez jakékoliv snahy o domluvu. A dosud se za to veřejné pranýřování kvůli prkotině pro nic za nic ani neomluvila a ani to nesmazala. Chápete to někdo? Instantní karma do ní.
Prostě jen tak, ze zvrácenosti pro zábavu uveřejnila kdo jsem i s e-maily. Pořád taková myšlenka, že normální člověk by jí za to nakopl do zadku, posílaje ji do pr*ele a přidal k tomu i salvu nadávek. Nebo by ji prostě jen proplesknul a odešel. Nu ježe nejsem normální a snažím se být i tak přátelský. Několik měsícu jsem i dělal jako by nic, jenže to už jsem byl jí pomluven i v komentářích a když se Aston toho jež jsem zastal, že mu nepřipadá, že bych psal zle, tak Alue vyfantazírovala údajné hnusné agresivní vulgární komentáře, které jsem prý poslal a zhnuseně je prý musela smazat jenže důkaz tvrzení žádný. Na to Aston zastání odvolal, že jsem prý zlý. Jenže vtip je v tom, že ty neuveřejněné i uveřejněné jsou stejného charakteru.
Jak může jen takhle sprostě lhát? A pomlouvat? Instantní Karma do ní.

Takhle otřesně se nejspíše nezachovala ani k jednomu/jedné z vás. Uveřejnila jen několik jmen a to těch, kteří ji dlouhodobě prudili a vyhrožovali v desítkách e-mailů a nebo lidí, kteří ji o uveřejnění jména výslovně požádali.
Instantní karma do ní.
 Raratamá Manageus
07.07.2020 10:05:05
Pardon, koukám, že text je useknutý v půli věty:
...Vím ne s nadějí, nýbrž jsem si neotřesitelně jistý, že to je pravda. Tohle však Alue s TM popírají a ignorují.

Jinak pro losík vylosován:
To jež píšeš s tou vizí většinově souhlasí. Píšeš to jen jinými slovy.
 Raratamá Manageus
07.07.2020 02:05:12
To, co níže píše manageus jsou typické texty, jaké si vymýšlí, opisuje a překrucuje Alue.
Se známým podtextem a souladem s její hrou v pozadí a z minulosti v popředí.
 lunární kalendář
07.07.2020 01:46:49
Jako ta vize tady od Raratamá se mi trošku nezdá.

Nikdo z nás o tom nerozhoduje, ale když už je to nakousnuté. Tak Alue v jejím konkrétním případě všechny své šance propásla, nicméně, nebesa jsou milostivá.

Už několikrát dostala z nebes odklad na novou šanci.
Ta poslední bude, tak možná do dvou let. Pak už ty její šance jdou obrovskou strmou křivkou dolů, jako když padá letadlo, nebo se potápí loď.

Ale možná sama vidí, že její traumata z dětství nedovede setřást a otřepat ani nějakou vlnou štěstí, pak je v nejlepším zájmu dětí, aby je vůbec nepočínala a raději do žádného vztahu nešla. Ono to sice je její věc, ale ne tak docela. Na vztahy vždy musí být dva lidé, pokud ví, že nějaký chce.

A také neklamat ohledně toho lidi. Protože ono se dá říct úplně transparentně. Ano chci někoho , ale budu si vybírat takovými a makovými způsoby. A pak nedojde nedorozumění. A u ní hlavně dochází k nedorozumění, když ona si namlouvá, že ji muži chtějí, namlouvá si konkrétní lidi. A je tak hloupá, že veřejnosti namlouvá, že oni ji chtějí, když veřejnost vidí z jejího stálého chování, mluvení a psaní, že ona se usilovně snaží lovit chlapa a pak na oko tvrdí, že je konkrétními chlapy lovena.

Takové dívky, jako je ona, hrozně někoho chtějí, moc říkají , že vlastně né. A nakonec zůstanou samy. A některé podobného typu mají pak čím dál horší pověst , že pořád někoho loví a nikoho neuloví.

Ale dáma, opravdová, nemusí intrikovat, nemusí nic hrát. Nemusí lovit. Protože přitahuje pravdou, láskou a upřímnou srdečností. Takovou Alue není. Proto bude sama, dokud nenajde světlo ve svém srdci. Tak to v životě chodí, ověřené životními příběhy.
 losík vylosován
07.07.2020 00:49:58
Já zase vím, byla mi řečena předpověď, nekecám. Že ti to provede a že to učiní bezdůvodně.
Osoba čarodějky , která ji ovládá, ta se jmenuje Markéta. Víc ti nemohu prozradit. Ǚ současné době probíhá šetření osob, které v jejich byznysu napáchaly nejvíc. Nelze se vyjadřovat o podrobnostech.
Smajlík  pro raratamá
06.07.2020 21:50:06
Upřesnění: To snové setkání, bylo spíše v roce 2013 a ne 2012.
A jak vyplývá z těch snů, tak osoba před kterou se má mít na pozoru, je nejspíše tahle její kámoška čarodějka a ne TM. Působí to, že ta čarodka patří k illuminátům, nebo k jejich
větvi. Cítil jsem z ní reptožskou energii až jsem se málem zeblil, jelikož se na toho jež jsem vylazovala, jakmile jsem Alue poslal první e-mail (konec Prosince 2018). Přemýšlel jsem, že Alušku varuju, jestli má/nemá kudrnatou hnědovlasou kámošku, že je to čarodka rezonující v čarodějnickém, reptiliánském temnoproudu. Ten plynulí přechod z čarodějnického do reptilianského a zase zpátky byl znatelný důkaz, že je to tentýž proud. Brrr, tak ponurý energie jsem dlouho nevnímal a snažil jsem se ji setřást.

Ano právě tahle z těch snových setkáních, se napojovala a zkoušela číst kdo jsem, krátce po odeslání toho e-mailu. Temnokněžnice v rouše beránčím o které nejspíše nevíte. Jen si nejsem jistý, jestli je to Aluina fyzická kámoška a nebo Aluina nefyzická falešná rádkyně.
 Raratamá Manageus
06.07.2020 21:20:45
Robert Rár a Raratama Manageus je totéž, ten kterého Alue pro zvrácenou zábavu pranýřovala s pytlem na hlavě 8.2.2019 a dosud se neomluvila, byť ji o to žádám. Ten obrázek trolla u kompu vystihuje ji, jelikož jsem netrollil a kompa nemám, píši z mobilu a míním to veskrze přátelsky i jako vtipkování (pořád se tomu ještě směji), nu tušil jsem, že to bude v kuriozitkách jen jsem nečekal, že s tak nepochopitelným podrazem. A to uveřejňením jmen podle, kterých si zpětně mohl každý(!) zjistit z komentů pod předchozími články e-mail, tím i přijmení, jelikož jsem byl otevřený nu takovou zradu, jsem od té "dobré víly" nečekal.

Raratamá(n) je, jak jsem znám v tomto Stvoření déle než tento život a tudíž uvedla opravdová jména. Křestní i duchovní. To duchovní jméno jsem z facebooku prozřetelně smazal nějaký ten týden před tím veřejným pranýřováním. Pak jsem smazal i ten profil.

S Alue jsme ve snech byli s měsíční pauzami roky kamarádi (snažila se o víc), avšak nemam o ní zájem a byla a je kvůli tomu nakrknutá. Jenže to jsem nevěděl, jak se jmenuje, jen jsme se setkávali, jako skupina mladých českých ezoteriků, při vší počestnosti, kde spolu s nějakou kudrnatou hnědovláskou, hrající si na vědmu(?), toho jež jsem chtěli. Teda asi se té blondýně snažila toho jež jsem zbalit. Ta hnědovlasá čarodějnice se snažila, toho jež jsem, nalákat do podsvětí, kde se pak pokusili toho jež jsem zajmout a zabít, jelikož jsem s Bohem a k nim nepatřím (do Tajné společnosti k illuminátům?).
Při jednom snovém setkání (2012) však naneštěstí chtěli obě sex, že se prý vystřídají a to jsem se snažil (úspěšně a vzbudil jsem se) propadnout postelí, dříve než bych byl jimi znásilněn. Až nedávno jsem zjistil, že je to nejspíše Alue, jejiž webovky jsem našel v roce 2018. Snažím se jí milovat Láskou přátelskou, ale tou sadistickou arogancí a ignorancí to zrovna neulehčuje.

Mirkovi jsem psal vzkaz, jelikož jsem o tom četl a facepalmoval, jaká je Alue vychytralé B.L.B.čko, tak jako u kuriozitek které jsem četl. Jak jsem četl článek o tom ukrajinci, jak s ní randil a pak odešel za lepší, tak tomu bych pogratuloval, že je frajer. V případě Mirka, jsem si říkal, že bych mu nějak pomohl, najít si takouvou s kterou bude šťastný, ale narazil jsem na to, že stejnak si nejsem jistý jak. Nu a ten další týpek, jak se kvůli ní(?) naučil astrálně cestovat, tak o tom tuším, že ji chtěl, uhranut Eros Stínem (z Chtíče). Ale o tomhle případu, jsem četl jen několik zmínek v komentářích a tedy to je možná ještě jinak.

Alue se snaží působit, aby jsme se (kluci/muži) zamilovávali a živili ji tak na náš úkor, jenže to už si neuvědomuje. Hraje v Erose, ten nejubožejší typ "lásky" a tím se neliší od davu "Matrixaček". Alue je charakterem tuctová holka.

To že nebude sama píšu z vize. Všichni jsme dobří lidé a nezasloužíme si být úplně samy bez pomoci, bez dobrých přátel a bez partnera/rky. Všichni smíme a budeme šťastní, pokud ještě nejsme. Vím ne s nadějí, nýbrž s neo
 Raratamá Manageus
05.07.2020 21:56:50
Už má právě teď všechno.

https://www.youtube.com/watch?v=fQnyrD5KwRk
 alalue vera
05.07.2020 21:53:44
Hojnost vám všem drazí přátelé. Alue již hojnost má. I když o tom neví.
https://www.youtube.com/watch?v=SvqQP1oNbf0
 lumíkoalue
05.07.2020 18:55:07
Ono Alue mrzí, že neprasklo, že se se skutečným jejím vysněným manžou setkala. Jenže ten si pravděpodobně nechtěl nechat ubližovat a ví, že lepší je se s ní nebavit. A oba prý skutečně prožili to, co zažili ve snu. A tomu se věřit dá. Protože se fakt spolu nebavili. Jenže Alue teskní. A nedokázala tak dlouho sama ve svém srdci vybojovat jedinou větu: Mrzí mě to, co jsem ti provedla.
Ještě by si potřebovala nacvičit fráze: Ráda tě vidím.
Jsem ráda, že jsi na mě tak hodný. A tak podobně. Co říkávají vděčné ženy, když cítí a vidí, že někdo je má rád, o čem si jen snila a vůbec se nevnucuje.
 prales indiánů
05.07.2020 18:30:08
Ke komentáři z času - 01.11.2019 22:04:39 - je potřeba říci toto:
zde se ukázalo, že osoba zřejmě Alue , alias Robert Rár se chytá do své pasti.

Zde není nikde žádný Míra, který by tvrdil, že Alue je podobná jeho duchovní partnerce.
To Alue si chce myslet, že nějaký Míra si to myslí. Ale to vědí jenom ti, kteří vědí více o obsahu dějů a skutečností, z reálného života, tak jak události proběhly. Je nás totiž víc, kdo známe pravdu. S tím jaksi Alue nepočítala.

Alue se velmi hodí celá řada textů , které napsala pod aliasem robert rár. Maskuje své předešlé lži, intriky a podvody. Ona ví, jaké podvody tím maskuje. Alue má ve zvyku své oběti chytat jako lovnou zvěř. Někoho bezdůvodně napadne. Místo, aby se omluvila, tak se uměle snaží vymyslet jejími vymyšlenými příběhy skutky člověka, které neudělal, dát jemu slova do úst , která nevyslovil a nenapsal.
Někdy případ je složitý a cibule má více vrstev. Jak říká T M, že on a Alue hrají hru na více kolejích zároveň.
Hrají si hazardní hru se životy lidí. Hru , ve které oni bez svědomí chtějí neustále vyhrávat a jdou přes mrtvoly, respektive je jim jedno, jestli zemře dítě, muž, nebo žena. Hlavně, aby jejich podvody rostly, jako z vody umíchané v odstředivce.
 dobrá
05.07.2020 16:40:53
Faktem je, že alue se chová často rozpolceně, velmi úchylně a omlouvá to pak srovnáváním s naprosto odlišnými , nesrovnatelnými situacemi. Každý svůj skutek dokáže překroutit a postavit do zcela jiného smyslu. Mnohdy srovnává nesrovnatelné a neštítí se žádného podvodu, aby očernila ostatní a sebe vychválila. Bohužel její častou zvrácenou zbraní je vkládat lidem slova do úst, která nikdy neřekli a nenapsali.
Provokuje lidi dalšími a dalšími podvodnými intrikami, aby pak z toho těžila a zase kradla slova a texty a opět zvráceně přelhávala, vylhávala. Tak marní Alue svůj ztracený promarněný život.
Nelze jí věřit , nelze se na její slova vůbec v ničem spolehnout. A má tu drzost často klamat a předstírat, že všechny dívky, dámy jsou stejně špatné jako ona. A to pravda není. Každý člověk jsme měli v životě kolem sebe ženy i muže, kteří jsou dobří. I kdyby ne ideální, tak si zaslouží titul dobří, aby bylo jasno. Alue si ten titul dobrá nezaslouží ničím. Protože páchá zlé schválnosti úmyslně.

Ať si je Alue sama nebo není. To je její věc. A nevěřím tomu, že by to někoho zajímalo, že by někomu vadilo, že nebude sama, nebo že bude sama. Nevěřím tomu, že by to někdo řešil, nebo měl motiv se tím vůbec zabývat.

Že nebude sama, je jen výkřik frustrované Alue. To je jednou z vět, které nemá zájem nikdo vyslovit a nemá důvod nikdo vyslovit v daném kontextu všeho, co je doposud z celého obsahu podkladů známo. Důkazy ale jmenovat nechci, co Alue dělá a jakám způsobem fabuluje, ani zdroje neřeknu. Kdyby si někdo udělal tu práci najde. Nedostane šanci získat materiál k překrucování. Nebude mít nabitou "flintu", aby neútočila a nezranila se. Aby ji to nesvádělo ke zločinu.
 astala vista
05.07.2020 16:11:34
Raratamá, ty píšeš, jako by to psala samotná Alue a psala sama sobě, jak se jí to hodí. Nikomu jinému se takto psát nehodí. A ten nick taky vypadá, že není tvůj. Nebudu ti nic dokazovat. Nepotřebuji to. Bohužel řada věcí o tom svědčí.
 astala vista
30.06.2020 23:27:27
Jak jsem psal
"...Vždyť by se z tý Aluiny falše zeblil. Ještě by ji odvezl tm zpátky ať si tu trpkou zkaženou zmijí prceznu nechá."

Dobrá, asi by se nezeblil, jelikož Alue se v tomhle nikterak neliší od ostatních holek. Je to obyčejná, slušnější holka z vesnice. Jí tohle chování vyčítat, když ostatní holky (ale i kluci) také bývají takové i mnohem horší?
Tedy vnímat i ostatní a vnímat to. Je to prostě jen člověk. Hříšná smrtelnice jako ostatní :-D, do pekla nepůjde, tak zlá zase není. Vím, že půjde do nižšího Nebe (5D) jako všichni dobří lidé, jinak by jsem se s ní ani nepokoušel bavit.

Teda i Luménn u které jsem četl články o Alue a TM, jsem sice nekontaktoval, byť o ní vím, ale ta do pekla taky nepůjde, jak by jí to někteří nic nechápající, přáli. Jen si nejsem jist, zdali (dočasně) neuvázne v nějaké stínové mezisféře. Ono je Láska a "láska", Světlo a "světlo". Však jim (i Alušce) to někdo vysvětlí :-).

To se vílám stává, že jak povýší do člověčenství, tak chování jež se vílám toleruje, tak v případě člověka již na hraně až nepřípustné. Takové holky jsou pak v lepším případě jako puberťačky, cachtající se v brouzdališti... s malíma capartama... ehm.

Prostě evoluce a cesta v Osvícení. A nepodvádět (tedy bez magie)! Teda možná občas... ale odčinit a pak již poctivě děcka :-). Mno jo... magie, neboli triky a fígly jsou prostě podvody. Transcendentní Láska magii nepotřebuje, jenže Lásku Transcendentní (tzv Boha/Bohyni a Buddhu) si s magií pletete a pak jí tím i nahrazujete, tak jako Titáni/Asury/Padlí Andělé, jenže... ona magie je vždy neuspokojivá. A vždy bude, tak jako drogy. Není "zlatá dávka". Bez obav na hranici vás nepoženu, i ve středověku jsem byl proti zabíjení i čarodějnic.
 Raratamá Manageus
30.06.2020 21:16:40
Mohla hodit do článku jako příklad milou nadanou, zdvořilou, ve vztahu spokojenou, která má během dvaceti let života , je jedno v jakém věku pořád kouzlo osobnosti. O to tady přece jde. Ne předvést v článku, jak se kdo umí naaranžovat, nebo neumí, či naaranžuje jinak, než jaký cíl si v životě stanoví.
Někde píšou, že nesnažte se dcery vyprovokovat lásku dřív než přijde sama. A to byla moudrá slova. Protože opravdová láska se vytvoří tak, že se madmazel jen uctivě dvoří, udržuje se, zajímá se o svůj typ. A když je zdvořilá a kouzelná, jistě se nějaký princ začne zdvořile dvořit také. Pak jsou dva na dvoře. A spolu pod rozkvetlou třešní. Tak to bychom měli rychlokurs lásky na dvoře. Jako v pohádce. Někdy bývá i v životě, ne jen v pohádkách.
 hostina mostu
30.06.2020 21:02:07
Zas ten její článek s názvem "9 důvodů", který se vydal i na marného webu, to je její sebechvála. Ono jí táhne pomalu na třicet, tak vydává článek s fotkama nepřímých konkurentek, ve dvaceti a ve třiceti. Jenže klame sama sebe, protože i na těch fotkách je vidět, že v těch třiceti se jen víc stylingovaly.

Takže víc make upu, víc toho nalíčení ve stylu a formě svůdkyně. Úbory taky víc do stylizované svůdkyně. Takže vlastně naopak do vztahů méně kvalitní a kvalitní tak víc jako hostesky, herečky, nebo divadelnice. Ale pro žádnou romanci. Také tyto , přestože slavné, si prošly po ostrých hranách života. Takže žádná sláva.

Raději tam měla dát nějakou fajn mladou dámu, která je dobrá a není v pasti šoubyznysu.
Z těch , co uvedla, tak možná ještě Swift byla na tom dobře , když jí bylo kolem pětadvaceti. Teď už zápasí setrvačností a je sedřená, protože je to hrozná makačka jezdit po světě v těch davech. Ale taky v podstatě je obětí svého byznysu a opravdovou romanci si neužije.

Alue vypadala přece docela fotogenicky v obličeji kolem dvaceti. Pak to šlo s kopce a na okamžik to vypadalo dobře někdy jaro, léto 2016, ve tváři. Později už to šlo do kytek, protože její charakter všechnu její snahu vypadat dobře, překazil. A také , příliš se odvázala a to už nikoho nezaujme. To do dobrého vztahu, takového, jaký si přála nepatří.
Její chování a dvojí řeči o sobě a ukazování jiných skutků, než jaké tvrdí,úplně její pověst devastovalo, jejím vlastním jednáním.
Takže zatím bude asi sama. Ostatně marný už měl její přítomnosti také dost. Tvrdívá, že je stále na cestách.
A tak, člověk si musí vybrat sám, jestli chce živou romanci, nebo dělat provokace, schválnosti a zaujímat hloupostí a pýchou. Princezny z pohádek znají, jaké chyby dělaly.
Smajlík  ona si tak žije
30.06.2020 12:52:41
Avšak sama nebude a tím už o ní fakt nepsat.
 Raratamá Manageus
30.06.2020 07:07:42
A pokud si hraje na devečku vyhlížející prince, tak to už prošvihla. Popelka také není, to by neodešla k Marnému Koukalovy. A pak popelka není ta: "Já si chci užívat dokud jsem mladá." jak Alue říkala při interview. A víme jak se to užívání si myslí. Sex sex sex sex sex... sex. Princ se nekoná a ani ve skutečnosti nehledala. Proto si ho nezaslouží.
 Raratamá Manageus
29.06.2020 22:33:58
Vzít si ji? Ne :-). Takovou si nezasloužím. Nejsem totiž tak špatný aby ano. Nechť si ji vezme ten, kdo si JI zaslouží.

Jak může čekat prince na bílém koni když... si ho nezaslouží? Princ na bílém koni zachraňuje spanilou, jemňounkou pannensky čistou princeznu před hrubou čarodějnicí/čarodějem a ne vobhrublou buranku, která tou čarodkou je jako taková a pokud netrpí vagínismem tak panna s pomocí alkodémona, už taky nejspíše dávno není. To má snad "princ" zachránit Alue před TM a hlavně před... Alue? Hmmm... to by si s ní dal. Vždyť by se z tý Aluiny falše zeblil. Ještě by ji odvezl tm zpátky ať si tu trpkou zkaženou zmijí prceznu nechá.

Tu asi vysvobodí až ten na černém koni (Smrť), jež mávne mečem a Alue přejde do té 5D... tedy umře. A nebo ten další Buddha po Gautámaovi, ale ten tu prý bude až za několik tisíc let, jak zní proroctví. Nebo možná ten prorokovaný mahábódhisattvovský čakravartin. Čakravartin je Universální (Absolutní) Vládce. Tenhle prorokovaný prý zatočí se všemi náboženstvími odporujícími Absolutnu (Universu) a kterému odporovat bude pošetilé, jelikož veškerý odpor zlikviduje... jako NIC. A nebo ji přeci jen osvobodí pan božský na bílém koni s bílím mečem? Tedy ten hinduisty prorokovaný mahaavátar Kalki (inkarnace boha Višňua)? Ale ten tu prý bude až za cca 70 let. To to fakt stihne spíše ten na černém koni.
Jo a Kalki je titul pro buddhické krále Šambali a tím bývají (maha)bódhisattvové, takže ten buddhický Čakravartin a hinduistický Kalki bude nejspíše jeden a tentýž... cnostný Vládce Světa a Vesmíru!!!
 Raratamá Manageus
27.06.2020 20:44:25
Tu ženskou by si měl někdo už vzít, hned. Sice možná by byl s ní mučedníkem, ale třeba by jí láska otevřela oči. A mělo by to smysl.
 brzy změnila se
27.06.2020 14:15:30
Je to od ní ubohost, že hází na video cizí komenty. Beztak ona je jedna z těch, kdo lidi provokuje, aby museli komentovat. Svědčí to o neschopnosti Alue zeptat se lidí a dělat jen to, co jí samotné by nevadilo. Jen další její snaha dělat lidem schválnosti. Jedná se o její nové video na téma zverimexy. Nemám chuť se na to celé video ani dívat, stačilo, co tam říká v jedné části a pak si projet posunováním, že tam toho nasázela hodně.
Asi bude jediným řešením zakázat její činnost úplně.
Již se nahromadilo mnoho toho, co napáchala.
Jejích zrůdných činů proti konkrétním nevinným lidem je už internet dost plný. Je to ona, kdo lidi provokuje svým ubližováním, těm lidem, kteří by jinak bez toho nikdy nekomentovali. Donutila lidi jejím násilím a soustavným vydíráním komentovat v mnoha případech.
Pokud nedojde u ní k nápravě , její činnost bude zakázána. Hlavní, s čím musí bezpodmínečně přestat je její činnost pomlouvání nevinných lidí., kterým tak ubližuje a při její nadměrné hlouposti se je snaží dehonestovat a urážet, zneužívat , znásilňovat proti jejich vůli a napadat. Alue často a mnoho let překrucuje slova lidí, krade jim slova z úst, vkládá slova do úst, která neřekli a nikde neuvedli. To je pravda, to je jediná a skutečná pravda.
Všechno zlé, co kdy způsobila nevinným , se odrazí a padne na ni. Ona je člověkem bez lidskosti a bez empatie. Jedná poruchově. Je na čase, aby Alue ze svým terorem přestala. Aby přestala bezdůvodně pronásledovat své opravdové přátele, aby přestala ubližovat nevinným a začala používat zdravý rozum, ke kterému potřebuje najít cestu.
 jemi špatně z alue
26.06.2020 23:26:27
"Konstruktivní" vize Indigové dívky, v které jsou ("zlý") lidé sežehnutý "samo"zápalem na bílí prášek (popel):l je v praxi toto:
https://m.youtube.com/watch?feature=youtu.be&v=aHY2a145p0Y
 Raratamá Manageus
26.06.2020 23:04:07
A pokud Idigová dívka věří tomu, jež TM a další vykládají o "zlé a dobré" hemisféře, tak pak je těžce nevědomá a o budoucnu nejspíše nemá "šajnu". To že si hrají na půlmozkové psychické invalidy, jež prodělali lobotomii mozku, vyvolává takové to

https://m.youtube.com/watch?v=BNsrK6P9QvI
a
https://knowyourmeme.com/photos/336739-yao-ming-face-bitch-please

A víte, že teorie striktního rozdělení logických a abstraktních
oblastí mozkových hemisfér, je desítky let v praxi vyvrácená teorie a v soudobé psychiatrii a psychologii se už nepoužívá? Že se zjistilo, že to platí pro menšinu populace, jelikož většina je má ať už více či méně zastoupené v obou hemisférách? A že někteří mají hemisféry sloužící zcela opačně, tedy levá je abstraktnější a pravá logičtější? I že jsou lidé jež mají logiku i abstrakci rovnoměrně v obou hemisférách (všestranní géniové)?

Tak už to víte.

Víte, jak poznáte manipulátory? Třeba dle toho, že praktikují "objektivní" taktiku, v které je založeno veškeré čarodějnictví, Rozděl (rozpolti) a Panuj (manipuluj). A není to nic dobrého. Snaží se rozdělit Srdce od Mysli a Mysl pak rozpoltit, nebo nejdříve rozpoltí Mysl a pak ji oddělují od Srdce. Heslo "Pravda je Krutá" je lež a odděluje Mysl od Srdce. Tohle heslo hlásají... ukrutní sucharové nevalného charakteru?!?

Pravda je Nádherná, Osvobozující a to (na)vždy a zároveň nikdy (nikdy=bezčasovost). To lež je krutá, spoutávající a to (na)vždy.
 Manageus Rarátamá
26.06.2020 22:05:06
Proroctví Indigové dívky, jež Alue, TM aspol. propagují, považuji za fantasmagórii.

"Konstrukci" předchází "destrukce". Globální "konstrukci" by předcházela... totální zkáza!? Existuje verze, při které by lidi během několika okamžiků shořeli na bílý prášek (tedy popel).

https://m.youtube.com/watch?reload=9&v=30EoIh2kADk

Proroctví ID, je jen fantaskně poupravené Zjevení Janovo v Bibli, jen chybí vůdce. Ve Zjevení Janově je vůdcem Kristus v čele Nebeské Armády, podporovaný 144 000 pravdomluvnými potomky 12ti kmenů Izraelských, z každého po 12 000. A budou čelit 7 padlým hvězdám (padlým andělům), lidošelmě a falešnému prorokovi. Lidošelma lidský lovec/masožrout. Falešný prorok je vlk(lovec/masař) v rouše beránčím (hodný býložravec) po boku šelmy, oba se Satanem (pan Paranoia) za zády poslouchajícího na slovo.
 Raratamá Manageus
19.06.2020 20:15:33
Tímto již o ní nebudu veřejně psát, jaká je nyní "špatná" i dobrá, nepomáhá to, už vůbec ne veřejné propírání ji zde a doporučuji to i vám. Není moudré kohokoliv takhle propírat.

Metta (Milující Laskavost, Dobrotivá přátelskost)
Karuna (Milosrdenství)
Mudita (Přátelská Radost a Veselí)
Upekkha (Klidnost, Vyrovnanost, Rovnocennost všech bytostí)
Toď Brahmavihára (Stvořitelovské Příbytky (Království Boží)) základ všech bytostí Dobra.

Nechť jsou všechny bytosti svobodné a šťastné.
 Raratamá Manageus
19.06.2020 19:52:03
Jinak před několika týdny jsem si vzpomněl, jak kamarádka před 10lety pustila Osudovou od Beethovena a že jí připadá, že jsem tím vystihován. Nesouhlasil jsem a tak jsem nedávno přemýšlel, jakou píseň bych jí tehdy měl z legrace pustit jako tu, kterou jsem opravdu nejlépe vystihován. A ihned v mysli zaznělo ...Asato ma sat gamaya, Tamaso ma myotir gamaya, mrtyor mamrtam gamaya... tedy skladba Neodämmerung https://m.youtube.com/watch?v=HHN7DTFxQ50 Poslech si to, vnímal jak to rezonuje, až jsem se rozesmál a pak si našel a přečetl text i s překladem. Zjistil jsem, že je to ze sanskritu a že to souvisí s pochopením Kauzality a harmonie s Absolutnem. To je srandovní že. Všichni jsme se tu zasmáli. Hahahahaha. Tímhle z písní které jsem fyzicky slyšel, jsem prý vystihován nejlépe.

A asi tohle Alue vycítila a její vnitřní agentka Paranoia zavelela: "Toho neposlouchej!". Dokud bude Alue sloužit 7. padlému andělu ("dobrému" Titánu/pánovy Zla), tak Nic opravdového nehodlá vidět, slyšet a zároveň to touží "mít" a vlastnit. Bez obav, je to jen dočasné, jen je jí třeba pomoci, a to i třeba jen pasivně.

Viděl jsem i potenciální Aluinu budoucnost a v klidu, nebude z ní zlá čarodějnice, bude žít relativně hezký život i smrt a půjde do Nebe, kde jí to pak vysvětlí :-). Tak to pro ní vidím, dobrý relativně dlouhý život i dobrou smrt.
 Raratamá Manageus
19.06.2020 15:56:23
Dobrá to šikanátorka veganů Alue, v předchozím rozhřešení by možná bylo přehnané. Vegany Alue jen vyhání z aluska.org, jelikož o milosti zvířatům nehodlá ani slyšet. Že milosrdnost a soucit je dle ní extrém a o to nestojí. Hlavně že je prý čarodějka - metafyzická vyznavačka extrémů alá Proroctví Indigové dívky. A že by shořela taky ji asi nezajímá.
 Manageus Rarátamá
19.06.2020 15:33:48
Jen aby jste pochopili, tak Alue maže komentáře Toho jež jsem, jelikož jsem napsal za rok asi 5 peprnějších slov (relevantních) s hvězdičkou, kde Alue tvrdí (vymlouvá se a lže), že jsem velmi vulgární a agresivní. Napsal jsem totiž, že veganky bývají pohublé z psychických potíží způsobovaných, tím, že jak jsou citlivé a lítostivé, tak se vnitřně užírají depresemi, zoufalstvím i vzteky, jaký jsou všežravci sobečtí zm*di a a jak jsme jimi šikanovaní. (viz šikanátorka Alue nenávidíc pravdomluvné vegany)

Vysvětlivky: Zm*di jelikož nemilují (mají maximálně tak jen rádi a to jen velmi málo bytostí), jen to předstírají a to i v posteli, tedy nemilují se, nýbrž se prachsprostě (trapácky) mr*ají. Tedy vym*dávají i životem a pak se diví: "Proč já...!? Co jsem komu udělal(a)?", ale odpověď odmítají, jelikož by to mnohdy byl velmi dlouhý seznam.

A na to jak psali, že "Do toho co jí, je jejich osobní věc a ostatním do toho nic není." jsem odepsal, jestli by tenhle postoj zastávali, i pokud by si je vyčíhnul kanibal...

Jen představa jak by odháněli pomoc/záchrance s tím, že to je "věc" toho kanibala, že si je dá k jídlu a jak se opovažujeme mu do toho vůbec kecat, či snad i zasahoval (zachránit je). Pak by se asi osolili a opepřili a řekli mu/jí "Dobrou chuť (ve jménu Ďábla)". Ta představa je absurdní. To víme, že by prosili o milost a křičeli o pomoc, podobně jako ty bezslovná zvířata. Jak by se k nim ten charismatický satanista přibližoval s obřadním nožem v ruce, už by škemrali a křičeli. Teda asi kromě druidských (a jiných čarodějných) obětinových panen, ty by se asi zachovali tím předchozím absurdním způsobem v naději, že budou za chvíli s (pseudo)bohy (Asurami/Titány/padlí andělé) popíjet ambrózii (z lidské krve a rostlinných extraktů).

Ale i takovýhle Alue považuje za "hodné", "světlo" vnášející čaroděje a čarodějky.
 Raratamá Manageus
13.06.2020 20:08:01
Jak jsem psal:
""Jenomže René Koukal je evidentní materialista/Matrixák, kterého duchovno nijak nezajímá, jen rejžuje na duchovních důvěřivcích a "duchovní" Alue se ujmul v "naději"... sexu a nejspíše nové kosti do... kámošova bordelu."
Dobrá tohle odvolávám jakožto ničím nepodloženou doměnku. Ostatní je z (jasno)vizí a snů, ale tohle by byla pomluva. Omlouvám se.
A Alue démonka není, zatím to je obyčejný člověk. Jinak je vše pravda."
Nu a jak o tm čtu více, tak spíše jsem se "od boku" trefil do černého, takže naneštěstí to nejspíše platí.

Alue se ve snech vůči tomu jež jsem nechová zle, nenávistně (ztemněl jí pohled do šeda až skoro černa) se dokázala dívat asi jen chvilku a pak už jí to nešlo. Pak to i bylo, že jak jsem se po několika měsících 8.2. rozhodl znovu navštívit a napsat komentář pod kuriozitku, v které jsem byl jmenovitě zesměšňován, komentář že se stále ještě směju(:-D),tak pak noc na to ve snu bylo, jak velmi nervózně přešlapovala na místě a čekala až přijdu, že už fakt chce pokračovat na cestě dál. Užuž odcházela, že půjde "sama", avšak už jsem šel kolem a týpek který stál poblíž, na ní houkl, že už jdu. Pak jsme někam jakože šli (asi 4 lidi, kde 3 předtím čekali až přijdu.)
Po pár týdnech marné snahy se s ní inteligentně domluvit, střetávající se se zlovůlí a ignorancí jsem jí napsal, že už jí tedy psát nebudu a navštěvovat jí web už taky nebudu.
Už jen letmá návštěva vyvolává šoufl-dojem. Drby, pomluvy, bludy, až slizounská "žurnalistika", že by člověk blil, nebo brečel (upřednostňuji smíchy). Tak to jen zavřít a oklepat se slovy "to je hnus velebnosti". Nu a představa, že Alue tomu jež jsem chtěla dělat ze života peklo v pseudopartnerském vztahu... brrr. To už si s úlevou, smíchem a blaženým úsměvem uvědomuji a říkám "S takovouhle v životě nebudu, uff :-)." A připadám si jako v té scéně kde kluk s rozpřaženýma rukama, zvolává "Jsem volný! Jsem volný! Jsem volný! Ahááaaa!". Lidi to je vám taková úleva a eufórie... 😄😇.
 Manageus Rarátamá
31.05.2020 11:24:53
Zjistíte pravdu a vy byste chtěli žít v Matrixu? Kde deep state vládne obyčejným lidem, my jsme pro ně otroci a vy byste chtěli být pro tyhle hnusný entity potravou?
WWG1WGA ❤️
Smajlík  Markéta Nikol
30.04.2020 10:56:11
Pamatuju si, jak jsem jednou na tadesco psala k jednomu člànku komentář, že spíš než na samá negativa a destruktivní zprávy o tom co na nás ve světě šijou za boudy a co nastane za katastrofický scénáře, by se měli lidé naučit žít konstruktivně, smysluplně, žít život v bezpodmínečné lásce a bez odsuzování, nebojovat tolik proti všemu, nenechat se tolik ovlivňovat zlem a některými odvážnými konspiracemi, o kterých nevíme zda jsou skutečné a dozvědět se to nejspíš ani nemůžeme, jen tím ztrácíme čas a nevěnujeme se tomu co je skutečně důležité..tak na mě pak René Koukal napsal článek něco ve smyslu vymytých ovcí bez mozku, nevím už přesně..no a teď pár dnů zpět u Alušky článek zase od “indigové dívenky”, která radí, že by se lidé měli zaměřit na dobro, žít konstruktivně v míru, být dobrými a hodnými lidmi, nenechat se ovlivňovat strachem a vyvoláváním paniky...kdo chce tak si to najděte. Prostě se mi znovu potvrdilo to, že oni otáčí podle toho jak se jim to zrovna hodí, protiřečí si, nejsou pro mě zkrátka důvěryhodní. A potvrdilo se mi také to, že nejlépe udělám když se budu řídit svou intuicí, protože ta mi vždy dobře fungovala, nejsem spící ovce, hledám si hodně informací o duchovním rozvoji a celkově všude možně, o zdravém životním stylu bez zbytečných jedů, protože tělo je dar kterého bychom si měli vážit, sama si dávám tu pomyslnou mozaiku dohromady. A věřím že je spousta pravdy na těch článcích co vydala Lumenn, i když na její blog jsem nikdy nechodila, až v souvislosti s těmi články. Je i úsměvné číst si komentáře u Alušky, jak ji někteří fakt až slepě následují...ale každý si na vše musí přijít sám. Já mám svou životní cestu a žádnou duchovní vůdkyni k tomu nepotřebuji a potřebovat nebudu. Proto na Alušky stránky už chodit nebudu a budu se sama posouvat a vyvíjet svobodně dál, bez toho aniž bych se cítila svázaná hloupými spekulacemi o tom, kdo je nebo není dostatečně konstruktivní když dělá tohle nebo nedělá tamto.
 JednaZVás
11.03.2020 15:41:17
"Jenomže René Koukal je evidentní materialista/Matrixák, kterého duchovno nijak nezajímá, jen rejžuje na duchovních důvěřivcích a "duchovní" Alue se ujmul v "naději"... sexu a nejspíše nové kosti do... kámošova bordelu."
Dobrá tohle odvolávám jakožto ničím nepodloženou doměnku. Ostatní je z (jasno)vizí a snů, ale tohle by byla pomluva. Omlouvám se.
A Alue démonka není, zatím to je obyčejný člověk. Jinak je vše pravda.
 Raratamán Manageus
25.02.2020 12:31:27
Alue a spol kteří přejou smrt miliardám lidí, jsou "duchovní" fašisti dobráčtí podobně jak Adolf Hitler s SSáky. Viděli jste Hitlerovy projevy? Obdobně mluví i René Koukal aspol i Loskotová v apokalyptickém "proroctví" indigové dívky. Sklamaní, že se jim přání, aby pochcípalo několik miliard lidí nesplnilo, tak osnují další tak jako Illuminati s NWO.

Apokalypsa bude, nebojte děti. A přijde Ježíš Kristus v čele Nebeské armády u Harmaggedonu a zatočí se 7 padlými anděli a jejich čarodějnictvem, teda démonstvem, eee.. teda s krvelačnými bestiemi a dobří lidé budou od "nich" osvobození. A 144 000 svatých bude opěvovat boží jméno. Nebo tak nějak to píšou v Bibli. Jenomže prý tak za cca 50-100let. Nebo 366let? Či 562let, nebo 666let? Či až za 3273 let? Nu to je asi šumafuk, ale... apokalypsa bude! Ježíš přijde! Slíbil to... prý.
 Manageus
24.02.2020 12:26:09
Lze si všimnout, že Alue nenávidí jakéhokoliv Boha, kde ignoruje, že Bůh je reprezentace 4 základních cností zvaných Brahmavihara (viz https://cs.m.wikipedia.org/wiki/Brahmavih%C3%A1ra a provozuje, hlásí se k čarodějnické víře, tedy že je Satanistka, či Luciferianka realizující vnitřně opak Boha, opak Brahmaviharai.
Ignorujíce, že čarodějnictví jsou krvavá/krvelačná Náboženství (pozůstatky předchozích "Matrixů") vymyšlený Anunnaki z původních nenásilných náboženstvích. Tedy že je pak loutkou tzv ďáblů z pekel a nepřímo se k tomu hlásí. Že je démonkou/čarodějnicí těch ďáblů z pekel a má na nich založenou obživu. Vychází z jejich "duchovna" s tím: "Budliky budliky Satan! Tak a teď si kupte knížky a hyperpředražené krystaly od luciferianky Alušky(+fejkový úsměv)."
 Manageus
24.02.2020 11:15:35
By bylo zajímavé zjistit, jestli to tak jen vypadá a nebo Alue pomlouvá a hejtuje všechny duchovní s IQ nad 115 a lidi celkově inteligentnější než Alue?
Je to divný když o všech duchovních veg(etari)anech tvrdí, že prý jsme ďáblové, reptiliáni. Tak možná jsem brontosaurus :-D. A přitom Aluina cesta je lemovaná potůčkem krve, lebkama, hnáty a lámanými sdrci a pracovně-sexualně zneužíváním hodných kluků. Tak kdo je tu pak pozér? Kdo je tu pirát?
Nu například sekta René Koukala s jejich neveřejnými(=ezoterickými) přednáškami a kartičkou. René se schovává podobně jako Robert Nový/Nova s tím jeho královstvím. Robert Nový se proflákl hebefilním sváděním a przněním holek kolem 15ti let.
Jenomže René Koukal je evidentní materialista/Matrixák, kterého duchovno nijak nezajímá, jen rejžuje na duchovních důvěřivcích a "duchovní" Alue se ujmul v "naději"... sexu a nejspíše nové kosti do... kámošova bordelu.

Zvláštní, pokud by toho jež jsem nepomlouvala v článku a pak i v komentářích, tak bych tu ani nepsal. Nebo psal, ale zastával bych se jí. Takhle ať si třeba chcípne v předpeklí ta strašně hodná drbna šarlatánská. Fakt se ujistit, že toho jež jsem fakt chtěla za parnera a vmíst jí do xichtu: Nemam zájem... neznam tě a znát tě nehodlám a jestli ti to vadí, tak dobře ti tak ty krvelačná satanská potvůrko :-D.
 Manageus
18.02.2020 11:10:44
Takže Alue maže komentáře, které píšu ať už jsou jakýkoliv. Vysvětlovat, že s ní fakt nebudu chodit, že nemam zájem a že jestli bude dělat takovýhle naschváli, tak škodí nám všem. Alue se zabouchla, nedam ji a už dělá naschváli.
Ve snu bylo, že jsem byl první ze 3 které ve snu chtěla, nejevil jsem však zájem a tak si myslí, že jsem asi blbec a zabývá se dalšími dvouma. Když ale píšu komentář který by mohl pomoci lidem a Alue to ze neukojeného chtíče neuveřejní tak dělá zle všem. Předpokládám, že bude zapírat a tvrdit že třeba někoho zrovna má.
Napsal jsem jí, že pokud ten článek nesmaže tak na ni prozradim, že je zabouchnutá. Tak tady to je.

Jen rozhlaste, že se Alue zabouchla do Roberta Raratamana. Už asi na střední ve snech.
 Manageus
18.02.2020 10:54:40
To proroctví indigové dívky se splnilo. Měli přece shořet na prášek všichni skutečně zlý lidé. Kolik jich shořelo? Ani jeden. Tedy to je ujištění pro nás, že jsme vnitřně všichni dobrý a měli by jsme přestat být paranoidní (zlo) a přestat přát smrt miliardám lidí (strašlivé zlo), které ani neznáme.
Když přejete smrt miliardám lidí, jež ani neznáte, odsuzujete je k trestu smrti, aniž by jste věděli jaký jsou, jak se jen dokážete podívat do zrcadla a s rukou na srdci si říct: "Jsem dobrý člověk?". Hamba vám vy dobráci s rukama od krve a umaštěnou pusou od sádla.
 Manageus
01.01.2020 00:39:21
Šťastný nový rok!
 organická kvalita
30.12.2019 22:51:46
JSME PLUTO TRUST CORPORATION, NABÍZÍME ÚVĚRY ZA 3% ÚROKOVÉ MĚNY, POKUD HLEDÁTE ÚVĚR, KONTAKTUJTE NÁS PRO VÍCE INFORMACÍ.
EMAIL: plutocreditfinancier@gmail.com
Whatsapp: +1 (847) 453 9904
 Pluto Trust Corp
25.12.2019 18:57:06
To jde zřejmě o nějakou harmonii milosrdenství a rozumu. A to má i Alue. :-)
 Angelika love
25.12.2019 18:15:17
A dyt Francisco mluvil v přímém přenosu normálně a dobře. Ale naky novináři to asi pozměnili? Co na to může Alue říci, když vůbec něco? Je mladá na vlastní celistvější přehled.
 pro pro Alue alusku
25.12.2019 15:06:19
Taky by mohla Alue říci svůj pohled na Vánoční papežovo poselství. Řekl bych, že světlo je tu už nějaký léta. A to nejen z Nebe. Stačí se podívat se na to trochu komplexněji. A kdo dobře pracuje a žije, toho je život cenný a bohulibý.
 pro Alue alusku
20.12.2019 22:52:52
Ale možná se mýlím, a souvisí to pouze s věrným manželstvím muže a ženy. Nevím.
 Radek Paja
20.12.2019 22:30:58
A Alue, sex, milování, jsou jenom "dotyky".
 Radek Paja
20.12.2019 22:09:26
Ale hnůj je jenom zetlelá Zem.
 Radek Paja
20.12.2019 20:06:56
S těmi portály se můžu mýlit. Já nevím, já tam občas nakouknu. Ale pouze zdravý styl, nebo pozitivní deviace, tam není.
 Radek Paja
19.12.2019 18:30:24
Ty už tu jsou nějaké léta. Teď má každý svůj pomíchaný pohled. Poznás dle čistoty projevu, kdo má vhled. A pravdu zná z většiny málokdo. Problémem není hledající cestu, ale závěry, když nevidí do Pravdy a Záměru. Pokojný Vánoce.
 píseň milosti
19.12.2019 17:50:27
Jasně, Alue tečka org, je napůl hnůj.
A třeba lide tečka cz je většinou hnůj.
Je to zelenýma rudozelenýma mozkama.
Jsou také u Alue, ale sami nežijí čistě.
 Radek Paja
10.12.2019 23:59:14
Doufejme, že něco se třeba může týkat Alue. Společný úpadek lidstva tvoří i negativa. Ale jak bylo řečený.
 outeo
10.12.2019 20:41:24
Pozitivum i očista. Duch. A společnost. To se třeba může týkat i Alue. Čistota pomáhá.
 outeo
10.12.2019 16:55:59
Alue působí jako L(id)opice, tedy skoro-člověk opičího charakteru, smýšlení a cítění. Lopice (Blbečkové-Idioté) jsou elektrozemských energii a zajímá je hlavně (pouze) vědění a síla. Celý život tohle shromažďují a aniž by jakkoli zmoudřeli, umírají v agónii nashromáždenou silou, jež jim vyžahne/přepálí nervové okruhy, tak jako když se do žárovky pouští silnější a silnější proud až vyhoří. Jsou to obvykle zavilí masožrouti/všežravci, ale dokážou po pečlivém polopatickém vysvětlování, být i veg(etari)any, obvykle však jen dočasně a pak se vrací k masu atd. Lopice jsou geneologicky výtvory Anunnaki a vychytralost, násilí/nenávist mají v genech.
Vnešení lidé (Moudří) jsou magnetozemských energií a rozvíjejí Moudrost, Lásku a Péči. Přirození veg(etariál)ané, až breathariáné, není nám to třeba nějak vehementně vysvětlovat, aby jsme nežrali zvířata. Původní typ člověka, Lásku, péči máme v genech a bolí nás, když po nás Lopice chtějí a nutí nás, ať na Lásku kašleme a jsme jako oni. Tedy ať zdegenerujeme do blbečků. Pak nám Lidem trvá se od těch Blbečkovských, idiotských (Lopičích) triků/machinací oprostit a být zase moudrými lidmi.

Tedy čarodějnictví a jiná násilná náboženství jsou Lopičí design a provozují ho v praxi výhradně Lopice.
Toď k tomu proč se zatvářím, jak se zatvářím, když si uvědomím, s kým je ta čest na Aluska.org jednat... Alue is ug ug huh demon Humonkey... lol... facepalm... lol.
 Robert Nicka
09.11.2019 07:57:47
V tom meme míním ten výraz obličeje a ne tak to slovo bitch(čubko). Omlouvám se za případné uražení či pohoršení; Alue čubka není. Jako slova jsou spíše vystihující "Aha lol".

Nirvánu řeším jen tu skutečnou Buddhickou, do které se pozvolna chystám vztoupit. A to by v případě té holky mohlo vyznít jinak než je to míněno... to že hledám Nirvánu, snažím se do ní vztoupit a zažívat nekonečné blaho... hahaha... ehm. Patočková alias "Nirvána" je zatím puberťačka (18?) ve vývoji, takže bych přimhouřil oči. Až tak nevadila, klidně jsem si to přečetl, jen vadí to místy povýšené, opovržlivé vyjadřování o dalších lidech (a jsoucnech) alá Alue.
 Robert Rár
08.11.2019 09:46:43
Já docela souzním s tím co tam uveřejňuje, i když už ne asi tolik jako dřív..co mě tam ale celkem v komentářích vadí je ta Nirvana, která ji tam neustále leze do zadku, alespoň na mě to dělá ten dojem..
 Mcsru
07.11.2019 22:20:45
Tamhle se zatvářím, když jsem si uvědomím, s kým je ta čest na Aluska.org jednat:
http://m.quickmeme.com/meme/354wqp
Tohle "Bitch, please" meme jsem pak našel na internetu a maximálně to vystihuje lol :-D.
Nu strašně hodná a děsně chytrá holka to je. Holka která se vydává za ehm... laskavou, srdečnou a přátelskou ehm... ženu... s čistým svědomím! http://m.quickmeme.com/meme/354wqp

Písnička o které jsem si myslel, že vystihuje kontakt s Alue:
Anabasis https://m.youtube.com/watch?v=x8k9f88gEbE
Píseň která při poslechu zarezonovala jako vystihující kontakt toho jež jsem s Alue:
Sacrifice https://m.youtube.com/watch?v=6a9WG9BMWOw
 Robert Rár
07.11.2019 19:10:35
Dalším volitelným cílem je zdravý zivotni styl.
 nitra
07.11.2019 17:29:55
pricemz by podporovaly cíle bezpečí a prosperity, ale i další volitelny, jako je celkový "klima". Ono vše souvisí se vsim. To je můj skromný pohled.
 nitra
07.11.2019 17:24:04
Ted už zkratka je to jinak, už starý praktiky nefungují, a kromě zjevení, je tu vseobecny pozitivní vývoj. To je právě to, co může menšího vývojáře jako je Alue ovlivňovat při vyberu, selekci a tvorbě. Povzbuzovanim by přispěli daleko vice,
 nitra
07.11.2019 17:14:37
Já bych rad vyjádřil lítost, ze třeba někteří trollové a agenti, z různých zemi sveta, kteří působí na různých serverech po světě zmatek mixovanim textu a titulku, a tím nevědomky škodí pozitivnímu vývoji sveta, ale i konkrétních zemi.
 nitra
01.11.2019 22:04:39
Ještě bych vzkázal Mírovi. Alue je nejspíš fakt jen podobná tvé duchovní partnerce. Kdyby jí byla Alue, tak by vám spolu bylo dobře už při první schůzce, aniž by jste museli mluvit. Alue na webu popisovala úplně jiný průběh schůzky mezi vámi, než je mezi skutečnými duchovními partnery. Doporučuji ji nechat být, není to ta v kterou si doufal a zkus hledat dál. Jen varuji že sytémy dvojplamenů zkolabovali pod náporem démonů/čarodějnictva před 2000ti lety na Západě a před 800ti lety i na Východě. Tedy je v nich extrémní zmatek a když by se někdo hodlal setkat s dvojplamenem, tak s největší pravděpodobností potká její/jeho napodobeninu a shodou zmanipulovaných okolností čarodku/čaroděje, nebo někoho jí/jím nastrčenou/ého na místo "dvojplamene". A pak jsou problémy, zmatek, zoufalství, intenzivní touha, bolest a... předčasná smrt. Je v tom enormní zmatek, jelikož úpadek ve vědomí na Zemi je enormní a tím i schopnosti a orientace v realitě. Poznat pak kdo, je kdo, je tedy skoro nemožné.
Potkat skutečný dvojplamen je héroický výkon, dar a zázrak v dnešní době. Dvojplamen kdyžtak není nějaká polovička, jedná se jen o monádické dvojče a je to čistě jen praprapradávná dohoda společné cesty jsoucen. To pradávná znamená třeba i celé eony kosmických cyklů od stvoření do zániku tisíců fyzických Vesmírů, kde každý existuje po více jak triliony, kvadriliony, či více let. Čas je velmi relativní pojem a z hlediska absolutna ani neexistuje. Tak jako jájstva a věci. Je jen jsoucnost. Jsoucna která se mohou vzájemně překrývat a pak rozdělit a pak zase splynout a pak se zase rozdělit znova a znova dokolečka dokola.
Požehnání všem. Bodhisatta Ráratamá
 Robert Rár
01.11.2019 20:04:33
Jaj zpovědnice usekla text v polovině. To snad ne.

Pak jsem napsal několik přátelských komentářů a e-mailů. E-mailů s experimentální abstraktní stylistikou a kde jsem se omlouval za kostrbatost, že je to ve vývoji a že snad promine. Neprominula a v Únoru to dala do kuriozitek, kde naváděla lidi, aby si mysleli že jsem troll (psychouš) a smažka, který ji prý obtěžuje.
 Robert Rár
01.11.2019 19:56:22
Tak již odmítá uveřejňovat, jakékoliv příspěvky které píšu :-D. A to ji netrollím, jen píšu Pravdu jenž znám. Že zabíjení, porcování, vaření/pečení a žraní zvířat je již zautomatizovaný černomagický rituál. A pak ještě že čarodějnice i čarodějové jsou v jádru dobré bytosti, které se naneštěstí vědomě rozhodli být lidošmejdy/šelmy(čky). Prostě se jen naschvál přetvařují, překrucují, manipulují, matou, zamlčují pravdu a blábolí blbosti okolo a naschvál nic kloudného neřeknou. Kradou nápady, sny a životní essence (zdroje energie) ostatním lidem. Krádež essence je závažný zločin, esence je posvátná a odcizení je svatokrádež jež obvykle vede k předčasné smrti postižené osoby. Ale dá se obnovit záměrem a hlubokým odpuštěním čarodějnici/čarodějovy. Naneštěstí však kradou i duchovní znalosti. Hlavně to jak milovat, soucítit a jak odpouštět. Jelikož upíří na všem živém tak jim vadí, když kořist ví, jak odpustit a osvobodit se od černokněžnických tenat.

Zjistil jsem, že ji potkávám ve snech již mnoho let, tak jako ostatně potkávám mnoho jiných lidí. Ale na webovky jsem narazil opakovaně až před pár lety, když jsem hledal některá témata, ale při pohledu na záhlaví stránek a nacítění jsem si pomyslel o povědomé a zároveň cizí svůdnici-šarlatánce a stránky opustil. Až v Prosinci 2018 jsem byl poprosen anděli, jestli bych jí domluvil a pomohl. Zkusil jsem to, schytal to, tak jako ostatní a po 11 měsících od ní z webovek odcházím.

Ve snu před tím než jsem ji v Prosinci 2018 napsal první e-mail, jsem byl záhadně nařčen z jakéhosi divného asi výhružného textu. Ten sen se zdál asi v Listopadu. Ve školní třídě, nějaká skupina lidí, říkala "Cos to napsal!? Ty ji vyhrožuješ nebo co!?" Vůbec jsem nechápal o jakém textu to mluví. Stál u toho i nějaký policista a kontroloval to. Řekl jsem, že to je nějaká blbost, že o ničem nevim, že jsem nic někomu nepsal. Tak ukázali nějaký papír, podíval jsem se letmo na ten text a s tím že to je divný, jsem odcházel do jídelny. Zde jsem přetočil čas a zase slyšel: "Cos ji to napsal?!...", tak jsem se rovnou podíval ne ten papír s tím, že to vypadá částečně, jako bych to psal, jenomže jsem nic nepsal a tak jsem to roztrhl. Na to se ostatní zhrozili: "Tak ty budeš ničit důkazy!?" a šli jsme do jídelny. Opět jsem přetočil čas a zase: " Cos ji to...!?", zas jsem se podíval na ten papír a zeptal se: "Kdo to vůbec tvrdí, že jsem to psal?". Na to se hned vedle po pravici otočila (psychoticky se tvářící) blondýna, který jsem si předtím nevšiml a řekla agresivně "Já!". Zeptal jsem se: "A proč?" a ta na to "Protože tě chci za manžela a svatební noc!". Na to jsem "To se nemůžeš zeptat normálně?", odpověděla (myslím že) mlčenlivé ne a už dělala muc muc muc roztahovala nohy a začla souložit se svědkem, kde jsem je viděl již z hora z povzdálí.
Pak jsem narazil na Aluin blog, pročetl několik článků a napsal jsem několik přátelsky míněných komentů a e-
 Robert Rár
29.09.2019 19:00:33
Jak se cítí srdce dívčí v perel karibském moři, kde zamykají se větve v stromořadí. A voda stoupá.
Vzpomínám na dny , kdy jsme si řekli, že láska hory přenáší. A slunce svítí na stůl plný zapálených svící.
A ty odpočíváš a hledíš na hvězdy s dlaní v dlani. A vzpomínáš, jaký výhled ke dveřím byl a kočárky se již derou k pískovišti plném dětí. Štěstí nikam neuletí.
https://www.youtube.com/watch?v=JLf9q36UsBk
Smajlík  tohle je ta píseň
09.09.2019 15:38:26
Přiblížil se den, kdy Alue bude mít sílu podívat se znovu do zrcadla s takovou silou a energií, že ji opustí duch Alue a stane se znovu svým celým já - Karolína. Najde ke Karolíně lásku, úctu a obdiv.
 caycehosvět
08.09.2019 21:08:25
Wellcome Alue to the world of your dreams. Let us be in piece with all the people. We will show you the world of tones and feelings which are inside of you... Anyone can dance together on one floor. https://www.youtube.com/watch?v=nPLV7lGbmT4
Smajlík  relaxstudio
08.09.2019 02:11:06
Alfred Hitchcock všechny diváky světa zve na konzumaci chleba ze supermarketu. Nejlépe ze sáčku, ten spolehlivě -- ale to už v našem malém chlebovém sezení ....https://www.vitalia.cz/clanky/co-se-stane-s-chlebem-za-tyden/?ic=articles-related& - icc=item-4 -
 humoremzdar
08.09.2019 00:01:43
Jasný, obrazně řečeno Alue vrhá ty své otrávené šípy ostrých slov , nepravd a zlých emocí, už dlouhá léta. Je to od ní hodně sugestivní a má to vlastnosti něčeho podobného, jakoby podprahové hypnózy. Nebo taky kouzelnické iluze , kde skutečnosti jsou zastřeny jejím napadáním, tím jejím lhaním a jejím slepováním slov a vět do nepravdivých celků. A k tomu ty její zraňující nenávistné řeči a projevy dohromady. A jak to na lidi působí, působí to na lidi, jako otrávené šípy.
 jí se vrací
07.09.2019 21:55:49
Celkem si lidi už zvykli na to, že Alue K. L. pořád lže, už celé roky, takže ani nevěří tomu, že by mohli existovat ti lidé o kterých si vykonstruovává své lži.
 tamto
07.09.2019 21:44:12
Já si myslím, že je důležité podotknout, že Alue ulhaně mnohdy argumentovala i tím, že ji všichni chtějí a pak jsou zhrzelí. Jenomže to se už ve více případech prokázalo, že lhala. Protože nešlo o lidi , kteří by ji jakkoliv chtěli. Šlo o její přátele ve smyslu, že se k ní chovali přátelsky, ona je využívala. A oni k ní přesto byli vlídní. Jenže k nim začala být paranoidní a ubližovat jim jako psychopatka.

Zcela bez důvodu a bež příčiny. Křivit jejich slova, pomlouvat je, vykrádat jejich soukromí a lživě interpretovat a slátávat vše do zcela odlišného významu, do odlišného děje. Vyrobila úplné bludy o skutečnosti. Takže popisovala lživě to, co se nikdy nestalo, když tvrdila, že se to stalo. A psala o lidech svá nepravdivá tvrzení, o těch, kteří s tím, co vykládala neměli a nemají nic společného.
 Vvalue
07.09.2019 21:03:29
Však ona má v oblibě místa ozančená lebkou a třemi šestkami a pak se na oko staví proti lebce a třem šestkám. Je toho fůra v čem si protiřečí. Alue když nechce vědět , tak neví, když nechce rozmumět, nerozumí a vždy má vylhaných důvodů na tucty. Zadrhla se už v dětství od té doby se jí to v mysli nespravilo na úroveň chápání všeho, co běžně lidé chápou a čemu porozumí brzy, když dovedou naslouchat a nepřekrucovat a nesázet nepravdy a své lži do toho. My jsme to tehdy pochopili, že lhala Roberte. Důkazů o ní máme totiž na celé stohy o tom, jak pronásleduje lidi z důvodu své vlastní duševní nerovnováhy a neúcty k lidem.
 beriva
07.09.2019 17:09:53
Taky už jí mam, taky tak akorát dost. Šípy? Přesně tohle jsem na začátku roku viděl vnitřním zrakem, jak je střílí (snaží se na dálku zavraždit). Proč? Protože jsem se pokusil s ní kamarádit, jenže jsem muž(!) a napsal jí (tehdy) kostrbatou experimentální stylistikou s tím, že to je zatím ve vývoji, tak ať přimhouří oči. Nejenom že to neudělala, nýbrž rovnou uspořádala veřejné proklínání/pranýřování aka Grammar Nazi. Vylhala, že jsem prý zkouřený opiáty a že jsem troll. Hodný slušný člověk si naivně myslí, že našel hodnou inteligentní duchovní tzv spřízněnou duší, svěří se jí a vono hovňajs. Alue se rozhodla tento omyl vyvrátit a tak to uveřejnila se skutečným jménem ač lže, že prý nikoliv a s tak potupným komentářem, že se některým čtenářům udělalo zle. A to ve skutečnosti... z ní. Z NÍ!

Maže komentáře a to zcela mimoňovsky. Napsal jsem třeba k článku o důležitosti zdravého pohybu komentář: "Jojo, správně se rozproudit je pro život klíčové." a? Smazala ho! Prý jsem vulgární a útočný. Nebo je Alue paranoidní mysandrická
asociálka.
Ať si táhne k Aluščině "páníškovi", kterého naoko na webu hanní a pak ho velebí a poslouchá jeho příkazy, skrze každý zálibný poslech satanické Iluminátské hudby jako jsou Nightmarish... ehm tedy Nightwish apod. a pak žere jako 3 6ková člověk-šelma mrtvoly na talíři.
 Robert Rár
07.09.2019 15:20:26
Nakonec je to vždy o tom, že Alue a T M se musí naučit slušně chovat. A je dost pravděpodobné, že starý vlk T M se to už možná nenaučí, protože je pořekadlo, že starého psa novým věcem nenaučíš.
Ale Alue té ještě pár chvil zbývá, že by se zachránit mohla. K tomu je ale potřeba, aby měla lepší vztah k lidem, když potřebují, aby jim vyndala "šípy" z hrudi a ze zad, když je z hlouposti sama ranila. A oni si sami nemohou ty "šípy" bez ní vyndat, když jsou specielně od ní a když to udělala tak, že je to na ní, jestli se zachová zle nebo dobře.
 hurikán ALUE
07.09.2019 14:48:46
Polévka tady jen ukazuje, že chce vědět víc o lidech, které chce napadat, tak se přece chová marnej a spol už léta. Jde jim jen o to ubližovat a to prokázali hmatatelnými výsledky svých skutků a svými viditelnými činy zcela srozumitelně a jasně.

Polévka ať se stará o svoji vlastní chuť , ať není jedovatá a dá se k té polévce vůbec přivonět, natož pak ztrávit. Mimo jiné tomáš marný je již hodně let anonymem. Prostě jeho fotku na jeho webu nenajdete.

Jeho přezdívka marný ve skutečnosti jeho životem prokázaná znamená, že jeho život je marný. Protože svým pruděním a ubližováním hodným lidem jen uškodil a škodí. Samozřejmě ani on není černobílý a převzal i nějaké dobré věci, to by se nikdo z nás v něčem nechytil na jeho mucholapky. Vždy chvíli trvá rozkrýt jeho činy a vidět souvislosti a jeho záměry, které přímo prokázal.

Marný je proto, protože věnuje spoustu času zamotýávání ubližování druhým natolik , aby je okradl o čas a svůj čas a svůj život promarnil. Na náhrobku jeho bude vytesáno život marného byl marný. Zlý člověk by toto o něm nikdy nenapsal. Krkolomné dekódování jeho jména , které lidem sám vysvětlil v angličtině , že bojuje na život a nebo raději na smrt s tak zvanými reptiliány, to je jeho problém. Ve skutečnosti bojuje proti úplně vykonstruovaným příšerám, které spatřuje v neviných lidech zcela paranoidně a je nebezpečím i pro děti, protože i v nich může každou chvíli spatřovat nějakou vesmírnou příšeru, kterou je nutné likvidovat. Bohužel tak to prokázal svými dosavadními skutky , že paranoidně likviduje dobré lidi , přátele svých pátel a přátele dobrých lidí, dobré lidi. Chováním, kdy se chová jako psychopat. Zcela nesporně se chová jako psychopat.

Píšu to protože mu dávám šanci. I když tito lidé ji obvykle promarní a pak dobrým soucitným lidem zbude jen smutek nad tím, že lidé si nedají říct a nezastaví se nad bolestí těch , kterým ublížili ani nad vlastní zkázou.
 brumleko
07.09.2019 14:28:51
Polévka se bojí napsat něco o své povaze a inteligenci, protože ta povaha je očividná a inteligence se nezmohla na nic než na plivanec na něco, co vůbec neexistuje. Možná konverzuje se svým svědomím přes klávesnici a bojí se , že něco vyplave víc.
 markýzabříza
07.09.2019 14:25:20
Píšeš hloupě jako tomáš marný. Přitom o své hloupé povaze a inteligenci povídáš ty. Nikde není muž nebo žena, takže si vymýšlíš muže, protože ti to zrovna pasuje. A v textu není nic o povaze a inteligenci, toho kdo píše, ale o kom text píše je to zcela srozumitelné, co by tě mělo přimět na to ukazovat. Asi se ti nelíbí, když se v tom najdeš, nemáš čím argumentovat , tak jen hloupě plácáš a ukazuješ na něco neexistujícího, aby si někdo domýšlel nesmysly, které podsouváš takovým neurčitým otáčením o 180 stupňů.
A vůbec není důležité, kdo text píše, ale že text je pravdivý a to tě hrozně užírá, ta pravda v tom textu a proto se k tomu hloupě vyjadřuješ bezargumentujícím prázdným otáčením proti textu, proti té pravdě tak, že si tvoříš neexistujícího oponenta, který je jen ve tvé hlavě a bezargumentačně otáčíš, protože argumenty nemáš. Jde ze tvé strany o naprosto zjevnou manipulaci podle vzorce Reného K. ( T M), a osob po jeho vzoru se chovajících, jeho masážemi masírovaných. Zahleď se do své duše , než něco okomentuješ. A do duše T M a těch,kterým vtiskl svůj charakter , aby ten vzali za svůj. Nezmůžeš se na víc než na krátký neurčitý komentář, což svědčí o tvé prázdnotě a snaze provokovat. To je typické pro hloupé a ješitné manipulátory.
Jestli se považuješ za polévku česnekovou nebo cibulovou, či jinou, to už nechám na tobě. I ten nick beztak můžeš mít odkudkoliv. Ty se raději zabýváš kdo je kdo, snažíš se drapnout někoho a zkoušíš, prostě opět povaha manipulátora. Namísto toho, že se máš zamyslet nad sebou. Protože to jediné je to správné, co můžeš udělat. Takový je vesmír, tak funguje, nic lepšího pro tebe teď není , co by se ti dalo poradit. A nechytat se za to, co říkají jiní a myslet vlastní hlavou, to můžeš udělat taky , ať do lidí jen nerýpeš, ale zkus dělat něco dobrého.
Smajlík  pro polévku
31.08.2019 17:27:28
Sám jsi pověděl o své povaze a inteligenci.
 polévka
31.08.2019 01:50:43
Samozřejmě z těch dobrých lidí , kterým ubližovali nikdo zášť neprojevil. Ale stává se poměrně často, že Alue a například tom marňas projevuje zášť tím, že se chechtá a vysmívá se empatii a soucitu, lidskosti a upřímnému lidskému úsměvu, takovému tomu úsměvu z lásky. Takže neplést si smích a úsměv, strojený výraz a upřímný výraz , který jde od srdce. Ale pravda, že " od srdce" se může taky blb vysmát i své vlastní skáze a držet zlatý pohár nad hladinou bažiny a sám již nelapat ani po dechu. Zaujat třpytem bezcenného bohatství, které si nikam s sebou nevezme.

Zpomal s těmi žerty , život nečeká: https://www.youtube.com/watch?v=NhmIbp0Ltrk
Smajlík  mrkvožroutíkomi
31.08.2019 01:30:27
Já, ač malý mravenec, se taky rád, hlasitě chechtam, chechtam, a na bídu si nezareptám
 refren
31.08.2019 00:59:11
Proč by měla, nebo neměla mít zášť, proč to vůbec říká, hmm. Tady ji přece nikdo ani ona neprojevil.
Takže asi je to trochu od věci jinam.
Smajlík  kotěvboutě
31.08.2019 00:53:39
Něco na odstranění zášti , kterou projevuje jen a pouze Alue a tomáš marný ..Sledujte akční záběry: https://www.youtube.com/watch?v=ZwFcCu2_gBg

Srandu na ně
Smajlík  mrkvožroutíkomi
31.08.2019 00:40:47
Tedy já vám rozumím. Ale právě proto, že jsem zažila lecos, a soucítím, tak taky vypouštím a odpuštím si. A právě proto, že vím, že se vše mění a vyvíjí, a že se to týká i jich, tak nemám zášť, a můžu se i zasmát. Snad to je srozumitelný.
 Nikola
30.08.2019 23:11:52
Ten René TM je už taková postarší ztroskotaná existence plná nenávisti. Prázdná duše plná zloby a lží. Vše zlé jednou skončí a jemu ubude sil. Již není v nejlepších letech. S energií horských indiánů s enemůže srovnávat. Není pravděpodobné, že by se tak nenávistivý člověk dožil stovky. A Alue bude babička zesnulých morčat. Jejich životnost je už jen pár let. Jsou to pravda roztomilí tvorečkové, ale od smutku nad jejich skonem ji může zachránit leda pohled na úsměv vlastního živého dítěte. Ani dvacet generací morčat ten pocit mateřské lásky nenahradí. Jakou verzi reality si vybere, to ví každý, že je na ní. Ale , je zde jedno velké Ale. Ale nemá právo škodit dobrým lidem. To už není na ní. Stejně , jako vždy platilo pro všechny Alue není výjimka, která by měla privilegium kohokoliv týrat. Hlavně ne lidi.
 za 3rokynovagenerace
30.08.2019 22:57:41
Nevím, co získáš tím, když schválíš Alue svobodnou volbu páchat jakékoliv přečiny.
Ale dobře o tom možná hovořit nechceš. Tvůj komentář byla tak zvaná manipulace reakcí na neexistující kontext. A tím snaha pozměnit povědomí o nastalých skutečnostech. U Alue , TM a lidech, kdo jí přihrávají je to soustavná taktika. Taktika využívá toho, že si někdo pečlivě nepřečte na co je tak nesmyslně reagováno. A i kdyby si přečetl původní text, je zde snaha alespoň navodit dojem, že ten kdo reaguje tak sebevědomě , i když na něco , co se nikdy nestalo a co nebylo řečeno, tak že třeba má větší povědomí o tom co se dělo a děje, aby aspoň trochu reakce zmátla čtenáře, nebo posluchače. A nastolila jinou verzi reality. Odborníci na skladbu textů v souvislostech si toho všimli.

U Alue , marného atd. jsou stále základem klamy a matení. Řeč o něčem jiném. Poskytování výkladu v jiném významu. Aby to, na co je kladen důraz bylo zamlženo a vyvstala řeč o něčem naprosto jiném.
Na takovou taktiku nemusíte být vůbec inteligentní. Zvládne to průměrný blb.
Stačí papouškovat, dělat slátaniny , těžit informace, vyrábět dezinformace. A ve finále těžit prachy na lidech, všechny zmást. Využívat nedokonalosti vět , slov. A toho, že nelze vše říci jednou větou. Přestože lze definici jednou větou shrnout. Ten podklad pravdy zkroutí, jako sebe kroutí. Má to jednu výhodu, když se nenecháte unavit příliš, oni sebe sami zničí. Čas je na straně spravedlivých. Alue a T M mají čas za největšího nepřítele. I kdyby účelově řekli , že ne. Výsledek je vidět a nedá se zakecat. Čas je proti nim. Pravda je vítěz.
Smajlík  pro pro lavka
30.08.2019 22:34:03
A že Alue nebo TM nedokáží sestoupit ze svých webů, kde se mohou zabednit a dívat se na lidi spatra , z takového povýšeného postavení, to není žádné hrdinství. Hrdinství je podaná ruka, upřímný osobní rozhovor. Nebojácné naslouchání při osobním rozhovoru a zamyšlení nad řečeným s upřímným zájmem , který se vždy prokáže už v prvních minutách s řečí těla a schopností adekvátně rozumně a s otevřeným srdcem reagovat. Psát weby dokáže kde jaký vykuk a zneužívat je k pomlouvání a trýznění dětí, přátel a těch na jejichž bedrech leží jejich štěstí.
pro lásku k lidem, nemám na mysli nějaký nick láska k lidem, který zde není
Smajlík  pro lásku k lidem
30.08.2019 22:21:58
Ano odpouští. Alue neodpouští , TM neodpouští. A to i v případech, kdy si v hlavě vykonstruovali neexistující nepřátele. Jim lze také odpustit, nelze však odpuštění realizovat dokud nenapraví své viny, kterými ubližují stále nevinným. Taková je spravedlnost vesmíru. Nemají právo týrat nevinné lidi. Ani jeden z nich to právo nemá. Jsi očividně člověk, kdo neví o čem mluví. A jednáš účelově v něčí prospěch, neboť píšeš něco takového přesto, že máš šanci znát dost kontextu na to, aby tě nenapadlo napsat takový nesmysl. Protože vzhledem ke kontextu jejich činů, a ty se tváříš , že kontext znáš, když rozhoduješ, co je správné, jednáš účelově. Z toho pak také plyne podezření , kdo jsi a jaké zájmy hájíš. Nikoliv však zájmy dobra. Odpusť si sobě zavádět o něčem o čem nic nevíš a nikdy vědět nebudeš. U čeho nebyla tvá osoba přítomna. Věř nebo ne, ale právě , kdo jim chce odpustit ví dobře, co napáchali a ví o tom, co napáchali více lidí. A věř , že mezi námi jsou tací, kdo by chtěli z celého srdce, aby si právem zasloužili odpuštění, a to samozřejmě tím, že napraví, co páchají a nepáchali to vůči nevinným lidem.
Jsou to osobní záležitosti a více netřeba o tom seznamovat nahodilé kolemjoucí, kdo tak nebo tak zmateně mohou plácat zcela zcestné zastání a zrovna tak zcestné kritiky o něčem nepodstatném, o něčem jiném, než čím poškozují přátelské lidi. Mají dost šancí projivit v dikusích mimo své weby, že chtějí aspoň základní věci napravit a dohodnout se s těmi , které poškodili a stále poškozují.

Žádné odpuštění neníúčinné bez účinné lítosti. Tak to prostě funguje, ať se nám to líbí nebo ne. Je to princip, za ktrý nemůže ani vesmír, ani žádný stvořitel. Prostě nikdo . Nikdo tím nechtěl nic špatného, ten princip zde je od nepaměti. A děje se.
 pro prolavka
30.08.2019 21:58:00
Každý dělá co umí. Ale přeju všem nadějným mír, zdraví a štěstí.
 Milos
30.08.2019 19:58:08
Od kdy má třeba obyčejná možnost vzdělání pro péči o přírodu a rodinu něco společnýho s haarpem ?
 pro renata
29.08.2019 16:22:46
Nechal bych je na pokoji. Nemá cenu jim něco vysvětlovat, pravdu by neudrželi. Řídí se rušivými emocemi a fámami. Často berou vážně vše co v nich vznikne.
Smajlík  Petaa
29.08.2019 14:12:42
Snazi se ovlivnovat na najdise tečka cz. Píše tam cosi o bahně, který prý prosakuje všude. Ale nezná složení světa.
 masto
29.08.2019 13:35:22
A víš co ještě dělá dobrý člověk?
Odpouští, nechává svobodnou volbu a obohacuje možnosti.
 pro lavka
28.08.2019 22:27:31
Kdyz je nekdo precitlively a ma moderovane diskuse to nevadi. U Alue to byvalo tak, ze moderovala -mazala slusne lidi. Sproste ponechavala, jak se ji hodilo bezduvodne a nesmyslne spinit.
A sve bezduvodne pomluvy nemazala a za to nese spravedlive a prirozene nasledky, jak ji vesmir udeluje, dokud vse nenapravi, nebot nevinnym je nemravne ublizovat bezduvodne. Jeji cas bezi.
Nejde o to, ze v necem nema pravdu. Ale o to, jak se chovala dlouhodobe k lidem, ke svym dobrym a velmi dobrym pratelum, velice dobrym lidem. Pravda proste stejne nezanikne. I kdyz ji svym mnohacetnym lhanim dlouho potlacovala. Ublizovat bez priciny nesmi. A bohuzel to delala a sve skutky ponechala cinit zlo a nenapravila. V tom to bude stale ve vzduchu , dokud to nenapravi. Kdyz pro ni je to prece zdarma, kdyz pacha dost svym webem. Delete umi a pak uz nepridavat pomluv na nevinne.

Potrebuje naucit se premyslet a davat si spravnou koupel a cistit si hlavu. A neprekrucovat.
Ze stale prebirala , to je fakt a bohuzel hodne prekroucene od svych nejlepsich pratel, ktere posipinila a poskodila. Jeji zivot a stesti tim sama zasekla. Jeji nenavisti vuci dobru se provinila uz dost.

A zdanilivi kamosi/ky, ktere paradoxne na sobe drzi jako pijavice, temi se nechava manipulovat , jejich vztekem , domyslivosti , zavisti a nenavisti , kterou si jedou sami proti sobe a proti nevinnym. Tou jejich blbosti je vedena do zahuby. Ji zachrani se osamostatnit a poznat v srdci lasku a o ni se oprit.
Smajlík  pevnalavkaprespotok
28.08.2019 15:06:56
A už se v tom nevrtej. Dej si studenou sprchu nebo horkou masáž. Třeba já přeju lidem pokoj a mír. :-)
 nudim se
28.08.2019 11:49:24
To je běžný, že si člověk chrání své duševní vlastnictví. Chránit své nitro je totiž prakticky moudré. ;-)
 rory
27.08.2019 23:52:25
Jasně, a já jsem malý hnědý skřítek. Taky jsem hrála v mládí Dračí Doupě. Ale život je krutý a krásný. Práce a radosti.
 Nikola
27.08.2019 23:20:11
Obdivuji, to co říkas. Právě probíhá boj dobra s pozemským zlem. A nikdo nevi, kdo je priklonen více na tu anebo onu stranu, kromě zákonného dobra a zla. Mezitím je zmatený dobro nebo zlo a neutrálních, proto se mlčí. Občas se mluví.
 Miruna
27.08.2019 22:52:22
To je jasný, že neřekne začátečníkovi pravdu. To neřekne žádný učitel. Ale nadaný žák ji dříveji pochopí. Částečně či uceleně. Praxe ani některá nejde vysvětlit, ani pochopit instantně, ale cestou života.
 Nikola
27.08.2019 22:17:47
Četli jste ten článek Alue, o zavedení moderovany diskuze? A to je jen část toho, co prožila. Když teď píše neutrálně, až pozitivně, kvalitní články, tak ty smoulove to tam nedoceni. Když pak sklouzne do carodejskych kejklu, a negace negativity, tak má zase plno komentu. Něco je mozna špatně. Ale kdo ví
 Miruna
22.08.2019 00:28:20
Zaujalo me ze TM grupa rada predhazuje takove fraze o hazeni kamenu a sami ty slovni kameny hazi porad. Je v tom jejich rozporuplnost jednak v tom, ze si pujcuji uceni , ktere sami zavrhuji a kdyz uz si to berou do ust, meli by se tim ridit. Zadne uceni nepropaguji , jen poznam pokrytce, tak jako kazdy, kdo mysli. Navic fraze hod prvni kamenem je casto zneuzivana v jinem smyslu, nez byla dle historickych pramenu a zdraveho rozumu pronesena.

Princip je v lidech i moudrych knihach jasny. Nejdrive se domluvte neverejne. Kdyz to nejde pak s nekym a kdyz uz jsou opravdu naschvaly , pak a jedine tak se prikracuje ke kritice otevrene. Svobodna diskuse je ale zaklad a ta nikdy u grupy TM nebyla. TM a jeho zhypnotizovani dravci se chovaji jako diktatori, co nepripousti pravdu ani diskusi. Obelhavaji sebe i ostatni , tak jak si sami vytvorili predem postoj pres sve cerne , deformovane bryle.
Chteji hazet sutry a plivat, tak proste plivou. Po ostatnich pozaduji, aby se nechali poplivat a kamenovat vylhanym osocovanim o tom, co nerekli, jak to nerekli. Proste si chteji o jakemkoliv cloveku lhat , tak si lzou a veskerou pravdu krivi , aby jim do lzi pasovala, jak se predem usmysleli o komkoliv lhat. Jsou sebestredni.
Neni to o zadne propagande cehokoliv a za jakoukoliv velmoc nebo skupinu. Je to vse jen o charakteru lidi. A oni jsou bezcharakterni, jak nescetnekrat prokazali.
 lipbude
20.08.2019 19:54:37
Anebo, kdo jsi bez viny, hoď kamenem ...
 fikus
20.08.2019 17:03:20
Dobrý sluha, špatný pán ...
I když, nikdo není dokonalý ...
 Nikola
19.08.2019 06:37:15
https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/rozhovor-jakub-kalensky-dezinformace-vliv-rusky-moskva- - kreml-fake-news-socialni-site.A190814_153149_domaci_lre -
Některé amatérské noviny neví co klábosí. Klábosí, co dostanou. Nepřemýšlí.
 mockov
19.08.2019 00:11:19
No, kdyby Alue publikovala, kdy se uskuteční/nil skutečný termín její svatby. Asi by to internet považoval za největší hoax. A kdyby se pak objevilo video, jak si její dcerka hraje s morčátky. To by už asi weby házely fatal error. Jako něco neskutečného. Jak se říká, člověk nikdy neví. Příroda je mocná léčitelka.
https://www.youtube.com/watch?v=jkLRith2wcc
Smajlík  potůček v aleji K
18.08.2019 14:01:43
naštvaly, směry, sestřička, bludy, snowflake, červená, mírný
 ajtacka
17.08.2019 20:44:00
Jedná se o proaktivní a reaktivní dezinformace placených trollů a agentů. Kdo žije čistě, rozpozná je a nepotřebuje a ani jejich peníze. Stačí žít dobře a mít se dobře.
 motorkar
17.08.2019 12:34:48
Mejte se hezky. Pokecaly jsme, a ted by mel byt kazdy sam produktivni. Tedy mluvim alespon za sebe. Fajnovy dny
 nekdomily
17.08.2019 10:06:32
Už jsi prohrál .....
 masto
15.08.2019 22:48:47
Ty brdo ...
Jako prave Kaja vic hejtuje a mixuje, nez kdyz
zacinala psat. No tak URNU na ne. :-) Ne, delam si legraci. Takze takova zumpicka. Treba narazi na tvrdsi. Nevim. Ale Kaja snad najde dobry pratele a
bude se ji darit celkove kultivovane.
 nekdomily
15.08.2019 21:52:54
Temi agresory , v jejichz pasti je, jsou T M a jeho spolupracovnici. V jejich zajmu a jejich aktivitou je spinit lidi, a to bez ohledu na to, kdo jsou nebo nejsou pratele. Nemaji svedomi, maji jen svoji hru na matrix. Sami nevi o cem vlastne melou. Hlavne ze je to jejich hra , bohuzel hra - hazard s lidskymi zivoty.
Smajlík  pro nekdo mily
15.08.2019 21:25:24
Je videt ze nevis kdo je marny petasedesatnik..Clovek ktery se snazi dostat kazdemu pod kuzi. AgresivnĂ­, neustale hraje divadlo. Snazi se lidi fanatizovat a dostavat do stavu castecne hypnozy ruznymi pravidelnymi pohyby, gesty a reci tela. Neustale se snazi deflorovat soukromou zonu lidi. Psychicky znasilnuje. Lez je jeho zakladnim komunikacnim prvkem a papouskovani , co kde slysel a prekrucovani do nesmyslnych vyvodu. Hezky nevypada ni omylem. Proto se take uz na zadnych fotkach neukazuje a jen karikaturizuje druhe, pritom sam se chova vyrazne pokroucene, vse je dolozene a dosvedcene.
Alue by pomohlo kdyby byla sama sebou. Jenze ona si nahlas protireci a nahlas pravdu nerekne, o tom, co doopravdy citi. Je v pasti mezi agresory, lidmi, kteri papouskuji a prekrucuji do nesmyslnych utocnych divadelnich scenek. Mnohdy papuskujou nepravdy od jinych a predhazuji lidem, ze to jako lidem vraceji, ale nevraceji nic, protoze vychazeji ze lzi o tom, co se nikdy nestalo a nebylo nikdy receno. O vsem jsou dukazy. Oni klamou sebe sami sebe a vztekaji se bezduvodnÄ› na zaklade svych paranoidnich predsudku a neoverenych informaci. Mam na mysli ve vztahu k lidem. Jejich prevzate clanky vubec nemam na mysli. Mam na mysli jejich charakter , kde chybĂ­ uprimna lidskost. Neustale hraji pretvarku a neustale se usvadcuji ze lzi a snahy ublizit. A v tom Alue je obklicena takovymi lidmi.
Rezonuje na tom jejich hnusu. A kdyz zustane v jejich pasti znici ji to a zustane naveky sama.

Nehlede k tomu ze to nici i jine lidi, kteri sinezaslouzi, aby se s nimi zachazelo jako s hnojem. Kdys si ona trochu nepomuze, nevytahne ji ze septiku nikdo. Je mozne ji hodit zebrik, nebo lana, ale kdyz se bude chtit za kazdou cenu utopit utopi se. A bohuzel stahne s sebou par decek.
Smajlík  pro nekdomily
15.08.2019 19:54:46
Co ten Marný? Fyzickym vzhledem pro mladou holku hezky, a ma i VS, takže az dospeje, mohl by se uchytit nekde rozumne. Ale dusevne chaos, a sileny mixovani. Ani nema rozumny feedback. To nee Kajo, ty voe jako co s nim ... ? Chlapa Kajo, nebo muze. No nic, do toho se nebudu montovat.
 nekdomily
15.08.2019 13:04:03
Možná. Ale když Alue přestane brousit za nepřáteli, a zaměří se na osobní růst a cestu, bude se mít dobře.
 Nikola
12.08.2019 14:40:44
Souhlasim. Ja nedelam zavery. Ale neco kolem toho, a ji, tak asi je.
 nekdomily
12.08.2019 02:45:12
Hele a v tom vídeu na téma s morčaty a bez morčat, tam přece je v posteli na téma šípková růženka. Takže celá v růžích. Ale přívěšek krystalu jaksi nemá, asi výjimka z její zásady - krystal vždy na krku.
Nevím, co s tím vyšpuleným zadkem chtěla docílit. Ale budiž. Asi se svalila znaveně s postele. A vytváří z peřiny jakýsi složitý útvar v 0:21 vteřině. A jak se válí na zemi, tak to vypadá skoro jako napodobenina známé fotky herečky z Pulp fiction. https://en.wikipedia.org/wiki/Pulp_Fiction
A to trhání trávy je jaksi rychlovka. Co na tom máme pozorovat asi. Hmm. Jako snaha zaujmout se to nepovedlo. Ale každopádně na konci je velmi dojemné gesto, ukazující náhled do srdce její bytosti. A to byste plakali s ní. Celé je to jaksi ve shodě s tím, co kde nasosala za komenty. Trochu snaha zaujmout místy opačným způsobem, než po čem vlastně touží. A tak šlo jen o plýtvání jejím časem i časem diváků. To jsme se ale dověděli, až po shlédnutí takže se s tím nedalo nic dělat.
Chtělo by to do budoucna pořádný děj do filmu. Tyhle sra čičky už nám tečou ušima.

Třeba dovednosti. Udělej si doma sama , nebo sám. Nebo, co uvaříš ač nevaříš. Nebo, jak upravit dětský koutek, když se těšíte na mímčo. Tak něco , ze života, pro život.

Nebo zvířátková pohádka.
 everestjenáš
12.08.2019 02:18:06
Tak hlavně děcka, Alue si vždy všechno chce vykládat nejhorším způsobem. I kdyby to nešlo, tak ona si vše domotá a dokonstruuje, aby si tu nejhorší verzi vždy mohla říkat, aby se měla jak rozezlít. Prostě někteří lidé, jako je Alue a lidé blízko ní jsou tak postiženi, že potřebují ve svém životě generovat ze své mysli stále něco negativního, aby je to stahovalo stále dolů a odčerpalo sil z lidí kolem a znavilo všechny.
Lidem, jako Alue pomáhat, to je vždy jen teror. Jako napouštět vodu do děravého bazénu. Napustíš radost a stejně vyteče. Zasadíš a nic se neurodí. Pořád všecko špatně a nechtějí slyšet, že něco může být v jejich životě dobře a že třeba i někteří lidé jsou poměrně hodně dobří. A tak stále sebe a ostatní ubíjí , jako kdžy zatlouká hřebíčky na hlavičku. Ale my nejsme hřebíčci. Nás by přece Alue neměla zatlouct na hlavičku.
Teď mám na mysli nás, všechny lidi dobré mysli a vůle. Nebo dobrého srdce.
 kulalinekula
12.08.2019 01:42:48
Její zlé jedy, ve smyslu její jedovaté řeči. Tak, jak se říkává.
 světem do ní
12.08.2019 01:35:14
Je více důkazů o tom, že Alue přála dobrým lidem zlo a tak někdo tomu může říkat kletba, někdo jinak odborný, její zlá sugestivní emoce, kterou se snažila lidem dlouhodobě bezohledně škodit. Ale co takový člověk, jako je Alue vůbec ví o empatii, když se stále znovu prokázlo, že skutečnou empatii nemá a svými skutky dokázala, že předvádí škodolibost bez empatie, vůči nevinným osobám a zcela zjevně naschvál. Hranou dovede uhrát, ale ne dost přesvědčivě, že by ji do filmu, nebo do scénáře na postavu dobrého emapta zkrátka nevzali. A tak všichni hromadně tiskněte fotku Alue s růží. Dle " jejího návodu", který beztak převzala a nevymyslela. Abyste si silně vsugerovali, že její zlé jedy, které v jejích řečech překrucuje, nespotřebovaly vaši energii a neunavovaly vás její lživé konstrukce směřované o vás nebo jinak na vás. Alue vlastně od malička bojuje se svým vlastním egem, které se nějak víc nafouklo. Vždyť o tom i sama stále píše.
 světem do ní
11.08.2019 21:52:59
Myslím, že by jí pomohl někdo velmi citlivý a milosrdný. A dost možná ten, kdo jí ty krystaly tak trošku poradil, i když asi neporadil, aby stály tolik. Aby našla v sobě ty lepší stránky, které v ní našel. Ale však uvidíme, možná jí zbývá ještě pár dní nebo měsíců životních šancí , než úplně všechny vyšumí, pokud se jich nechytí za stéblo. Toš děcka. Někdo do teho mosi mět odvahu skočit.. A pomoct holce, když je smutná, https://www.youtube.com/watch?v=ER1PGYe9UZA
 stavějdůmnaskále
08.08.2019 13:10:22
Stačilo napsat hierarchie vesmíru (v níž má každý svůj prostor),
tu organizaci tam máš jaksi navíc.
 Nikola
07.08.2019 15:23:10
Kaju znam leta. Ale neni jeste dospela, natoz vyzrala. Jako je to indigovy dite. Ale mela by se vzdelavat, aspon v tech nejznamejsich lidskych oborech, a ne v tom plavat. Ma tam dost hejtu a vychvalovani sveho typu, aniz by respektovala historicky osobnosti, nebo hierarchii a organizaci vesmiru. Treba nejlepsi charakter nemusi byt INFJ, ale mozna jeden z nejrealnejsich je ISFJ. Atp.
A jasne, kvalita zivota, po vsech strankach, vypovida o charakteru osoby. Ty krystaly za dvacku ... Uvidime, jak se ji bude darit, nevim, ale zatim castecne zustava na urovni 15 let. A trosku ma jeji charakter nejaky tvar.
Smajlík  nekdomily
03.08.2019 23:51:22
Alue prokázala, že je extrémně nevyzrálá pro jakékoliv seriozní mezilidské vztahy. Nebudu uvádět. Ona ví, co dělá , když se zahledí do svého svědomí. Vylhat se z toho jí nepomůže urychlit její vrchol štěstí. Tak dokázala přímo i nepřímo. Pokud se na tom něco změní, změní se její osud poměrně rychle směrem k naplnění jejích přání a tužeb.
 littavemarktla
01.08.2019 21:09:38
Some pop group .. Masters of effects https://www.youtube.com/watch?v=Y3-nYVSxXL0
 unisonicsound
01.08.2019 07:11:48
Relax in sunny days https://www.youtube.com/watch?v=423DBdw6UQ4
 livelikeyou
31.07.2019 19:08:38
Very Good and easy birth when would be there not mobiles and tablets watching too near https://www.youtube.com/watch?v=XUeLogg2VIw
 secretsofbestlove
30.07.2019 05:01:00
They did see something more in particle of the universe https://www.youtube.com/watch?v=9fIA9GuyLlI
 universumaround
29.07.2019 01:52:30
Full length lovestory movie: https://www.youtube.com/watch?v=WuXs-u4LkDQ

Make your life to be happy this year.
 holdyouabove
29.07.2019 01:23:06
Alue is living by thinking about homo sex too much. I was scared if there is not too much of pictures. Not so horrible. But sometimes she makes too much publications making her web po*nog*aphic.

But the links to studies in russian language and in english are good quality , about science. Microbiology.
Well she was presenting ass many years. And this is something about ass too. She makes not good competition with Lum. She should stop this kind of event. She should be more original by herself.

Maybe she is afraid of situation that se will not be loved as woman and as human personality.

Stop to be scared, when you are really loved. That is the way. We knew her real opinion exactly. She do not need to be worried about that.

We know she will get married for man of her dreams. She was hardly working on it many many years.
We all know that. She does not need to be worry about her life destinies.

https://www.youtube.com/watch?v=1H-I-0eIkCk
 holdyouabove
28.07.2019 20:31:57
This year is the year of butterfly https://www.youtube.com/watch?v=8klXfCyBZVM
 eatbutter
28.07.2019 02:10:32
Do not believe in astrology too much. You can find in history bad persons born in september https://killer.cloud/serial-killers/by/zodiac-sign/Libra
 dontreadtoomuch
26.07.2019 02:07:09
https://www.youtube.com/watch?v=jRqsLZvh3PY
 *****
24.07.2019 01:02:54
Someone said, then she was happy https://www.youtube.com/watch?v=R0S3C087Vic
 livemost
21.07.2019 22:09:52
Lions know the truth https://www.youtube.com/watch?v=4vWg5yJuWfs
Lions know the secrets
 cinestarsforyou
07.07.2019 16:56:51
Running to the forrest https://www.youtube.com/watch?v=WFiUBn0HzFE
 forresthealth
30.06.2019 17:55:25
Top secret for your https://www.youtube.com/watch?v=W7MFf-RUAQs
 secretofus
29.06.2019 21:44:04
Time to go by rythm, melody, beats and the ocean
https://www.youtube.com/watch?v=OQ16N0Ay-_Q
 time for life
23.06.2019 01:00:48
Okem Hóra..Učte se, z čeho vycházeli tenkrát a proč nastaly školy , co byly potom.

https://www.youtube.com/watch?v=nH5NoRkoiys
 dušeseučí
16.06.2019 01:09:54
Time stopped...kiss flight over the https://www.youtube.com/watch?v=a0SuX1IvJys
 electricpulse
08.06.2019 03:49:43
To je obchodní vychcanost ,do všeho Alue cpe nějaké akty.. Aktovka. To by možná byla akt-ovka.
No fuj. Alue ty prasečiny od Alue , to se nedá číst.. Člověk se podívá po delší době, jak se změnila a ona klesá na dno stoky. Fuj. https://www.youtube.com/watch?v=09HFSpzOUZ8
 interné
08.06.2019 01:56:17
Alue píše dnes v článku prý o "vaší ložnici" a propašovala tam čuráčka. Chudinka malá, už si dlouho nějakého nevyvěsila. Asi se jí stýskalo. Však známe její úchylárny z minulosti, které věšela i ty její vyslovená p..or... na. Prostě tak se ona topí v duchovnu. A v ložnici. Co ona neudělá pro svoje kšefty.
 vypralasihlavu
02.06.2019 22:30:21
Zajímavé verše od Alue? Co to vlastně je? ...Jako , že jí v hlavě straší?
Zde : https://aluska.org/demoni-streste-se/
 bílé
20.05.2019 16:09:06
ALUE LOSKOTOVÁ JE HLOUPÁ PODVODNICE A PLAGYÁTORKA. TO UŽ VÍ KAŽDÝ, KROMĚ TĚCH DĚTÍ, KTERÉ CHODÍ NA JEJÍ BLOGÍSEK A VIDEA S MORČATAMA, DĚTI OBELHÁVÁ! JE TO PAST NA DĚTI!!
Smajlík  ALUE PODVODNICE
18.05.2019 22:20:34
Alue zas vydala nějaké video o stop týrání morčat, ale že Alue řadu let týrá své nejlepší přátele to jí jaksi svědomí nebere. Měla by si to svoje pošramocené svědomí opravit a své viny napravit. Aby ty její pomluvy a kradené soukromé informace dala pryč z jejího webu a nechala dobré lidi konečně žít v klidu. Skutečně Alue jedná velmi drze a účelově zakrývá své zlé činy kritizováním jakýchsi lidí, ohledně morčat.
Skutečně od Alue L. hnusné.
 Aluesezbláznila
18.05.2019 16:06:14
Žasnu nad tím, jak se Alue vícekrát pokusila překrýt to, že pila vícekrát, jako starý notor Alkoholik . Překrývala to tak, že lhala o tom, že pijí alkohol ti, kdo alkohol vůbec nepijí. Mimo jiné o tom i mnohdy psala, jak moc pila alkohol a bylo toho dost. A tak je to v chování Alue častým jevem. Co ona dělá blbě, tak přikrývá tvrzením, že to dělají jiní a hraje divadlo, že ona se jako staví proti tomu. Alue se chová dlouhodobě rozpolceně.
 taková je
17.05.2019 20:50:14
tomáš marný zase po delší době ukazuje na tadescu čuráčka. Jo , kdysi ukazoval foto nějakého manekýna i s průtkem. Ale asi mu došli manekýni, tak 16.5. na tadesco frknul aspoň kresleného pajtáša.
U jeho článku , kde řeší zaražené větry, zaražené prdy. Chudák stařík. Někteří staříci si posílají sprosté obrázky a mají úchylné rýpavé vtípky. A nezapomínají nutit mladé, aby se vyslékali a když je nedonutí , tak ty obrázky aspoň podsouvají ostatním a mají pak pocit, že jsou chlapáci. Mladým nepřejí jejich soukromí a lezou jim do zelí.
 chudák TMtomá marný
13.05.2019 03:02:26
Alue se často chová násilně , tvoří násilí a požaduje násilí. Je to v celé šíři jejího chování. Vše je vypodložené. Snaží se lidi fanaticky a hystericky uštvat, vyštvat a štvát proti sobě vzájemně a štvát proti ní. Ona mír , pokoj nikdy nevyzařuje, nikdy nepůsobí pohodu. Vždy se zvrtne nakonec k násilnému a agresivnímu chování vůči lidem, k ponižování lidí a jejich dehonestaci , překrucování. Její chování je založeno na věčných provokacích, podpásovkách. Je to násilnická osoba, který si přezdívá Alue, přitom se ve skutečnosti jmenuje Karolína.

Své jméno nenávidí podobně, jako sama sebe. Už kdysi se vyjadřovala, že sebe nenávidí a že také nenávidí své jméno, protože obsahuje část slova líná. A že si toho vdětsví všímalo mnoho lidí a ukazovali jí , jak moc je líná, když pozorovali, jak je líná a nemohli si toho nevšimnout. Karo-lína. Ale to jméno je hezké, pěkné. Jen ona sama sebe hodnotí nenávistně a nemá cenu ji přemlouvat, že je její jméno hezké, nebo ji chlácholit, že není zlá, když se chová zle a nenávidí své jméno.

Ona to těm lidem pak ještě s nenávistí vyčítá, že ji chtějí vytáhnout z té její zloby pochvalami nebo polichocením, aby se držela nad vodou. Ona se snaží pak lidi stáhnout a utopit je. A těm, kteří jí polichotili nebo ji pochválili, aby v ní nastartovali dobro a sebeocenění , tak těm ublížila a ještě to otočila proti nim. Je to osoba, které není pomoci. Rozhodla se páchat zlo a překrucovat všechno, takže se sama předurčila k tomu, že sama sebe utopí. Každého , kdo ji doposud z těch chcánek vytahoval utápěla, namísto toho, aby z těch chcánek vylezla a měla radost ze života a začala žít láskyplný život , který ji může něco dát.
Smajlík  prehradaelbe
13.05.2019 02:41:00
Halík to vystihl https://www.reflex.cz/clanek/video/87661/tomas-halik-muzou-me-zavrazdit-pocitam-s-tim-zoso - bnuji-vsechno-co-cesi-nenavidi.html -
Smajlík  strochouhumoru
13.05.2019 01:44:18
Máte rádi symboliku?
Alue se postavila síle slunce. A tak byla definitivně poražena. Tak se také stalo.
https://www.youtube.com/watch?v=ILQD5IZ0gjA
Smajlík  samsonsolarius
13.05.2019 01:09:27
Jasný , Alue si tam dala aspoň kousek erotiky do dnešního článku. Ona se prostě bude snižovat. A bude sama navěky obklopená svými choutkami. Nemůže chtít obojí. Buď se rozhodla v životě se živit distribucí erotiky a když je to moc nápadné tak lehčí erotiky, nebo se zaměří v životě na rodinný život. Obojí nikdy nebude kvalitní. Ona však předstírá , že je zároveň na jednu stranu a proti té druhé a současně předstírá, že je na druhou stranu proti té první. Takže stále v sobě prožívá vnitřní pekelný souboj , který ji nakonec zničí. Je to lacinej bulvár nic víc.

Co ona tvoří. Vlastně nic netvoří jen vypisuje, opisuje, přebírá a kdyžnepřidává strašení a násilí, tak přidává s. perverzi a když chce dělat, že je ujetá ne tak úplně, tak dává pořád dokola nějaké nahotiny. Jo pardon, ona vlastně kdysi psala o své masturbaci. Doufejme, že na to nezapomněla aspoň , že o ní psala. Jo, psala. Mylsím, že tyhle věci by na web cpát neměla, kde si hraje na duchovní etiku, kterou pak sama potírá, jako by šlo o laciný bulvár.

Za pár let uvídí všichni jak ztroskotala, když to tak půjde dál. Je to ověřené a sovědčené. Všichni , dko byli jako ona, ztroskotali v životě. Všichni do jednoho. nemám to vycucané z prstu. Kdyby neměla malou nitku naděje, neztrácím s ní ani jedinou větu. Jenže ta její naděje je stále menší a menší. A časově je limitovaná. Kdy už se na ni každý vykvákne. Tak už to bývá, to je ověřená pravda životem mnoha lidí.
Smajlík  Alueupadlavneštěstí
13.05.2019 00:44:17
Alue Karolína Loskotová bez studu sdílí kde jaké svoje temné stránky jejího srdce. Kde jaké její úchylné choutky. Kde jaké záležitosti jejích nízkých pudů. Když je její úchylnost odhalena, tak se skrývá za fotky malých dětí a zvířátek. Zanechává však viditelně jasné znaky jejích choutek a cílů prodávat přes úchylárny.
Zároveň si uspokojuje své choutky, které zdraví a neoplzlí lidé nemohou akceptovat a nikdy jim nepřijdou na chuť. Alue se chová rozdvojeně. Předstírá úroveň , k tomu napadá lidi a zároveň se chová hůře, než jaké chování ona deklaruje, že sama nesnáší.
 alubvlek
12.05.2019 22:59:15
Již více let se Alue L. chová jako nízkopudový bulvár.
 tealuede
12.05.2019 04:15:40
Teď jsou v módě tyhle tance a ne to, co Alue neumětelsky předváděla


Tohlec : https://i.pinimg.com/originals/91/25/71/9125713b0024763bf8c590ba39c44bee.jpg
Smajlík  totamto
12.05.2019 01:52:16
Hele, ty jo, že jí to nepřijde blbý, že po internetu šíří do všech možných TV online knálů tohle video:
https://bovideo.net/playclip/video-23762d413041336259315173.html

Ty tučný stehna, to mě vyděsilo, protože člověk by nečekal, že se s něčím takovým bude ještě chlubit a nafouklý bříško, to by s takovou pýchou člověk taky do toho nešel, někde ukazovat.
Když ukazovala , jak říkala biskupa, tak to bylo přece jen aspoň trochu méně uhozené. Kdyby asPoň uměla tančit. Ale tohle, to je nacvičené kejklení pro účely machrovat , i když není s čím se chlubit. propadák. Za ty roky to nemá ani sledovanost , tak je vidět, že talent tam opravdu nikdo nevidí. Jen kejkle jedné sebestředné egoistické osoby. Vypadá oteklá.
 litryvody
05.05.2019 02:17:39
V novém článku dnes Alue vylévá vztek , který pociťuje již mnoho let proti vědcům a již mnoho let to dává najevo od doby, kdy dostala bludný balvan, na jaře 2011. Straší s terminátory. A na tadesco ve stejné chvíli vydali zas článek zastrašující kritiky falešných zpráv, že se mají obávat, že by je facebook mohl hodnotit. Tak však na facebook chodit nemusí. Tomáš marný - R.K. ten také nikde své fotky nedává, Ale dokázal, že on umí požadovat po lidech jejich fotky, měl ten jeho požadavek na svém webu.
Důvěryhodní jsou ti ,kdo jsou na straně pravdy a pravda si cesty najde. Pravda může vyplavat i za dvacet let. A to se nemusí nikomu z tadesca líbit. Alue také vykazuje obrovský strach z toho, že na ni vyplave pravda, o tom, jak vydírali lidi, že .
 aluska je po tmě
04.05.2019 12:36:34
Alue Loskotová je těžce maniodepresivní a rozdvojená osobnost. Nedávno psala, že je ztracená a že má na dlouho deprese. Takové věci se snaží mluvit o lidech, kteří o ní znají pravdu. V podstatě všichni , kdo jste její stránky četli máte od ní tuto nálepku.

Ve většině článků a produkce se snaží tomáš marný i Alue K. Loskotová vyvolat dojem že všichni jste ztraceni a máte mít deprese. I když je nemáte. Jen vás prostě trápí. Ale ona zaslechla v písničce, kde se ztotožnila ze zpěvačkou, která zpívá, že se cítí být bez lásky ztracená a tak běhá po internetu a vykládá , jak jste ztraceni, a že to vy se tak cítíte, že vy si to myslíte o sobě.

O tom je řada důkazů. I když došikanovala, že se něco smazalo, aby byl od ní pokoj. Beztak jsou od všeho zálohy. Ale nejde o to, aby bylo všecko veřejné, že. Jde jen o to, aby se jednou pod tou studenou sprchou probudila a přestala ubližovat lidem, kteří nikomu nic neudělali špatného.

Snaží se dohnat ostatní , aby se také trápili. Tak je týrá. Dokonce napodobuje jejich psaní, vytahuje indície a spojuje, aby to vypadalo že píší oni a že jí přejí něco špatného. Ona mnohdy káže skutečnost otočenou o stoosumdesát stupňů. Vždy to vyučoval ve svých článcích aka tomáš marný.

Alue se snaží lidi provokovat. Vytvořit dojem, že ona je chudinečka pokakaná. Její chování je agresivní, lže a provokuje předvádí soustavné nechutnosti , kterými zásobí děti na svém webu a učí děti sprosťárny , pouští jim k tomu videa, kterými jen potvrzuje své sprostoty, jak se chová. Dehonestuje lidi, oslovuje sama sebe jako v mužském rodě.

Takové ty jejich móresy, že si dají vždy přezdívku , která je jak vystřižená z encyklopedie. A dokáží se pojmenovat třeba ve zkratce "Secure Hash Algorithm", tomu říkám úspěch.
Pořád různými způsoby lidem přejí, aby hořeli v pekle a jiné jejich obrazné hlášky. Máme toho na ně už dost, na Alue hlavně. Alue prakticky obrazně hoří ve svém pekle už téměř 27 let. Lidé se ji snaží ještě uhasit, aby je nepodpálila taky. Přece ji nebudou zachraňovat proti její vůli, že. Ale neradi by hořeli s ní.

Tolik pro obraznost. Alue již projevila zlé vůle dost. O tomáši marném nemluvě, ten je již dávno ztracen a nikoho nezajímá, co s ním bude. Je pořekadlo , že starého psa novým věcem nenaučíme. A když chce tam, pomozme mu tam. Ten se ve svých špatnostech utopí, to už je napsaná budoucnost.
Alue žije už jako doutnající plamen, který dohořívá. Jde jen o to,jestli je šance, aby ji nespálil celou.
Zachraň se kdo můžeš. A Alue už nenechte opisovat, nemá sama svoje schopnosti samsostatného myšlení a bez TM by si možná ani tkaničku nezavázala. Dávit se smíchem umí, ale také dávit se pláčem, když pak bečí, že někoho nechala umřít. To už tady u ní bylo. To jsme už viděli, stačilo nám.
Smajlík  tomáš marný Alue
04.05.2019 01:49:59
Je pravda, že se za ty roky , a vůbec poslední dobou nahromadilo soustu jejího deviantního chování. Alue Loskotová se chová jako úchyl. A prokázalo se již mnohokrát, jak vnucovala lidem oplzlosti a dětem podsouvala s_e_xuální zvrácenosti.

Mohla by se naučit jednat s lidmi slušně. A lidé by ji měli konečně dát najevo, že zneužívat svého webu nesmí. Když kradla soukromá data, pomlouvala hodné lidi a velice pořád kritizuje nějaké úplně jiné lidi a nezamýšlí se nad sebou, aby učinila nápravu svých zlých činů. Pod rouškou er_otiky prodává rádoby duchovno.

Málokdo ví, co je z toho, co napsala skutečné a co spletla jen z kradených textů od lidí neoprávněně. Je však velký počet lidí , kteří ji prohlédli. A lidí, kteří byli poškozeni její lstivostí, lhaním a dehonestací jejím zlomyslným jednáním.

Alue Loskotová jedná zavrženíhodným způsobem již řadu let. Soustavně LŽE a KLAME lidi a děti.
 napravit alue
25.04.2019 01:01:29
Tady na odkaze v závore ( https://aluska.org/jak-jsem-se-dvakrat-nenachytala/ Alue sama o sobě píše hned dvakrát ve větách, které následují jedna za druhou, že se ona cítí být paranoidní.

Ale to říká asi jako manipulativně. Kdo ji znáte už víte, jak sebe kritizovat neumí. Ale ostatní často ponižuje. Sebe nazývá paranoidní jen v situacích , ve kterých byste to za paranoiu tak docela nepovažovali, aby pak kryla, když bude popisována jako paranoidní, abyste si představovali, že jde zase o nějakou prkotinu. Tak funguje princip, jak ona manipuluje.

Faktem je, že ona ta Alue Loskotová paranoidní je. Skutečně je, protože lidi napadá mnohy na základě svých chorobných představ o nich a pravdu si neověřuje a nechce ji ani slyšet. Pravdu o lidech, které dehonestuje, a bezdůvodně je uráží.
 lupealue
24.04.2019 18:27:54
Když tak Alue upřeně zírá, zkusme zírat taky, třeba tři hodiny v kuse.
Bude to oboustranné zírání.
Smajlík  Luaska
22.04.2019 04:43:14
Na "instu", insťáku Aluš tvrdí, že na sebe nic neplácá. Plácá minimálně něco na rty. Hele, nejde o to , jestli jo nebo ne. Ale že kecá...Je to ten samej https://imgur.com/a/UkpgfGU
A nebrat, jen kouknout..Nechci to nikde šířit, je pod mojí ochranou.
 květák
22.04.2019 00:44:36
No. Nechápu to její video o tom, že morčata léčí duši, ale vlastně jako obvykle Alue káže něco, co nás má zmást ohledně jej osoby. To je jako, když ona řekne, že na sebe mají lidé být hodní, tak kdo ji nezná, si řekne, že asi je hodná, když to káže jiným. Samozřejmě, že se chová zle v přímém chování k lidem.
Kdy se změní, je otázka ve hvězdách.

Ano morčátka jistě léčí lidi po traumatech a to i jiná zvířátka. Jenomže Alue dost dobře nevyléčila, protože, alue týrá lidi a ve svědomí jí to nic neříká a empatii nemá. Vše se přímo prokázalo. Vyprávět na video dokáže téměř kterýkoliv psychopat a sociopat a může se u toho tvářit mile, a hovořit i dost příjemným tónem. Musela by ukázat nápravu v přímém chování vůči lidem, které poškodila. Neměla důvod jim škodit. Nám škodit. Ona, co prožila za konflikty v dětství naakumulovala v nenávist, bezdůvodnou nenávist k úplně jiným lidem, které pomluvila, které napadá mimo jiné bezdůvodnými výhrůžkami a pronásledováním nevinných lidí.
Smajlík  svedomioalue
07.04.2019 22:02:10
Ona se měla nejdřív vyrovnat se svojí minulostí a začít s urovnaným štítem. Dluží smazání pomluv, které nasázela na nevinné své přátele. Včetně toho, že doposud poškozuje své nejlepší přátele, s jejichž čistotou svědomí se nemůže ona vůbec srovnávat.
Jistě všichni čtenáři a její známí to pociťují podobně, že skončila jedna její etapa a měla by začít nová etapa, tentokrát lepší Alue K. L.

K tomu je ale potřeba vyčistit listy svědomí a stránek, odstranit špínu, vyndat ty symbolické kruté bodáky ze zad svých přátel. Kdy tu její nenávist sama k sobě a k úplně jiným lidem bodla do svých přátel,kteří si nezasloužili takové mučednické umírání v neustálých bolestech z jejího škodění způsobovaných. A to lidé po létech na to mohou skutečně umřít, to není jen tak, když lidi sužuje bezdůvodnými a pomateneckými osobními útoky. Výhrůžkami a jejími pomluvami ke kterým zneužila svůj web aluska. org.

To trápení lidi zaměstnává a nemohou se tak věnovat plně svému tělesnému zdraví, plně se věnovat radosti a životu, když narážejí neustále na následky jejích zlých činů. Je šílené, že ta osoba jménem Alue má poradnu, která se honosí pomáhající funkcí lidem, bez etiky, bez etického kodexu. Bez normálního lidského chování její osoby.
 ALUESOLAR
07.04.2019 21:09:22
Konec jejího blogu mi urvalo srdce z těla. (Jako když.)
Jenže to jsme přece úplně, úplně všichni chtěli. Aby začala nová život. A tak je to lepší.
 ALUESOLAR
24.03.2019 22:36:47
Alue už by měla stáhnout své pomluvy. Pomluvila tak dobré lidi, úspěšné lidi, moudré lidi. Už by mohla duševně dozrát.
 lampa
18.03.2019 20:50:30
Ona ty své stránky proklela. Alue si totiž nevidí do úst. A již vícekrát se vyjádřila tak, že prostým přečtením několika jejích výroků každý z nich dává jednoznačný výsledek, že proklíná sama sebe a svůj blog. Ten marný vlastně totéž. Oni se z té jejich černé magie jednou zblázní. Protože tu svoji vlastní bezdůvodnou nenávist otáčejí tak dlouho, až ji otočili sami proti sobě. Nevyplatilo se jim soustavně překrucovat, až to překroutili sami proti sobě.
 studánka čistá
12.03.2019 14:38:39
Hele, vy co tady všichni píšete, máte v hodně věcech pravdu. Alue k loskotová je hodně hloupá, zlá, obyčejná ženská, která nic nedokázala, všechno na jejím blogu je od začátku samá lež, všechno, co kdy napsala jenom okopírovala. Ty lži o tom, že všechno jsou její názory jsou už trapné.
JE TO OBYČEJNÁ LHÁŘKA A PLAGYÁTORKA, TO NEJHORŠÍ, CO JE NA INTERNETU
 ALUE JE HLOUPÁ
10.03.2019 02:45:25
Doufejme, že její stránky zaniknou, neboť je tam už hodně lží , kterými poškodila zdraví dobrých a čistých lidí. Lidí daleko čistších než je ona. Lidí s čistým svědomím, oproti zakaděnému svědomí Alue. Však tady ta zpovědní linka taky pak zanikne. Začít se musí u Alue, ta vždy útočila, jako primár. Prvotní příčina všech konfliktů. Ona je uměle vyvolávala, když útočí na nevinné.

Její stránky vyzařují hnus. Špínu. Zákal, klam. Slušným a dobrým lidem se z nich obrací žaludek. Slušní lidé z ní mají málem zástavu srdce a šoky, co tam zas spáchala. Lidé s čistým svědomím si ty stránky ani nechtějí otevřít, protože je to obtěžuje a zatěžuje, té špíny výkalů mysli Alue, které hází na lidi, kteří si nezaslouží být pomazáni hovnama, co na těch stránkách Alue nakálila. Té její falše tam je mnoho.
 marialukurk
10.03.2019 02:41:12
Alue L. zase útočí a lže v dotazníku číslo 244, který si vykonstruovala, aniž by se jí kdo živý ptal.
Nasává jen s diskusí a zvrací do éteru.

Nejdříve mele o své chorobné přecitlivělosti, že není schopná ani jíst. Asi by měla fičet aspoň pár dní na práně a vodě, aby se jí stav zlepšil. Pravděpodobně by si měla udělat jarní očistu jater. Protože co popsala za její potáže s trávením v dětství, to svědčí o tom, že jedla rychle ve stresu a ke všemu nejspíš tučné jídlo, nebo sladké. A to všechno dohromady a nezdravě. Možná měli doma v kuchyni nějakou plíseň a tak jí nemohlo ani trávit. Když si uvaří sama aspoň si to poladí, co dokáže strávit a nehltá tolik, když ji do jídla nepobízí babička.

Plete do toho možná i reklamu na kakadu, kde se fotila a propagovala to se čtením kávy.
Bylo by ještě pochopitelné, kdyby řekla, že nesní něco, co vařila bába, co ji v dětství šikanovala, nebo, kde je v restauraci špína a smrad, ale neznámé kuchaře, pokud jsou čistotní a v pohodě, to už je vážně její choroba, se kterou by měla trochu něco zkusit dělat.

Pak tam lže, že toto: „Na normální slušný mail bude vždycky normální a slušná odpověď a přes to nejde vlak. Jak on na mě, tak já na něho.“

Na normální slušné a srozumitelný mail již mnoha lidem odpověděla sprostými útoky, to se prokázalo. Také z její věty výše vyplývá , že je vyznavačkou OKO, za OKO. A také z kontextu jejího dlouhodobého chování a dalších jejích dlouhodobých výroků na jejím webu a videjích vyplývá, že skutečně je nejen pomstychtivá, ale co je horšího, ona je zcela bez opodstatnění zlá a pomstychtivá mnohdy za něco, co se vůbec nestalo. Tak že napadá jiné lidi, anebo si jen tak vymýšlí a napadá náhodné lidi bez jakéhokoliv důvodu. A mnohdy své dobré přátele, kteří jí nikdy nic špatného neudělali. Vše je prokázané.

„Samozřejmě jsou i opačné situace, kdy mám nelogicky pocit, že je ten člověk můj nejlepší kámoš a začnu mu psát věci, které bych neřekla ani své dobré kamarádce. Protože mi ,,něco" řeklo, že můžu, že je to moje krev a že je dotyčný člověk moudrý, nebo že mu to k něčemu bude.“

Její další výrok z toho dotazníku je pravdivý. Bohužel ho Alue sama vytrhla z kontextu svého celého chování, že právě k takovým lidem se pak zachovala sprostě a hrubě, pomlouvačně a bezdůvodně je ničí.

Dále ohledně jejích představ pocitů z textů, už při prvním slově "ahoj", to je zjevná její choroba paranoia. Žádný zdravý , ani přecitlivělý člověk nemá takovou poruchu jako Alue, že by již při přečtení prvního slova ahoj dostal záchvat, když neví, o co vůbec jde a o koho jde.

Alue lidem zbrkle vyhrožuje jako zcela pomatená osoba. Právě již ve chvílích , kdy ještě neví nic. Nebo v případech jejích přátel, kdy komunikuje normálně a pak v ní něco vybuchne, jako by čertík bertík -obrazně - začal v její mysli skákat na koštěti. A sype do lidí z ničeho nic kulometné dávky nadávek , výhrůžek a pomluv, které si vycucala z prstu, nebo jak se někdy říká, ze záchodu.

Doufejme,
 marialukurk
04.03.2019 01:27:44
Alue vydala včera článek o nějakém cizinci ze zahraničí Janu z boha. Na blogu aluska...
No ale ona Alue se velice vyžívá v psaní o úchylech z různých málem sekt.
Je to součástí její frustrace , ketré se potřebuje zbavit. V nedávném dotazníku psala, že dokonce chce v alutalk vyprávět, jak se jí to v dětství stalo, co jí kdo dělal. No třeba se konečně toho komplexu zbaví a nebude vidět v mužích jen zvířata a v ženách zlé konkurentky. Třeba pak nebude tolik pronásledovat lidi bezdůvodně, jak doposud lidi bezdůvodně pomlouvá a ničí jim život , těm ,kteří ji mají NORMÁLNĚ rádi . A nemohou za to, že v dětství měla konflikty a sexuální potíže.
Alue by se měla přestat zaměřovat v pomlouvání na nevinné lidi , kteří se museli jen bránit jejím bezdůvidným osobním útokům a bránit se nepřestanou, dokud Alue nepřestane jim ubližovat pomluvami převážně na jejím webu, blogu.
 lekproalue
04.03.2019 00:51:12
Alue tam v tom článku z 1.3. teďko v pátek vlastně nepřímo přiznává, že ona má mozek už naučený na tvrdé péčko a bdsm a tak už není schopná něžné lásky. Protože je to jenom ona, kdo na svém blogu již mnohokráte dávala sexuální násilnosti a perverzity. Dokonce i video. Takže ona to sleduje poměrně asi hodně. A T M ten ještě větší brutálnosti na tadescu, ten tam vypisoval i podorobnosti toho násilí a asi mu to nějak dělá dobře, když se v tom tak moc probírá. Asi na tom jedou oba. Možná jsou na tom závislí.
Na stránky s léčitelskou nebo duchovní tématikou to nepatří. Ale ona vlastně má stránky dávno již jen o tom lidi zastrašovat, zhnusit , otrávit a pomluvit. To je její činnsot.
 verimtu
04.03.2019 00:42:44
Taky ten článek 1.3.2019 napsala v záchvatu žárlivosti a v záchvatu amoku závisti ženám , že jim záviděla postavu. A z její sexuálná frustrace pak naspala v zuřivé nepříčetnosti ten článek 1.3. nyní v pátek.
Hlavně se tam vyžívala v kopírování slov a celého komentáře odněkud z toho zdroje z databáze knih.
Vybrala si slova, jako pe*is, krize pohlaví. A vymlátila ze sebe vztek na to mužství po kterém tak krutě touží a nedovede zaujmout, když nedovede dát lásku ani sama sobě, tak jak by ji mohla dát rodině, svému muži a dětem. Alue prožívá vážně jakousi její krizi pohlaví, či dospělosti. Zda si vůbec stát opravdovou ženou, kde to znamená stát se milující ženou, ne tou nenávistnou , šířící nenávist vůči mužskému pohlaví a nenávist vůči konkurentkám v kráse.

Ano víme, proč dostala ten záchvat, úplně přesně víme proč právě nyní. Dostala krutý záchvat žárlivosti a závisti. Tak snad ji to přejde a začne se chovat normálně a už se vyprdne neustále hledat materiál na stránkách BDSM, aby měla znovu co věšet pro děcka na web, jak už v minulosti věšela to BDSM pro děcka na její blog.
 prediv
04.03.2019 00:30:37
Z článku z 1.3.2019 na aluska. org , který je zároveň v zápisníčku Alue ukázala opět své sexuální nadrženectví a snahu pokládat muže za nějaké pornomany a hráče počítačových her. Ta Alue nemá vůbec ani páru o mužích a hází je vždy do jednoho pytle, jako by šlo jen o sexuální objekty o nějké stroje na sex a s hlavou na sex a na plácání her. Asi to od nich očekává. Jak jinak to vysvětlit, když je její pohled na svět černobílý. Ženách zase spatřuje často konkurentky, kterým závidí jejich ženské přednosti. Přitom se chlubila v jiném z předešlých článků, jak si ona sama zvyšuje testosteron ( psala hormon testosteron) jejími cviky.

Je od Alue dost úchylné vnucovat mužům knihu o deviantech a házet je do jednoho pytle. Bežní muž ani nemají čas číst nějaké takové knihy, když makají a studují a věnují se domácnosti a rodině. Tak proč po nich provokativně chce, aby četli nějaké prasárny, které jim ona podsouvá. SVĚDČÍ TO JEN O TOM, CO MÁ ALUE V HLAVĚ A NA CO ONA MYSLÍ, NE KDOKOLIV JINÝ. ONA, NA CO POŘÁD MYSLÍ.

ALUE MYSLÍ PŘÍLIŠ NA SEX. Kdyby se raději věnovala víc plodnější práci. Už je na jejím webu spoustu canců o perverznostech a prasárnách. A to všechno co tam dává se odehrává nejdřív v její hlavě. Tam to ale musí vypadat v té její hlavě.
 lepidet
04.03.2019 00:08:14
V článku z tohoto čtvrtka na blogu Alušky si dělá Aluška z lidí čurinu. Jde o článek 5. díl o zlatém věku.
Tam lidi vyprovokovala , aby jí něco psali a pak napsala, že lidi blbnou a že čas je deformovaný. Svůj zážitek popsala, který se jí stal prý na parkovišti před více lety. Že ji objelo auto a v zrcátku jako by se obraz zasekl asi na 3vteřiny. Tak to je známý jev, ale obraz se nezasekne, ale vzniká efekt vypouklého zrcadla, které zobrazuje projíždějící vůz po určitou delší dobu, protože má větší záběr na vypouklé ploše, větší úhel záběru. Takže pocitově vnímala, že auto již projelo nejbližším bodem u ní, ale pak ještě bylo vidět v zrcátku, než vyjelo ze zorného pole vypouklého zrcadla.
Další zážitky, co jí tam údajně lidé psali byly vesměs o tom, že se lidé soustředili na chůzi a během chvíle jejich nepozornosti se za jejich zády změnila situace, kudy procházeli lidé. Jde o subjektivní vnímání času těch lidí při únavě, vlivem provozu kolem, vlivem běhu jejich vlastních myšlenek, přesunu jejich pozornosti, vlivem časové tísně, kdy běží vnímáná času jinak než při odpočinku. Vlivů je celá řada, jak lidé vnímají čas a na co soustředí svoji pozornost. Takže by bylo pro Alue daleko pracnější ukázat situace, kdy byla skutečně nějaká doposud nevysvětlitelná anomálie.

Vysvětlení existuje daleko víc, ale kdo chce, ten si může myslet cokoliv. Takže já nic nehodnotím, jen naznačuji , že možností je daleko víc, které je potřeba zohlednit a vzít do úvahy.
 pernikova chalou
03.03.2019 21:57:26
Mám na mysli Alue , jak by sebe hodnotila, podle jejího vlastního hodnocení, kdyby si uvědomila ,co ona dělá. Je o tom v tom dotazníku, který zde byl uveden s číslem 243.
 kuliome
03.03.2019 21:54:30
Ona se tam i přiznává, že její chování by hodnotila jako posednutí démonem. Neboť ona se chová mnohdy, jako by ztratil paměť a pořád si hraje na někoho jiného. To odpovídá jejímu chování. Ale myslím, že posednutá není, jen stižená zlým. Svým stihomamem, jejími bludnými představami.
 kuliome
03.03.2019 21:34:19
V dotaznáku č. 243 na aluska. org se Alue chlubí mužským testosteronem, prý si ho nadělá dostatek tím, jak cvičí s Michaelis. Už párkrát se tím chlubila. Nechce snad vypadat jako chlap, že. Ale cvičení by jí prospělo.
Někdetaké psala, že už je otázkou jen dní , že se přestěhuje s webem a pořád nic, jak týdny letí.
Někdy to sem dáme, až to bude ještě déle. Aby bylo vidět, jaké má ona odhady. Ale už píše několik let , že už , už by se chtěla stehovat na jiný web a pořád nic.
 ovespresto
03.03.2019 17:45:20
Alue, jak je u ní obvyklé zvolila zakrývací taktiku jejích předešlých blábolů a tak našla jakéhosi gurua "jana z boha", o kterém řeč doposud na jejím blogu nebyla. Viz dnešní článek na jejím blogu.

Ona to tak dělá často. Když napíše nějaké lži a je jí na to poukázáno, tak potom vyhledá na síti něco, co by znělo podobně, jak lhala, aby v budoucnu, pro ty, kdo nevědí , jak to bylo, spláchla přes ten krycí manévr všechnu svoji špatnou minulost, nebo její část.
Její taktika mnohdy spočívá v použití stejných slov o něčem jiném, aby věci převedla jinam. Aby si ti, kdo neznají pravdu, co páchala, mysleli, že je řeč o tom jiném, kam Alue vše zavádějícím způsobem přesměrovala, převdela na jiné téma o něčem, někom jiném, někde jinde.

Její lhaní , na lhaní, ze lhaní, další lhaní. To je její strategie. Strategie soustavného křiváctví, matení veřejnosti a lhaní. Vůbec se nebudu divit, když někdo řekl, že ji doma nesnesli, ale přesto ji zřejmě doma chtěli strpět, když ji měli rádi, i přesto jaká stále je. Má ten svůj charakter hluboce zakořeněný z dětství , o tom svědčí mnoho tisíc stran jejích výlev, které lidem vnucuje, aby jim věřili. Ona odjela v nácti letech z domu s René Koukalem. Proč? Jak vyplývá z jejího fňukání a hlavně jejího ustavičného vztekání se na jejím blogu, tak byla doma konfliktní.
 leim
01.03.2019 01:59:55
Alue šíří internetem mnohdy sexuální perverze. Ukazuje své sexuálně perverzní myšlení. Činí agresivní útoky na pohlaví mužů i žen. Někdy prezentuje svoji sexuální agresivitu až destrukcí , hovory a videomateriálem a to v tom smyslu a s prezentací , a tak, že popisuje doslova, jaká má být ta destrukce.
K tomu si často protiřečí a lživě předstírá, že jiní jsou takoví a ona ne. Snaží se vrhat stín na dobré lidi, kteří takové neduhy , které ona má, nebo, ty které ona popisuje, nemají. Obtěžuje lidi .

Alue mimo jiné metody jejích útoků obtěžuje lidi sexuálními útoky a jinými osobními útoky v kombinaci s tím. Vše otáčí, že to lidé jsou takoví. Hovoří obecně a někdy, krok za krokem maskovaně směřuje ke kterýmkoliv lidem, na koho se jí zlíbí. Například.

Řekne, že lidé jsou úchylní. Pak si vymyslí úchyla, nebo úchylačku. A nakonec řekne hned, nebo s odstupme času, že to ten , nebo ta je stejný, jako v hromadě jejích obecných útoků nastřádala a vypsala. Alue používá mimo běžné taktiky pomluv právě takovou rozfázovanou pomluvu po částech. Že nahromadí nesmyslů, které obecně na některé lidi na světě platit mohou, pak vymyslí úplné nesmysly a nakonec to lepí na lidi , které chce oddělat.

Její mistrné hajzlovství ( hajzlovství Alue) se dá studovat na vysokých školách, ale také v klubech , spolcích a obyčejných sešlostech, besedách. Nyní se snaží odvést pozornost od svých chyb a zavinění, od svých zlých skutků, jakýmsi plácáním o plácání po zadku. Asi chce zase sledovanost a dělat ze sebe chudinku, přitom nemyslím si, že by ji někdo vůbec kdy měl zájem i po zadku plácnout. Ona se vůbec netěší takové pozornosti a není vůbec v módě, ani v kursu, dělat nějaká plácnutí. Takže sledovanost mít nebude. Alue ukazuje , že se názorově paktuje až radikalizuje s nejhoršími společensky destruktivními spolky o kterých neví vůbec nic a neseznámila se s následky a společenskými dopady jejich činnosti.

Je nutné podotknout a zdůraznit, že Alue neustále terorizuje slušné lidi. Muže, ženy , děti a poškozuje nás všechny, kdo jsme jí nic neprovedli a týrá lidi za nic. Za její vlastní zlé činy. Je to takové její sebepoškozování a k tomu doplňované poškozováním ostatních lidí, bez důvodů a příčin, které v těch lidech nejsou. Ty jsou v ní samotné a v její sebenenávisti. Sebeprokletí Alue.

Cestou ven bude jedině, když Alue začne mít ráda sebe a k tomu bude mít zdravou , normální empatii k lidem, mužům, ženám, dětem, zvířátkům. Bez rozpolceného hraní si na něco. Bez lhaní o lidech a o sobě samotné. Dívá se na svět nejhorší optikou. To je Alue Loskotová.
 ALUEjeDE
26.02.2019 00:37:37
A pravdou je, že byla těmi lidmi, které pomlouvala žádána, aby ty její pomluvy a texty, co jim vzala, z webu , z jejího blogu smazala. A ty její kricí manévry, že jí člověk, kterého si vymyslela , podle ní měl napsat, že může nějaký jeho mail smazat, protože on je nic a že ho stejně nikdo nečte. To je její scénář, jak si ona představuje lidi, aby jí byli po vůli. Takže ona přání lidí, že má smazat pomluvy z jejího webu překrucuje, jako , že ona si myslí, že si může smazat e maily ze své mailové schránky. Však tam a si maže co chce, hlavně a nezapomene smazat veškeré pomluvy, maily a dokumenty, které od někoho ukradla a s pomluvami a lživými křiváckými a zlými osobními útoky z její strany na nevinné osoby, neoprávněně publikovala a tím se dopustila hned několika TR. činů. Zejména proti lidskosti,životu a zdraví.
 olhářích
26.02.2019 00:27:22
Nějak se to utnulo u slova Alue. To původně začínala věta...

Alue a TM , i když už nejsou dávno žádný tým, potřebují, aby čtenáři byli zneužitelné publikum, na které se všechno hodí, všechny bludy a špína, které oni činí. Protože už víckrát to hodili na své čtenáře, že to vlastně oni tvrdí, a vkládali jim slova do úst. Alue a TM předsouvají perverznosti, někdy až sekání a řezání lidí s úchylárnama. Tím krmí mládež. O násilí, drogách a chlastu , chvíli tak , pak zase obráceně. Hlavně, aby o těch tématech pořád mleli a drželi si sledovanost na prodeje svého zboží. Zastaršování lidí a neustálé změny tvrzení. Protichůdnosti. Přepadávání čtenářů, napadání čtenářů ze strany redaktorů.
Pořád melou hovadiny o svobodě slova a lidem sami slovo berou a pomlouvají své čtenáře. A dobré lidi, kteří jim dali důvěru, nebo jim dali pomocnou , či vstřícnou ruku. Všechen ten hnus, který valí na ty články, to je obsah jejich duše, jejich srdce. Skutečně se chovají tak, čím nás krmí , kde mnohdy klamou, že oni jsou jiní , ale skutky a slovy se chovají ve skutečnosti opačně.

Jejich řečí je neustálé překrucování a zneužívání toho, co řeknete a zejména překrucování a lhaní o vás.
Nejsou to duševně vyzrálí lidé. Ať si vzali za cíl cokoliv , nedosáhnou ničeho, když budou na lidi sprostí a lhát o nich a krást jejich texty a klást lidem falešně slova do úst, která lidé neřekli.
 olhářích
26.02.2019 00:05:48
Jo no, toho osmýho druhý letos Alue porušila už víc než po druhé svůj slib, že už nebude e-maily lidí vytahovat a dělat z nich ty její pomlouvačné ulhané kampaně kuriozit. Ještě vymyslela takové dementní zdůvodnění, že prý, aby to lidi odradilo.
To pochopitelně lidi neodradilo, naopak to lidi vždy terorizovalo natolik, že doteď Alue předstírá, že jako neví, proč ji lidé musí kritizovat. Ona ví dobře, že všechny které týrá, ti jsou nuceni se nějakými způsoby bránit a byla již vícekrát lidmi upozorněna, že klid bude až ona dovolí. Až ona přestane lidi terorizovat svým webem tak, že ho zneužívá k vymyšleným , vylhaným pomluvám.

Týmem šetření bylo zjištěno, že ten člověk, kterého osmého února letos popravila na webu vůbec neexistuje. A že jde jen o její různé výpisy slovíček, od lidí, na které je nasraná. Vybrala datumy, aby připomínaly datumy komunikací s lidmi z předešlých let, které chce dále bezdůvodně poškozovat.

A to činí tak, že vytváří jakési vymyšlené texty, aby mohla tvrdit, že to psal někdo kdo je an opiátech nebo na alkoholu. Pak toho smyslšeného člověka přirovnává , k někomu , koho pomlouvala v minulosti , kdy to činila naprosto bezdůvodně , kdy ten jí nic takového nesrozumitelného nepsal. Ani to že je nějakým bohem, ani , že by měl nějaký blog. A už vůbec ne , že by jí dovolil něco publikovat nebo , že ona může něco milostivě smazat, protože je je dotyčný nicka, nebo nic, koho nikdo neposlouchá. Takovou osobnost naroubovává na ty lidi, které pomlouvala v minulosti zcela bezdůvodně. Kteří nebyli pijáci alkoholu, ani poživatelé drog, ani pisatelé zmatených textů.

Byl to fake. Jeden z důvodů , proč to dělá je samozřejmě metoda, lhaním na smyšlené postavě s podobnými slovíčky nebo termíny nutit ty z minulosti, aby ty lži opravovali a aby na to nabalovala další lži o nich a jen se dál bavila týráním lidí, kteří vůbec nemají takové chování , charakter, ani vyjadřování, které ona jim připisuje.

A vrcholem je, že tam píše Alue chvíli, že je R, pak Robert a jindy zas tu přezdívku. A nakonec , každému z pisatelů vkládá do úst, že sám sebe kritizuje a z ní dělá milostpaní. Je to fake. Každej chytrej člověk to ví, kdo toho zná o alue víc. A obrázek , který tam dala jako jeho podobiznu , ten samej použil T M pak šestnáctýho druhý, letos na tadesco. A tu jeho podobiznu narouboval na nějakého Petříka, kterého označil třema šetskama a xx com.

Samozřejmě špekatýho do půl těla, aby to vypadalo pořádně mastně a umístil ho někde na slovensko. Takže stejnou podobiznu použili na více fake postav. K tomu aby dehonestovali úplně jiné , slušné lidi a přiřkli jim šílené vlastnosti.
Jsou to lháři stále, mnoho let. A podobizna je podobná na Maška, jednoho z jejich týmu, se kterým se na oko rozešli ( používají dál stejné materiály) a který píše web o zlatém věku. Pak následovaly články o zlatém věku, náhodou u Alue a před tím na tadesco. Mašek byl v televizi v reportáži o tom jeho nevěstinci, tak asi si vylili zlost i na něj.

Alue
Smajlík  olhářích
25.02.2019 02:52:20
Alue se má domluvit. Dohodnout se. S těmi, kterým ublížila, které pomluvila. Je jasné, že když odstraní ty její pomluvy z jejího blogu a již nebude dál pomlouvat ty nevinné lidi, tak bude mít klid. Ona se musí rozmyslet , zda chce mít klid. Bohužel tak se to musí formulovat pro tak psychopaticky neempaticky smýšlející osobu, jako je Alue.

Protože dokázala, že soucitu není schopná. Lidské empatie není schopná. To také prokázala svými činy a svou zabedněností neschopností myslet a uvědomit si, co napáchala, vyslechnout pravdu, o tom , jaké dopady mělo její chování.
 jednacesta
25.02.2019 02:45:04
Škoda , že si Alue vymyslela o tom, že jí někdo psal, že je bůh , nebo vtělený bůh. Fakt to nikde na jejím webu není.
 terefko
25.02.2019 02:41:59
Ne že jí někdo psal, že je bůh, nebo vtělený bůh. Ale nedávno přece psala článek, že jí psala nějaká , o tom, že si v podstatě jakoby hráli na bohy, jaksi přeneseně, v nějaké skupině v hospodě nějací známí té jedné mladé ženy. A o těch dvou, co dělaly ze sebe archanděly , o tom někde četla. O tom byl i na youtube televizní pořad. Sandalfon žena a druhá žena Michael. Alue fakt plete žvýkačky s petrolejem.
 terefko
25.02.2019 02:23:29
Alue by měla přestat obelhávat sama sebe, aby se úplně nezbláznila.
 lidilid
25.02.2019 02:22:01
Taky jak v tom článku osmého lhala o někom před léty, že se snad vydával za boha. To už se úplně pomátla schizoidně na mysli. A nezná ani sama své vlastní stránky ve své zlobě na lidi. Protože, na jejích stránkách nikdo takový není v dlouhé minulosti, kdo by se vydával za boha. Jsou tam jen dvě ženy, které se vydávaly za archanděly, ale ten příběh zná kde kdo. Alue si plete pojem a průjem. Ve svém zápalu pomlouvat kohokoliv , jakkoliv a kdykoliv začala pomlouvat zcela neexistující lidi. To už může u ní být počínající stádium nějakého relapsu, kdy rozklad její osobnosti je těžké poskládat zpět dohromady.

Když už se ve svých bludech Aluška Loskotová zcela ztrácí. Stačí tak málo, aby měla vůli začít napravovat své zlé činy a další už nepáchat. Mít soucit s lidmi, kteří si její krutost nezaslouží.
Ona v minulosti psala a není to moc dávná minulost, že si četla knihu hovory s bohem a pak , podle jejích slov prý slyšela hlasy a myslela si , že k ní promlouvá ďábel , který si říkal bůh.

Tak by si mohla osvěžit paměť, co v minulosti všechno napáchala a kdy se oddávala špatným myšlenkám a činům. A hlavně má už konečně přestat lhát o tom, co jí kdo udělal z těch, kteří jí ve skutečnosti nic špatného neudělali.
Smajlík  terefko
25.02.2019 00:15:19
Upřesňuji, když odkázala na FB, tak si všímám, že vlastně jen jeden připadá v úvahu. Pokud to není úplně fake od Alue. Protože ostatní toho jména na FB píší úplně jinou abecedou, ani ne latinkou. Prostě samí cizinci z jiných kontinentů.
Ona si buď nic neověřuje a hned útočí na někoho, nebo je to od ní fake vymyšlené úplně, aby dělala chudinku, že chudince lidé píší. A co když jí napsal úplný cizinec, to by vysvětlovalo, ty nesouvislé věty v jeho případě. Protože pod tím nickem na FB jsou všichni cizinci, kteří by češtinu sotva dobře zvládli.. Kde jediný není znám, leda, že by se s ním někdo přes FB začal bavit a zjistil to.
I když jí nemají ani důvod psát, leda když ona na ně útočí , ale to rychle zjistí ti lidé, že s ní se dohodnout nedá, protože ona jen vydírá, útočí, lže, nehodlá rozumět jasnému textu, protože chce lidi očerňovat a předstírá, že je v chování hezčí, než jak se ve skutečnosti chová k jiným lidem, k hodným, dobrým lidem, ke slušným lidem.
 pernev
25.02.2019 00:01:32
V tom článku , z 8.2.2019, kde Alue popravila slovně nějakého pisatele, o kterém nevíme zda existuje, zda si ho celého nevymyslela, použila přece jen svůj oblíbený trik. Kde jako už v několika případech, kdy někoho pomlouvala, lhala, že neuvídí soukromé údaje. Ale následně je doplnila. Tak zde použila jednu ze svých taktik, že napsala, jeho unikátní přezdívku a ještě i jméno a , že je na facebooku, čímž definitivně prozradila všem , kdo mají facebook, kdo přesně to je, pokud má dostatek přístupných informací na FB.

Protože té přezdívky je na FB z česka tak asi jen dva lidé. Jinak cca další tři jsou ze vzdálených zemí. Takže buď je to další fake news od Alue nebo podsunula identitu dotyčného. To si každý přebere sám. Ale už vícekrát to udělala tak, že předstírala, že nic neříká a pak uvedla konkrétně, nebo jasně nasměrovala. V nejhorších případech , a to byly právě ty, kde pomlouvala úplně neoprávněně nevinné lidi, které ona obtěžovala a stalkerovala, tam je definovala hned velmi, až tak, že se jim to podepsalo na životě , zdraví utrpení. Kde ty lidi de facto zničila. Poškodila nás.
 pernev
24.02.2019 22:01:36
Alue se pasivně vszteká v článku, který vydala dne 16.2.2019 na blogu aluska org.
Prý, že nechce napadat a ubližovat. Tak už by konečně mohla přestat a jasně říci své " ano, chci se domluvit". oprvdu nechápu, proč tedy pokračuje v týrání nevinných osob jejími pomluvami. Když má smazat dosavadní pomluvy a domluvit se, o co jí jde, co chce. A proč pomlouvala ty nesprávné lidi, které bylo čiré hajzlovství a hnusné zlořádství pomlouvat.
 nemop
24.02.2019 20:19:10
Alue při článku z 12.2.2019 sehrála pokryteckou hádku s diskutujícími. Pochopitelně o sobě zase lhala, že ona prý lidem jen vrací. Rozuměj, je zlá a pomstychtivá, Bohužel často se mstí za nic. A všechno její chování si sama zveřejňuje a tím sobě zničila úplně život, protože lidé nejsou hloupí. To jen ona je tak hloupá, že si myslí, že lidé jsou hloupí a že nevidí, jak ona lživě lidi terorizuje. A že Alue lidi bezdůvodně terorizuje, ví už snad většina.

A také to, že Alue je zlý cholerik. Když si ona vezme do hlavy celá léta krýt své zlé činy a své lži , dalšími zlými činy a navazováním a připomínáním svých lží a snaží se je ve čtenářích na dlouho křivě ukotvit a ještě dál eskalovat dalšími vykonstruovanými vylhanými scénkami. Je to skutečně hnusné , co z její zlé duše vyplouvá neustále napovrch. A jaký smysl jejího života sama ukazuje svými skutky. Neustále popouzí lidi proti sobě , zasazuje svár a buduje konflikty, tam, kde se lidí snaží s ní uzavřít mír a pokoj. Kd už jí konečně dojde, že její zlé chování nebude moci trvat věčně.
 alue není jak vypadá
24.02.2019 01:10:26
Alue se chodila přichlastat po Brně a pak si přihla občas tam, co měla to představení knihy ve Vyškově.
 pulem
19.02.2019 20:52:52
Svět je plný bláznů, zoufalců, podvodníků a někteří se vydávají za spásné anděly a parazitují na zoufalých lidech...

Z veřejně dostupné databáze - Živnostenský rejstřík:
Identifikační číslo osoby: 01438298

Živnostenská oprávnění

Živnostenské oprávnění č. 1:
Předmět podnikání: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona

Obory činnosti:
Výroba školních a kancelářských potřeb, kromě výrobků z papíru, výroba bižuterie, kartáčnického a konfekčního zboží, deštníků, upomínkových předmětů
Velkoobchod a maloobchod
Poskytování služeb osobního charakteru a pro osobní hygienu

Druh živnosti: Ohlašovací volná
Vznik oprávnění: 20.02.2013
Doba platnosti oprávnění: na dobu neurčitou
 ŽR Info
15.02.2019 23:11:14
Ale notak, křemenný krystalek do dlaně za 22 000Kč. Ona ty ceny vyvrtává do čím dál větších rozměrů.

https://www.alue.cz/p/brazilsky-kristal-1457gr-trojce-c-7/
 kulale
03.02.2019 01:06:52
Mě mrzí, že Alue neprojevila špetku empatie, když úmyslně ubližovala krvácejícímu člověku, který si rány nezpůsobil a nešlo o žádnou menstruaci. Alue totiž, když ubližuje bezdůvodně krvácejícímu člověku s bolestmi a ví o tom, tak potom vymýšlí řadu krycích pohádek o lidech , kteří se sebepoškozují, nebo kecama o menstruacích. Nezamaskuje nic.
Smajlík  leAlueLe
03.02.2019 00:33:19
Ten včerejší článek Alue se dá označit za úchylný a sexistický. Protože ten problém neplatí jen pro ženy.Ona ho ponechává, jako by platil jen pro ženy. Ten platí přece pro všechny. Když Alue zneužívá muže, tak také jí přece mohou říci, už dost. Když Alue zneužívá nevědomosti dětí a vydělává na tom, také jí mohou říci, tak už dost. Každý může říci Alue už dost. Už mě nezneužívej , už mě nepomlouvej. Už mi nekraď mé texty , má soukromá data nepublikuj a nelži o mě. Smaž ty úchylné lži o mě. Prostě Alue se chová jako úchyl. A je toho na jejím blogu už kopa. Toho, jak zneužívá důvěry lidí. A stále do toho plete svoji sexistickou vzteklou aroganci a agresivitu a její sexuální frustraci. Plete do všeho sex.
 livemive
02.02.2019 18:53:07
Alue se chlubí v článku z 22.1.2019, že prý si na nic nikdy nepůjčila. To však má druhou stranu mince, že ji museli dotovat druzí. A to tam právě taky píše, že dva roky to bylo dotováno, než vydala první knihu. Proč tam nepíše, jak si vydělávala, aby se dalo brát v úvahu, že by sama sebe dotovala, než vydala první knihu. Nicméně v jednom článku staršího data, psala, že její táta jí řekl, že mu to připadalo zvláštní, že se o ni stará cizí chlap. Tedy to dotování.... A ve více starších článcích popisovala, jak dostávala pozornosti. A ve smyslu, že byla zabezpečovaná od lidí.
 miame
02.02.2019 18:34:22
Ona Alue v tom článku, kterého se také týká předešlý komentář, článku ze 22.1.2019, Alue lže toto: "Když byla kniha hotová, bylo mi čerstvě 18, dala jsem se na živnost a vydala to."
První knihu prý takto vydala. To je nesmysl, protože živnost začala oficiálně v roce 2013, nikoliv v roce 2010. To je v registru živností a nejen tam, také na více stránkách jejího blogu.
 lemi
02.02.2019 18:23:08
V článku na svém blogu Alue odpovídá ve svém článku nějaké dívce. Přičemž v lecčem vůbec neodpovídá ale zavádí do svých manipulací.

Alue tam manipuluje tak, že tvrdí, že nemá být člověk pozemským andělem a hrát si na bohy. A prý že nemít ten pocit nadřazenosti anděla. Přičemž jmenuje do kontrastu k tomu právě vlastnosti lidí, kterým se říká, že jsou naděl, rozuměj jako anděl. Alue si vymyslela zcela neexistující problém, který se nikdy nestal, o tom, že by nějací lidé ze sebe dělali nějaké nadřazené anděly, nebo si to snad i o sobě mysleli. Rozhodně alue nikdy s nikým takovým podle všech ověřených informací nikdy do kontaktu nepřišla. Dokonce její známí také o ničem takovém nikdy neslyšeli. Prostě anděl se říká lidem, kteří jsou pokorní a nikoliv nadřazení. Jsou to lidé, kteří se snaží žít s láskou a drží se toho, žijí tak, bez pocitu božské nadřazenosti. Takže vlastně alue tu pisatelku ponižuje a přičítá jí nějaký pocit božské nadřazenosti. Ta přitom jen zmiňovala, že jí někdo něco namlouval o bozích a ne o andělech, asi jí někdo víc lichotil. Alue píše o něčem jiném , než na co se jí pisatelka ptala. Alue manipuluje ve své odpovědi.

Alue se úplně ztratila v pojmech. A vzniká pochybnost, zda jí vůbec ta dívka něco psala. Ale mohla si to psát Alue sama sobě, protože zkratku jména uvádí písmeno A. , to může být Alue.
 lemi
02.02.2019 17:35:05
Alue už zase hodila článek o tom, jak se učit říkat ne. Je tojedna z manipulací, které alue dělá už více let, když klame články tohoto typu. Jde o to, že se snaží vytvořit klamavou iluzi, že po ní něco lidé chtějí, nebo dokonce, ji chtějí. Tím se snaží zakrýt své hnusné chování vůči lidem. Je toběžná taktika různých podvodníků a pouličních prodejců, prodejkyň.

Jediné, co od ní lidé chtějí je to, aby jim už konečně dala pokoj a nechala je žít. Co by vůbec mohli po ní lidé chtít? Vždyť nic pořádného neumí. Jen přebírá, překrucuje, dokonce i neoprávněně bere soukromá data a pomlouvá lidi. K čemu by komu byla. Všechno je to o ní podložené. A když to píši, vím , proč to je nutné napsat. Protože je to pravda a jednat se s ní nedá. Protože ona nejedná jako normální člověk, ale jen jako sobecký vyděrač.
 lineli
22.01.2019 18:02:28
Aluška má otevřené brány ke štěstí.
Smajlík  menuzivot
22.01.2019 17:58:01
Alue potřebuje pochopit, porozumět tomu, čím zraňuje sebe a lidi, kteří ji mají skutečně rádi. Potřebuje pochopit, co je to láska k sobě a k lidem. Potřebuje pochopit, kam vlastně jde. Potřebuje porozumět různým životním situacím, které lidem komplikují život, cítit plačícími a s těmi, kdo prožívají bolest. Cítit radost s těmi , kdo prožívají radost. Cítit radost v sobě, když si řekne, dnes je krásný den. Pochopit, proč se jí v životě dělo to, či ono. A těšit se na odměnu za to, co přetrpěla. Protože cílem života není utrpení, ale sdílení radosti a lásky, potom, co všechno zlé bylo překonáno.
Smajlík  ALUEmeAL
22.01.2019 01:50:43
/navázání na přerušený plný komenář / ..
....No nic. Doufejme, že nic horšího nebylo, že by se z ní stala taková střídající a využívající víc, než jsme u ní zažili. Ale ty její zážitky, pokud jsou opravdu její a někde je nepřevzala a nepřisvojila si je, které popsala ,nesvědčí o její schopnosti poznat lásku, přátelství a cítit lásku a přátelství k sobě a k lidem, kteří ji mají rádi. Měla by přestat lidi házet do jednoho pytle. Do jednoho šmelcu. A k sobě se také chovat s větší láskyplností. Pomož nám Alue - měj se ráda. To je první krok ke štěstí Alue. Pak objeví, kdo ji má rád doopravdy.
Smajlík  ALUEmeAL
22.01.2019 01:45:57
Zaujalo mě, jak Alue o sobě píše v článku "nekterym-vecem-je-lepsi-nikdy-neporozumet" na jejím blogu.
V první řadě si všímám, jak překroutila slovo chápat a pochopit. Pochopit přece znamená pochopit a chápat znamená chápat. Ona však nedbá na to, že to slovo nemá nic společného s tím, zda se člověk s něčím ztotožní nebo neztotožní.
Ona význam slova pochopit posouvá do významu ztotožnit se. A to přece není totéž. A vlastně se přiznává k tomu, že je hloupá a řadu věcí nechápe, tedy jim nerozumí. Protože rozumět a chápat by měla, pokud by byla inteligentní, moudrá, chytrá.

Ale to přece neznamená, že by měla s nějakými společenskými nešvary souhlasit, nebo se s nimi dokonce ztotožnit. Ona se ale naproti těm svým tvrzením, co všechno nechápe přiznává, že vlastně využívala nějakého muže, který měl doma přítelkyni a že něco takového nedokázala ani intuicí poznat.
Nedokázala tedy ani poznat, zda ji má rád. Koncentrovala pozornost zřejmě na svůj prospěch, když tvrdí, že vlastně do ní investoval hromadu času, práce a peněz, aby ji sbalil.
Cituji: „Nebo jiný příklad: Proč někdo investuje hromadu času, snahy, práce a peněz do toho aby mě sbalil, abych se pak dozvěděla, že má doma přítelkyni se kterou je vlastně v pohodě a nemá v plánu ji opustit? - ?? Co?“

Alue se tak dělá chtěnou, žádanou. V celém dalším kontextu jejího článku je dost pýchy.
Alue obvykle prezentuje, že jsou vlastně všichni špatní, kdo ji mají rádi. Štěstí tak od sebe odvrhuje, lásku od sebe odvrhuje. Nemám samozřejmě na mysli, aby takové chlapy využívala, kteří mají svoji ženu, svoji partnerku. A ona si namlouvá, že ji všichni balí. Tak se vždy doposud stavěla k tomu, když jí někdo projevil náklonnost, lásku, sympatie. Překroutila, co se dalo, i to, co se nedalo překroutit.

Není přece problém, aby přijímala drobné pozornosti, když bude na lidi hodná. Někteří jí je pochopitelně dáváme i bezpodmínečně, ale cítili bychom se lépe, kdyby nás za to aspoň nepomlouvala a nenapadala.

Alue v článku ani jindy nezmiňuje, jak konkrétně a ověřitelně je na lidi hodná a z jejího skutečného přímého chování k lidem to nevyplynulo, že by byla na lidi, na nás hodná.
Pokud se Alue začne k sobě samotné chovat s láskou , dokáže se pak chovat i k lidem s láskou a pak v takových upřímných vztazích se bude těšit dobrým pozornostem a laskavostem od lidí. Ona však všechny perly, které měla k dispozici doposud rozšlapala. Upřímnou pomoc. Upřímné sdílení. Upřímnou lásku. A tak není divu, že se hnala do takových neověřených vztahů.

Kdo ví, kolik jich bylo a kam až zašli, že. Když to neřekne, lidé si pochopitelně mohou myslet to nejhorší, protože Alue se mnohdy vyjadřuje tak přisprostle ( je toho hodně na více místech jejího blogu a jejích videjí ), že si mohou myslet to horší v těch případech, kdy se nevyjádří jasněji. A naznačuje to nejhorší. No nic. Doufejme, že nic horšího nebylo, že by se z ní stala taková střídající a využívající víc, než jsme u ní zažili. Ale ty její z
Smajlík  ALUEmeAL
21.01.2019 02:22:20
Alue se jen dělá hezkou, ale ve skutečnosti se chová jinak. A nelíbí se mi jak očerňuje lidi v článcích a ze všech dělá úplná hovada, když sama se chová daleko hůř. Vystřílela obvyklou munici na drogy, to každý pochopí, ale ne v jejím případě, když na tadesco píší receptury z opravdového konopí. Vystřílela munici proti alkoholu, i když dříve dosti pila alkoholu. Ale stále jaksi nezbylo na její charakter. Krycí palbou vystřílela všechny běžné drby na lidi, aby zakryla své skutečné chování k lidem. Teď je na řadě, aby se začala tedy dobře chovat.
 brumtata
21.01.2019 02:16:21
Alue dnes v článku zase pálí do alkoholu tentokrát maminek. Asi si chce šplnout , po tom, co v předešlých článcích sebe nepravdivě vychválila a na všechny naházela špínu a ještě napsala ve včerejším článku, zda jsou všichni blázni nebo ona. A pak celý zbytek článku i v diskusi bušila do všech, aby všechny zahrnula do toho, že jsou všichni nenormální a ona ten normál. Samozřejmě, že o sobě téměř ve všem lhala. Zkušenosti s ní jsou jiné a dříve psala něco jiného, že zažila. Stále si protiřečí.

Tak nic, helemese, dneska tedy Alue v článku zavrhla alkohol u maminek, mohla to udělat víc s citem, ale budiž, raději poslouchat ty její žvásty, když je střízlivá, než ji sbírat zase ožralou. Kdysi se sjela jako tohlenc, tak, že ....promile lítaly. Samozřejmě alkohol opravdu maminkám nepatří. Tak leda na vykloktání.
Smajlík  ty brdo
21.01.2019 01:58:50
Hele,co ALue píše včera v článku na aluska. org.
Ona sama sobě říká hochu....

"Nevím, jestli se mám nad takovým konstatováním smát nebo brečet, ale říkám si: ,,Hochu, tak ty budeš jednou hodně překvapenej, až zjistíš, že nic z toho nepochopíš. A ještě víc budeš překvapenej, až ti jednoho krásného dne dojde, že jsi za to vlastně rád! Protože některé věci pochopit by znamenalo, začít mít stejné mentální naprogramování a to ty absolutně nechceš." "

A celý článek je lhaní o ní samotné. Hra na naše emoce. Sugestivně psané manipulace, že máme pociťovat, že si ona jakože povzdechne, jaký je svět, aby odvedla pozornost od toho, že my vím o tom, jaká je ve skutečnosti zlá proradná , falešná a už mnohokrát nám ublížila tím nejhorším hajzlovstvím.
 pravda o ALUE
21.01.2019 01:52:03
Alue včera psala v článku z 20.1.2019, že prý jí někdo něco slíbí a proč to neudělá a když to urguje, tak prý nic nedělá. To asi zase ohledně svých webovek, kde nepochopila , že jí to prostě firmy neudělají, protože ten web je náročný a za jeho obsahem nemůžou stát.
Také tam píše účelově to:

" Nebo jiná odvěká záhada, se kterou jste se jistě také nejednou setkali i vy: Co komu na mě vadí? Vždyť jsem mu nic neudělala, nebo ho dokonce ani neznám. Už na základní škole se mi opakovaně stalo, že jsem zjistila, že mě ,,nenávidí a pomlouvá" holka, kterou jsem nikdy nepoznala, nikdy jsem s ní nemluvila, ani jsem neznala její jméno, ani nebyla ze stejného ročníku. Objektivně neexistoval žádný důvod k nenávisti. Vůbec jsem nevěděla kdo je a jaký je její příběh, ani mě to upřímně nezajímalo... Totální záhada.
Později jsem zjistila, že je to takový ,,národní sport", že k tomu skutečně důvod není, ale lidi to prostě dělají. Buď je to baví, nebo si tím kompenzují malého pytlíka."

Tak za prvé lže, a to velmi sprostě, že nikomu nic neudělala. O každém, komu ublíží, a kdo se pak brání , Alue lživě tvrdí, že ty lidi nezná. To se prokázalo. Alue mluví, tedy píše o holce A přitom tvrdí, že má malého pytlíka, tedy jde zjevně o sexuální frustraci samotné Alue. A jako vždycky a soustavně mnohokrát do roka Alue sexuálně útočí na sexuální mužské partie. A to často zdůvodňuje tím, že to podle jejího názoru bude každému mužskému nejvíce vadit. A to je důkazem, že to Alue činí úmyslně a že to je její sexuální frustrace , o tom svědčí mnoho dalších důkazů.

Lidé se nebrání proti Alue protože je to baví, ale protože musí, Alue lidi obtěžuje svými oplzlými narážkami , kradením textů a důvěrných , soukromých informací a pomlouváním jejich osoby.

Že uráží děvčata, že podle jejího názoru mají také ony malého pytlíka je její zvrácená slátanina, aby obrazně sekla do krku, co nejvíce lidí, pokud možno obou pohlaví. Chlapů se to ani nedotkne, protože, to se snad ani nemůže stát, že by měli malého pytlíka. Humus sprostota, že o tom vůbec píše, mě se to hnusí, ty její řeči. Pořád mele do všeho sex.

Alue má velmi vážné duševní problémy se svojí sexualitou. Se svým sebepřijetím, sebeláskou a již v nejednom článku v minulosti vysvětlila, že jí prý v dětství připravili o to, aby vnímala sex, jako něco krásného ve vztahu mezi partnery. To také svěřovala jiné kamarádce na jejím blogu v komentářích. Má tedy na svoji sexualitu deformovaný pohled a vztah k druhému pohlaví je u ní těžce duševně narušen. Projevuje se to u ní vždy, když se snaží lidem přišít, že ji někdo nenáviděl , například ze spolužaček a podobně. Přitom ona jediná sebe nenávidí stále. Nikdo jiný.
Smajlík  sluncezámek
20.01.2019 23:40:17
Na aluska . org . dotazník 239
 ALUALUELE
20.01.2019 23:37:03
V dotazníčku z tohoto týdne se Alue vyjadřovala nevhodně o nemocných. Obecně o jakýchkoliv nemocných s jakýmikoliv nemocemi. Ale sama přitom bývá nemocná a je nemocná, sama to vícekrát o sobě říkala. Takže nějak se zamotala do svých slov. Je ve vlastní pasti. Aposň, že dodala, že to nemusí přímo znamenat, že vás nemusí nutně nemocní ohrozit destruktivním chováním. Alue neví, že všichni jsou nemocní a že se tak dotkla všech. A přehnala to. To je přece vyloženě individuální, co člověka ovlivňuje. A také nemůže přece zaměnit, zda byl dřív člověk a jeho život, nebo nemoc a pak teprve člověk.

Lidé jsou vystaveni celé řadě zátěží. A tak se nedá jednoduše paušalizovat, že nemocní mohou být destruktivní až tak, že by to znamenalo hrozbu. Na první pohled velice zdraví lidé mohou být přece destruktivní. Alue se do toho velmi zamotala.
 ALUALUELE
20.01.2019 21:36:56
A ještě si Alue dovolila skoro urážet i prezidenta. Když po nás písemně chtěla, abychom hodnotili nerovnosti v jeho obličeji. Měla raději mlčet. Protože toho já beru s důstojností, natož pak posuzovat jeho kvality nějakými konturami v obličeji. Nechť ho Alue nechá v klidu dosloužit ve funkci a nebere si ho do pusy.
 levandaluelav
20.01.2019 21:24:21
Tady je zjevně vidět, jak Alue nehorázným způosbem bojuje za větší sledovanost jejího blogu, že si tam hodí fotky osobností, do nich psaním kope, aby se některým pomstila a jiným ublížila. Mezi tím tam v tom dotazníčku z poslední doby vypálila blábol o tom, že prý posvěcená věc je prokletá, aniž by to vysvětlila. Prý jde o napojení na blíže neurčeného pána všech náboženství. Svěcená voda přece nikoho na žádného zlého pána nenapojuje. Jde o slanou vodu, která čistí, dezinfikuje. A ti, kdo vědecky zkoumali posvěcené předměty změřili, či vyfotili kirlianovou fotografií, že údajně lépe vyzařovala.

Znamená to snad, že mám něco společného se svěcenou vodou? Nikoliv. Hovořím nezávisle.

Raději, kdyby se podívala na více zdrojů. Jde jí o prachy za šutry na odstranění těch jevů, které ona označuje za prokletí. Prokletí je úplně něco jiného. To je silné přání zlého. A to je to, co Alue lidem činí, když jim činí schválnosti. A měla by s tím přestat.
 blupa
20.01.2019 21:07:46
Alue zase patologicky blbnula ve svém dotazníku číslo 239 na aluska blogu.
Navěšela tam fotky známých lidí z vědy , šoubyznysu, osobností a politiků.
Uváděla je jako příklady křivých osobností. Ale zapomněla na jednu základní věc, že se tím krutě postavila proti tadescu, které propagovalo , nebo spíše využilo mnohokrát Klause mladšího. Který by v honbě Alue za tvary obličejů v jejích hrátkách zvítězil.

Nicméně, pravda je taková, že ty nerovnosti v obličejích bývají vrozené u všech lidí. A Alue je vedle jak ta jedle. Sama má nerovností v obličeji několik, k tomu ještě mnohdy deklarovala, že má i plochou nohu. Což tedy na videu nevyniklo nijak výrazně, takže může být klidná. Ale nerovností a neideálností podle známých módních šablon má opravdu dost.

Raději by měla hodnotit svůj vlastní charakter. A k lidem být slušná a nezneužívat jejich fotografie k pomluvám. Zejména ne těch lidí, které napadá neoprávněně, když ona na ně zaútočila bez vážných důvodů.
 aluklass
14.01.2019 00:58:45
Ona tam v diskusi píše, jako by měli v dětství i vinohrad. Škoda, že tak často píše dvojsmyslně.A pálenici tam prý "valil" každý doma. Uvidíme, jestli se z alkoholu už vylízala, aby do toho zase nespadla. Protože i to pak zhoršuje její vyvádění a agresi, které dokáže i ze své neurózy dost.
 rybíz
14.01.2019 00:40:20
Doufejme, že si Alue uvědomila ve svém včerejším článku, jak destruktivně se chovala, když chlastala alkohol a obviňovala lživě a krutě své nejlepší přátele , kteří vůbec nepijí alkohol, z alkoholizmu. Možná jí začne fungovat konečně svědomí a vystřízliví ze své zloby. Ano chovala se hrubě a vypadalo to na nevratný jev, zbývala malá jiskřička naděje, že se snad Alue změní. Ona asi propadala alkoholu protože začala mít trošku příjem a také proto, že ji k tomu tlačili barmani, víme kteří a víme přesně jak to dělali. Sice všechny neznáme, ale víme u těch podstatných. Chovala se hrozně a jistě ji to buď už mrzí, nebo snad začne mrzet. Dokáže si jednou odpustit? Dokáže věřit, když jí bude odpuštěno, že jí bylo odpuštěno? Snad...
Smajlík  aluuvonění
09.01.2019 04:01:11
Alue Loskotová už si hrála na agenta z matrixu dost dlouho. A mohla by přestat přepadávat slušné lidi a vyhrožovat ublížením na zdraví. Potřebuje lásku, nejdříve sama k sobě, pak se naučí mít ráda lidi. Stačí trochu a už by to bylo lepší. A hlavně by už mohla přestat pořád nepoučovat lidi, když se tím sama neřídí.
Nejdřív by si měla udělat pořádek u sebe. Přestat se chovat jako ožralá a dělat něco normálního, ve smyslu prospěšného a ne tak destruktivního, čehož se už napáchala dost.
 pevný most
06.01.2019 15:39:10
Alue nezná život lidí, nezná jejich příběhy a tak je zavrhuje a posuzuje dřív než se všechno dozví. Namyšleně si myslí o sobě, že se nemusí na nic ptát a nikoho vyslechnout a hned si dělá úsudky a hned lidi týrá, aniž by si připustila, že jsou dobří. Z diskusí si dokonce vypůjčila větu "nezná příběhy" a vlepila ji nějakému přednášejícímu na filozofické fakultě, i když na přednášce vůbec nebyla. Odsoudila ho za jeho zády, aniž by ho znala. Aniž by věděla, co vůbec řekl a kdo to je.

Alue nezná vůbec jací lidé jsou, ti , které mnohdy zatracuje a slovně , jakoby utracuje. Protože jim nepřeje život, radost, štěstí, nenechá je dýchat. Dusí je svými útoky. Které jsou proti mnohým lidem úplně bezdůvodné a zcestné. Nyní mám na mysli, ne případy, kdy útočí na lidi ve veřejné službě, ale na úplně obyč lidi, kteří jí , ani nikomu jinému nic neudělali. A ona si na nich vybíjí své komplexy z dětství.
Neschopná přijmout lásku, odpuštění, neschopná sebepřijetí. Neschopná lítosti a nápravy. Neschopná soucitu a lidské empatie. Neschopná upřímnosti a života bez přetvářky.
Smajlík  láskoukčlověku
06.01.2019 05:07:45
Alue získává titul sexy mozek. Protože píše v dnešním článku samé zvláštní perly, o tom, "že profesor na vysoké škole je natolik dementní..".. Prý studenti nedovedou "v tomto uvažovat střízlivě".

A další perly od Alue. Sobě dává góla tím, že intuici přisuzuje ženám. Tím opravdu lže. Intuici mají muži i ženy. Není to věcí pohlaví, o tom už každý zkušený vzdělanec ví. Může však být statisticky větší počet žen, které ji umí používat. Bohužel považovat za fakt, že intuici mají ženy je velmi fatální, protože pak narazíte na ženu, která zaměňuje své představy, nebo paniku a dojmy za intuici a svede všechny z cesty.
Bezpečné je tedy tvrdit, že se může stát, že ji používá více žen, ale ne tvrdit, že ji má více žen. Neznamená, že ji používají všechny správně, stejně tak, jako že neznamená, že ji všichni muži používají správně.
Pokud začneme o ženách nebo mužích říkat něco špatného, tak, jako by to bylo pravidlem , může být pak velká skupina lidí o to více překvapena, když z té méně očerňované skupiny pohlaví se najde nějaký grázl v nečekané chvíli, kdy to zničí celou skupinu. Je potřeba zůstat nestranní vůči oběma pohlavím.
 nematitul
06.01.2019 04:50:21
Alue dnes v článku klade profesorovi slova do úst, tvrdí, že podle něj jsou lidé *dioti....

Že prý z vysokých škol vycházejí hlupci...( tvrdí alue..)


No někteří se tam toho moc nenaučili a v praxi jsou leví, ale zas nemůžeme přece všechny házet do jedné bedny. Kde Alue vzala, že se na vysokých školách podsouvají nepodložené teorie? Není to jen o tom, že v tu chvíli nějaký profesor něco málo vypodložil a nepřesně odprezentoval?

Alue hned vyhrkla, že se prý je nutné, aby se "sbory profesorů vyvětraly od toho smetí..."

Prý to dělá " *ebilizaci národa".
Kdyby radši ona předkládala srozumitelná fakta, jenže s tím by si musela dát práci.
Alue píše, že je ten profesor " omezený člověk"...
Budoucí manžel Alue by jistě řekl, je to ale liška podšitá, ale stejně ji miluju.

Kdy už ta alue začne místo nadávek strukturovat podklady a jasné argumenty nejen pro , ale i proti, aby si každý mohl vybrat a dopracovat se k názoru skutečně objektivně.
Vyloučit všechna pro a proti. Ne server octování, ale server sledování leteckého provozu chybí, kde budou všechny ty informace pohromadě, včetně tvrzení profesorů, aby i oni se pak mohli podívat, co se nasbíralo za data.
Smajlík  lemuriane
06.01.2019 03:46:45
Alue dnes v článku , obrazně řečeno " popravila" a urážela nějakého vysokoškolského profesora a ještě si dělala dobře publikováním jeho fotky. No v podstatě je to veřejně činná osoba, tak snad jí to v tomto případě můžem odpustit, nicméně, její argumenty jsou vesměs jen nadávky a žádná fakta a dokonce ani žádná opravdová intuice. Alue by si měla s někým pohovořit osobně. Protože ví málo.
Smajlík  saluškounavěky
06.01.2019 02:25:02
Zajímavá je ta diskuse pod dotazníkem 237 na blogu alue. V komentáři číslo 12 Alue plive sams sobě do své tváře a symbolicky sebe mlátí před zrcadlem. Dala se na cestu sebemrskačství? Masochismu?

Tam totiž slovně mlátí esoteriky obecně a jejich blogy. Jenomže ona sama sebe po mnoho let nazývala esoteričkou nové generace a není to dlouho, co si začala říkat alternativní. Na mnoha místech internetu však ponechala na sebe reklamu, že je esoteričkou. Tu by měla tedy buď odstranit, nebo sama sebe nemrskat.

To je dobré, že už pokročila od esoteriky jinam, ale chová se stále, jako esoterička, a lidé ji tak stále berou.
Pokud se začne chovat jinak než esoterička, políbím jí nohy s veškerou úctou. Hlavně, aby se chovala lépe.
 Aluponožka
06.01.2019 01:22:56
Je to směšné, jak alue maskuje své chování v dotazníčku 237 na jejím blogu. Tam se chvástá, jak zachraňovala nějakou údajně posedlou ženu a stejně ji nezachránila. A prý tehdy ještě nevěděla, co je BDSM a tak si to vygooglila. Tím jen maskuje, jak ujížděla kdysi v článku o BDSM, frčela na tom úchylně, že není pochyb, že to moc baští a předhazovala děckám o těch praktikách a publikovala i BDSM video, rovněž pro děcka. Z toho se nevykroutí.

Tehdy to jistě udělala, aby šokovala lidi , aby měla větší sledovanost od určitých lidí, aby ti se dověděli o drahých předmětech , které prodává. Jaksi nebrala ohledy, že jí na web chodí děcka, která tam nalákává na povídání o morčatech. Podobné hnusárny a úchylárny ve vánoční době vnucoval tomáš marný na tadescu. O nich si pak nelze nic dobrého myslet, není to možné. Pohnojili si to, protože oba nemysí rozumně.

Buď chtějí šířit násilí a sexuální zvrhlosti, nebo nechtějí.. V tom si musejí udělat ve své hlavě pořádek oba dva.
 osvětaproalue
05.01.2019 22:43:10
Je velká škoda, ke škodě lidí i k sebepoškozování Alue, že kradla soukromá data zcela neviných dobrých lidí, kteří nejsou ve veřejné sféře, tedy Alue bezdůvodně činí útoky vůči komukoliv, jako úplný šílenec. Ta publikovala s jejími pomluvami, které nalhala veřejnosti.
 nepořádekualue
05.01.2019 22:02:10
Alue by si měla raději hlídat tomáše marného, než Petra Chobota. Tady tomáš marný propaguje olej z konopí https://tadesco.cz/muz-ktery-vylecil-z-rakoviny-5000-lidi-vi-jak-znicit-vsechny-nadory-do- - 90-dnu/ -
Jak se říká udělat si pořádek u sebe.
 menalue
02.01.2019 04:54:17
Alue totiž šíří nenávist a zlobu a mnohdy si neověřuje informace. Nezajímá se o lidi , kolikrát vůbec neví, koho pomlouvá a jindy je jí jedno, že jsou to její milí a blízcí, kterým ubližuje.
 mralue
02.01.2019 03:10:33
No mě by zajímalo proč Alue říká v diskusi, pod článkem jejího dotazníčku 236 v jejím komentáři ze dne 25. prosince 2018 v 14:46 , že je přesvědčená o tom, že Petr Chobot je feťák, úchyl a souzený.

Nejsem z žádné strany, zcela nezávisle po shlédnutí jeho oponentů a novin proti němu, je patrné, že souzený není, že to někdy před mnoha lety dopadlo nakonec v jeho prospěch, že šlo o dodávku čajů, které nikdo dost nekontroloval a totéž se stalo v supermarketech s čajem babiččiných bylinek a o těch babiččiných to bylo v pořadu a dost.

O tom, že by byl úchyl, nikde není spolehlivě nic psáno, takže to by si měla Alue ověřit, než něco takového řekne. Ayahuasca se zneužívat nesmí a to on podle jeho vysvětlení také neschvaluje, že to je jen pro šamany a s dohledem několika šamanů a lékařů. Já nic takového neužívám a doufám , že Alue také ne. Protože zneužívat se Ayahuasca opravdu nesmí. Alue by si měla doslova a do písmene ověřovat informace. Alue nikdo tě neobviňuje z konzumace Ayahuascy přece, tak buď opatrná v tom, co a jak řekneš. To je Renému podobné obviňovat lidi úplně nelogicky, v nesmyslných situacích, kdy to vůbec není opodstatněné, jestli neberou drogy, nebo že nemůžou spát a tak si vymýšlet, to je mu podobné.Kazí tím myšlení lidí kolem sebe a do svého svědomí se nezahledí. Víme své ...
 vALUE
02.01.2019 02:41:08
"Můžu být jehovistka/buddhistka/katolička a přijít do nebe (mít krásný a harmonický posmrtný život, nebo krásnou novou inkarnaci), ale nedostanu se tam proto že jsem jehovistka, ale proto, že jsem dobrý člověk, který v životě nikomu nepřál zlo, nedělal zlo, nezabíjel a choval se morálně. O náboženství to vůbec není a o křtu také ne."
Omlouvám se, že cituji Alue, ale zde toto si zarámujte. Za to jí děkuji. To pochopila dobře, jen aby se podle toho začala chovat a už nedělala zbytečné konflikty.
 alum236
02.01.2019 02:36:24
Alue tvrdí v článku v dotazníku číslo 236, že prý církev tvrdí, že křtem duše přijde do nebe, což je pitomost. Ano je to pitomost, kterou si vymyslela jenom Alue. A podle jejího tvrzení, se lze zbavit hříchu zpovědí, modlitbou a dokonce alue tvrdí, že podle jejího názoru církev tvrdí, že přispěním do kasičky.

To jsou nesmysly, které si vymyslela jenom Alue. Možná zamrzla někde ve středověku. Žádné církve tohle netvrdí a já se jich nezastávám, jen zkrátka Alue lže.

Církve obecně tvrdí, že k odpuštění hříchů dochází účinnou lítostí, kde se zlé skutky napraví a litují, a to platí i mimo církve, vlastně je to pravidlem pro kohokoliv, princip života a vesmíru.
Je však pravdou, že někteří hodnostáři nevysvětlují a lidé blbě tlumočí hromadně, že jakási modlitba odpustků napomáhá, nikoliv, že účinkuje.

Napomáhat může ve smyslu,že všichni se naladí na řešení problému. Když se dvacet lidí bude modlit za Alue, aby jí bylo vše odpuštěno, a Alue bude litovat toho, co udělala, celý kolektiv se uzdraví. Kdyby nebyli schopni jí odpustit, měla by to těžké a v těch modlitbách se naučí být připraveni jí odpustit. A ona se připraví odpustit sama sobě a přijímat odpuštění.

Pokud se modlí k andělu strážnému, nebo ke konstruktivnímu zdroji vesmíru, jak si to nazve, je na ní. Nebo by stačilo, kdyby si jen řekla, odpouštím sama sobě a polepším se, přijímám odpuštění. A lidé si řekli, ano chceme jí odpustit , máme ji rádi. I to je modlitba a stačí.

Tak jednoduché to je. Žádná věda, žádné překrucování od náboženských fanatiků, ani překrucování od Alue. Alue se potřebuje dostat k jádru principů, pak už nebude plantat, co jak pochopila a vydávat to za nějaká dogmata nějakých církví.
Smajlík  alum236
17.12.2018 02:46:40
A snaží se od Alue odlišit tím, když tvrdí, že ona si auto neplánuje pořídit. A Alue píše o tom, že v autě měla námrazu. Nic to neznamená, kdyby někdo chtěl věřit, že Alue je Ježovka a že si to píše sama, tak ani to není překážkou. Alue si může napsat i toto schválně. Alue si může napsat cokoliv. sama. Ale nikdo v žádné diskusi nevyslovil, že Alue je Ježovka. Takže scény Ježovky , kde si vymýšlela, v tom smyslu, že někdo říká, že Alue si píše Ježovku sama, byly nesmyslné lži Ježovky. Když to o Ježovce nikdo netvrdil, že by byla Ježovka tatáž osoba, co Alue, i kdyby si to úplně všichni mysleli. Když se vyjadřují emocionálně stejně , reagují stejně v těch situacích, kdy potřebuje Alue tak reagovat.

Ale když to zde tak říkám, dá se očekávat, že zase nějak změní obě taktiku.
Řekneš to nahlas a ona dělá, že je vše jinak, i když se jí to nedaří a je to průsvitné , jako silonky na kotníku.
 brala by
17.12.2018 01:31:16
Doslova tam píše v tom 17tém komentáři, že námraza je absolutní zlo a píše to caps lockem.
Velkými písmeny. Trochu mi to připomíná situaci, kdy Alue "zamrzají" celé stránky tím, že jí nezamrzají, ale mnoho let blokuje lidi , kterým ubližuje. Ne dva roky, ne tři roky, ne pět let, ne šest let, ale déle. Alue je celá zamrzlá.

A drží lidi na svých stránkách, jako by byli její rukojmí. Pomluvy, kterými lidi pomluvila. Bez možnosti se bránit. Drží je tam , klame veřejnost, co a jak bylo , co a jak se nestalo. Nenechala lidi žít, nenechala lidi odejít. Texty, co ukradla a pověsila se svými pomluvami, které si vymyslela.
Urážky, které nasázela na konkrétní lidi, kterým bezdůvodně nadávala a ponižovala. Není to minulost, ale stálá přítomnost, dokud to tam visí.
Smajlík  brala by
17.12.2018 01:19:42
A ve včerejší scéně Nirvana ( alias Ježovka) zase dává přihrávku Alue, právě takovou, jakou Alue sama často používá. Když se někde objevilo, že alue činí zlo. Tak krycí manévr Alue bývá obvykle, že řekne nějakou blbost a řekne, že to je absolutní zlo.

A přesně takovou větu uvádí ta s přezdívkou / Nirvana ( alias Ježovka)/ v zápisníčku prosinec 2018, na aluska--org. Kde píše, v komentáři číslo 17, že zamrzlé dveře jsou absolutní zlo.

To je právě styl Alue. Tedy nelze jinak, než konstatovat, že Ježovka , nebo nově velmi podobně komentující - Nirvana ( alias Ježovka ) - přebírá emoce od Alue, a dokáže plně nahradit reakce, které obvykle předvádí sama Alue, a to takovým způsobem, jakým reaguje v takových situacích samotná Alue.
Smajlík  brala by
17.12.2018 01:04:54
Nová verze Ježovky tam dělá v prosincovém zápisníčku schizofrenní scénku. Bude to asi teatrální scénka, která má schizofrenně vypadat, aby byla ušetřena také Alue kritice nebo zodpovědnosti. Ale kdo ví, co se jí tři roky děje a jakého anděla strážného má ten nový nick :"Nirvána ( alias Ježovka)" , dle jejích slov tři roky. To my nemůžeme vědět, co se jí rozjelo v hlavě před třemi roky a proč tak ona lpí na aluska.org. Jak o sobě vypráví, že lpí, nebo spíš visí na těch stránkách. To je divadlo. To jako, když budou její stránky nakonec smazány, tak předvede nějaký nick scénu a tím se jako nesmažou? Blbost. Té nickem Nirvana ( alias Ježovka) by to zachránilo zdraví. Bohatě by postačilo, kdyby Alue napravila své viny a smazala, čím ublížila osobními útoky a kradením a publikováním její osobou kradených osobních důvěrných dat svých přátel.
 místo v srdci
16.12.2018 23:49:54
Díky Luz. V zápisníčku nyní v prosincovém Alue brojí proti systémům víry. Ale je natolik hloupá, že si neuvědomuje, že úplně každý člověk na této planetě si tvoří svůj systém víry a vždy to někde čerpá. Něco najde sám v sobě, něco uhodne ze své přirozenosti, jak chápe svět, vždy je ovlivňován tím, co kde nastuduje. A teď musí umět vše vyjádřit slovy, pokud chce o tom hovořit a musí mít nastudováno ze spolehlivých zdrojů, které když přečte, tak ví, že vše dává smysl a jedno navazuje na druhé.

Ve svém životě si pak ověří, jak funguje člověk, lidská bytost a živá duše. Musí umět si to sesumírovat, v životních situacích a být k sobě upřímná. Umět se podívat do kvalitního zrcadla a nepředkládat křivá zrcadla jiným a uměle si tak dokazovat neověřené " pravdy".
Ona Alue využívá chyb lidí , k tomu, aby popírala celek, celou civilizaci lidí. Staví se proti všem a všemu a to úplně sama jediná na celém světě.
Zblblá sama sebou, kde jakým blábolem a částečně od aliase tomáše marného. Ani jeho dokonale nenásleduje. Žije v maglajsu, snaží se bránit, že nejde o sektu a že nejde o systém víry. Ale jde o její systém víry, který bezrozumu fanaticky a násilím šíří, jako ten skoro nejhorší misionář, který odpadl od etiky, empatie a morálky. A za misionáře se jen svým chováním a jinými slovy vydává, i když všechno zapře, když se jí někdo přímo dotáže. Takže předpokládám, že by i popřela, že je misionářkou, která kolonizuje internet svým neustále se měnícím učením, které se mění podle její nálady, podle toho, co kde zrovna přečte, opíše a blbě pochopí.
 zmatekvalusce
13.12.2018 14:06:55
Ohledně té sekty... Je to krásně vidět na tom, jak tam někdy píše Ježovka, která se sama přiznává, jak od Alue všechno přijímá a bere to jako pravdu a takových zřejmě bude víc, kdo jsou tak zmanipulovaní, že ji berou jako hlavní zdroj vší moudrosti... holku, která nemá formální vzdělání (a dokonce jím pohrdá) a svůj světonázor má z konspiračních webů a knih. I když je to jen přes internet, je to děsivé stejně jako jiné sekty.
 Luz
10.12.2018 02:56:03
Proč Alue v disusích na svém webu ponechává své sprosté komentáře a sprosté komentáře jiných sprostých lidí, kteří jí pochlebují a slušné lidi maže a pomlouvá je. Protože je Alue srab a slaboch.
 kAlue
09.12.2018 19:05:11
Alue stále více ukazuje s dalšími nicky na jejím blogu, že je velmi uzavřenou sektou, která káže neustále pozměňované bludy. Velmi uzavřenou a velmi násilnou sektou, kde nejsou žádná pravidla , kde káže o tom, že nejsou potřeba žádná pravidla. Ona ví zmateně stále nejlépe , jak nejlépe škodit. A tak škodí, aby lidé trpěli a když se dozvídá, že lidé trpí její rukou, pak je týrá ještě více. Je to nechutné, jak zachází s dobrými lidmi.
 Aluejeprapra
09.12.2018 18:49:35
Soudružka Alue se dnes na svém blogu vybičovala v komentáři číslo 3 u dnes vydaného článku.
Pustila se do desatera přikázání. Ale to takovým způsobem, že vlastně ona nepotřebuje žádná pravidla. Ona se tak chová, že nepotřebuje ani svědomí. Když se lidé chovali hrozně a nebo podobně jako Alue, tak musel někdo dát aspoň deset základních pravidel. Pak se to časem rozvinulo do dalších pravidel etiky a zákonů. Jde jen o to, jak si Alue vysvětluje jedotlivá přikázání a jejich smysl. Pokud si je vyloží tím nejdivnějším způsobem, pak se není čemu divit. Pokud ale v nichchce najít pravidla humanity, pak je v tom najde. Fakt jde jen o to, jak si to kdo přeloží a vyloží. Pokud se to směřuje jako fanatické sloužení bůžkovi nebo egregorovi, pak je to v pytli. Pokud v tom najde ta etická pravidla provázanosti lidí a jejich vzájemné vcítění jeden do druhého, aby si neubližovali, pak něco pochopila a nebude pak úplně hloupá.
 levandulek
09.12.2018 01:45:04
Už chápu proč Alue bojuje proti křesťanství, protože ví, že ti lidé se nějak nebrání. Protože umí odpouštět. Je to její zbabělost, je posraná zaútočit na h...aj--zly. Protože tam by jí to neodpustili. Jenže jí to neprojde. Já to řešit nebudu, ona pak hned paranoidně má za to, že ty patříš do té miliardové skupiny a to podezřívá jen proto, když jen ukážeš na to, že nějaké své počínání dělá nesmyslně nebo neumí vysvětlit, co blázní.
Smajlík  kukulele
03.12.2018 22:55:43
Jo tady se to odřízlo, ten text, nestačily znaky.
Zkusím navázat. Už nevím přesně , co se utrhlo z textu.
Alue má ty své výkyvy nálad v protikladech. Potřebuje se v klidu posadit a povyprávět, co by si přála. A také s někým, jak to cítí, čím člověka zranila, když ona je příčinou všeho toho, co se jí děje. Aby projevila soucit vůči tomu , komu ublížila a projevila snahu to spravit. Tím se jí uleví a to bude její nový začátek života, jako její znovuzrození do štěstí. Její život začíná právě teď.
Smajlík  naživo živě
03.12.2018 22:40:11
Dívám se, že zde v původním článku http://shirosuzume.blog.cz/1302/antichrist-dajjal-01 který Alue dnes převzala na svůj blog aluska . org , není ten obrázek, toho hadího muže se z.top.ořením.
Ten obrázek jakéhosi bůžka jménem atum s koulema a "špalkem" jako kráva.
Takže Alue si dala práci naschvál hledala tak dlouho čurací tyčku až ji našla někde, aby mohla plantat nesmysly, že křesťanská náboženství snad uctívají nějaký velký úd s gulama v er_ekci.
Je to však typická prassečinka od Alue, kterými obvykle a docela často hodně let podsouvá lidem z její sexuální frustrace od puberty, kterou už mnohokrát projevila útoky na muže, když se jim mstila , kdy přitom, že nemá dost pozornosti od toho, do koho se zamilovala. Pak útočila na pohlavní mužské části , kdykoliv byla příležitost. Nebo jindy si dělalal údy z rajčat a na nich předváděla, že to jako spolkne a fotku zveřejnila. Jindy na videu předstírala, jak ukazuje z palců nějaká gesta, která později sma vyhodnotila, že šlo o náznaky čeho, že....

Pak vykládala o tom, že na ni někdo vytahoval pen_is. Nevysvětlila, proč o tom vykládá a o co šlo. Asi si řeší pořád nějaké trauma z dětství s její frustrací. Pak to hází bohužel na jiné lidi.
Lidé mnohdy nevědí , jak ji probrat, aby neútočila nesmyslně a tak občas něco plácnou a jí to ještě víc přilévá do ohně jejích chorých představ a zas pak znova útočí namísto toho, aby si v klidu objasnila.

Chybí jí přitom láska, něha pohlazení, samozřejmě, že ne od každého. Ale sama by si měla už konečně říct a poznat, čí lásku potřebuje. A ukončit svůj vnitřní zápas, kdy si střídavě namlouvá, že by mohla být asexuální a střídavě má výkyvy do úplné sexuální sprostoty, kdy napadá pohlaví, údy a zesměšňuje, vyjadřuje se agresivně k pohlavním orgánům, drasticky a popisem , jak by poškozovala.

Vytahuje sadomasochistické věci na děcka na svůj web, s foto a video pra_sárnami.
Chybí jí sex, to se musí říct, musí to bohužel zaznít, aby si to uvědomila a nenalhávala si. Jenže, je potřeba ji chránit, aby si neuhnala někde něco, když publikovala na svém webu a na popelkách o tom, jak by chlapy střídala a o tom, že si snad nemyslíme, že si občas nevrzne. To jsou všechno její slova. bohužel je to tak. Ale nevěřím, že by taková chtěla být. Věřím, že jí chybí opravdová láska. Soucit, porozumění i s tou něhou, jen neumí říct, jak by si to představovala a potřebuje si ten vnitřní zápas nějak už dokončit, aby ji to nebrzdilo ke štěstí.

Lidé nevěděli, jak jí za ta léta říct , pomoct jí , aby se rozmyslela už pořádně, co by chtěla a jak by to chtěla. Takže každý jí jinak naznačoval z ženských i mužských, jestli něco opravdu chce, nebo spíš, jestli si něco přeje, nebo pořád jen tak plácá kolem horké kaše.
Ona všecho moc řeší veřejně a tak jí z toho velká naděje na vztah neplyne. Protože vztah je vždy soukromý a je potřeba se o něm bavit soukromě. Bohužel lidem nedává jinou možnost, když je provokuje a není k sobě upřímná a má ty své výkyvy protiklad
Smajlík  naživo živě
03.12.2018 01:44:02
Jo no, dělá těžké sexuální prvokace, které se nedají jinak vysvětlit, než že je těžce nadržená, nebo sexuálně frustrovaná. Proč tam dává toho s tím špalkem mezi nohama, když v původním článku nebyl. Dnes na aluska.org. Alue a ztvrdlý penís, který si nedokázala odpustit vylepit na svůj web. Je to od ní pra.....sácké.
 lubialus
03.12.2018 01:26:25
Alue totiž nepochopila jednu věc. Že na tom koncilu se zmocnili Ježíšova učení římané a stalo se to majetkem římské říše, tím šel celý Ježíš do řiti. Protože se stal majetkem manipulací. Byly získány masy lidí tím, že se sloučil Ježíš s dosavadními kulty. Proto ta shoda.
ježíš je běžné jméno v té oblasti nazareta a v té době. Takže Alue je v pasti své vlastní hlouposti. O kterém Ježíšovi mluví? O nazaretském? Dobře, tak ať si konkrétně o něm něco najde. Ten totiž nikdy nechtěl být zbožšťován, ale chtěl, abyste dokázali milovat, jako on. A dělat velké věci, jako on.
Smajlík  hloupéalue
03.12.2018 01:15:37
Dneska v článku Alue píše na svém blogu věci, co už kde jaký hlupák ví spoustu let. Ona je tak strašně hloupá, že to objevila až nyní. Prostě hloupá holka. Co k tomu říct. Myslí si, že objevila Ameriku a trvalo jí to 26let, než to našla. Bože , jak ta je hloupá. Tak šíleně hloupá holka, to je strašlivé, jak ta je uneseně hloupá a slepá, že tohle na internetu nenašla už před patnácti rokama.
 valuealuealue
03.12.2018 01:06:16
Začíná se projevovat sexuální neukojenost Alue. Je to odporné. Jako by jí nestačily ty úchylnosti o sadomasochismu, p-grafie, které publikovala před více měsíci. Teď si tam hodila rovnou kohosi v hadí masce se stop_oř_eným údem.
Asi jí už vážně hrabe. Si nemohla najít něco jiného? Je známá svými sexuálními narážkami a sexistickými agresivními útoky na mužské údy a dost si v tom slovně sadisticky a sexisticky libovala, kde jsou o tom důkazy na jejím webu.

Teď do toho plete náboženství, jako by na tom svět stál. Co ji tak žere, že předvádí ty své froidovské komplexy.

Někdy alue mluví vyloženě urážilvé a sexuálně úchylné narážky. Jako to činí zakomplexovaní puberťáci.
Smajlík  vložikalue
02.12.2018 23:23:04
Alue se chová, jako by láska byla nemoc, jak jí nakukal naš kamoš kokokoukal.
Na smutek, na lásku, na její zlovůli by lidem předepisovala třezalku, jak potrhlá. Ale snad se jí to už lepší, protože se stal zázrak. Něco se v ní hnulo. A je to silnější než hnutí.

Tomu se říká salsifikace Aluščina srdce: https://www.youtube.com/watch?v=pq6_L9rbitI
Smajlík  aluvánoce
18.11.2018 22:53:29
Alue lže komplikovaně v zápisníčku -listopad 2018, o tom, že prý se pomluvami na svoji osobu nezabývá. Je to pravda v tom smyslu, že žádné totiž nejsou. Ale jinak sleduje jako ostříž a pomlouvá právě ona. A lidé reagují na její pomluvy, které ona činí. V podstatě ně většině jejích stránek Alue neřeší nic jiného , než že pomlouvá lidi a mnohdy právě ty nevinné. Je nejvyšší čas, aby alue napravila své viny.
 kulialue
18.11.2018 20:14:52
Vadí mi, že Alue dnem i nocí útočí osobními invektivami a pomluvami na své přátele, kteří ji mají rádi. Není to normální, co takto ona dělá. Dělá to proti veškeré etice a naprosto, úplně bezdůvodně a vylhaně.
Ztrácí tím nejen svůj život.
Smajlík  vílí
18.11.2018 18:32:28
Alue zradila temným způsobem své sny. Ubližováním a napadáním způsobila škody svým přátelům. Jejími pomluvami bezdůvodně zničila jejich životy. Zachovala se, jako zlý člověk, na straně temnoty. Pomocí jejích temných stránek zaplněných jejími kletbami na slušné lidi, kde vysílala zlo prostřednictvím svého webu do éteru, ztratila svoji soudnost a sebeúctu. Úctu k pravdě a cit k člověku. Zabila lásku ve svém srdci, aby mohla své srdce naplnit nenávistí a zlobou.

Lží a klamem. Na jejím webu jsou toho kvanta za ty roky. Sousty zla, které ze sebe vyplodila. Proč? Kladla si někdy otázku proč je zlým člověkem? Proč utíká sama před sebou a ve chvíli , kdy ubližuje zabouchne za sebou, aby se problémy prohloubily. Ty nezmizí, jen ona se musí změnit a to stále trvá. Protože je to nutné. Stát se dobrým člověkem a zanechat škodění milostivým lidem. Na ty zlé si ona netroufá a tak ubližuje dobrým. Proč?

To je otázka. Proč? Proč to dělá. Proč nezačne myslet hlavou a srdcem. Proč stále není tím, kým chtěla být. Proč je stále jiná , než chtěla být a její činy rozsévají ublížená ztrápená srdce. Její srdce, jako by bylo mrtvé. Kde není citu. Není lásky. Jen zmateně ničí lidské hodné duše. Vysává je z energie. Není zodpovědná ani sama za sebe, ne tak, za své činy. Jenomže tu zodpovědnost má. Nesmí ubližovat. Vesmír jí to vrací. Padají její šípy zpět na její hlavu. A deštník se proděravěl.

Příliš mnoho nenávisti je v jejím srdci, než aby si všimla, že zašlápla zvířátko a pak zašlápla své milé lidi, kteří ji měli rádi. Že za její zlobou jsou i poškozené děti. Ponížení lidé, trpící. Na které odplivla svůj jed svých jedovatých slov a myšlenek. Ona je ten, kdo chce psy bít, tak si hůl vždy najde. Surovec. Bez lidskosti. Člověk bez citlivého dechu lidskosti. Proč jí dělá takový problém nelhát a normálně napravit své viny a přestat ubližovat svým milým lidičkám.
Smajlík  nocalue
18.11.2018 11:57:53
Pravda a láska zvítězila. Vánoční mejdan v Karibiku u sklenky levitované vody bude úžasný.

https://www.youtube.com/watch?v=duUC8Uc8yDs
Smajlík  šípky
18.11.2018 11:53:43
Ježovka často vyloženě kopírovala a popisovala, kde co četla v jiných diskusích, kde byla zmínka o Alue a často útočila na ty lidi a na to, na které alue útočila a potřebovala na ně poslat nějakého dikobraze, i když mnohdy bezdůvodně , vinou Alue. A porjevovala naštvanost a nenávist na to, na co Alue, takže skutečně fungovala jako takový interpret špatných emocí Alue a špatných nálad Alue. Zda si to připouští, je její problém, pokud si sama po sobě své dlouhatánské neučesané komentáře nečte. Ježovka je adeptkou na vyhození ze stránek aluska org. Všichni víme, proč nebyla vyhozena. Když ji Alue využívá jako nástroj, rychlé šípy. Zda existuje, nebo ne není zas tak důležité. Důležité je, že se chová v tom špatném podobně jako Alue.

Už teď je skoro jisté, že na svatbě Alue nebude Ježovka chybět.
Smajlík  dikobrazne
18.11.2018 01:50:30
Pro záchranu zdravého rozumu Alue je to zrušení blogu aluska ,,org nevyhnutelné. A pokud by se přestěhovala, tak jedině s rozumnou tématikou bez jejího sprostého napadání lidí a bez kradených dat, která šlohla a pomluvila, přelhala.
Smajlík  strankyalue
18.11.2018 00:23:34
Alue zradila už mnohokrát své nejmilejší. Nic jí není milé , nikdo jí není dost milý. Jen sebe má střídavě ráda a střídavě sebe nenávidí. Je to vidět, jak se chová. Nebaví mě, jak Alue pronásleduje lidi a paranoidně na ně útočí. Jak nás poškodila a nám ublížila.
 lemurki
17.11.2018 19:50:42
Myslím, že tu svatbu Alue nedokážeme vůbec nikdo zastavit. Je to jako uragán, bouře a tornádo, velký třesk. Neumíme, nevíme. Je to síla....asi je to i velká https://www.youtube.com/watch?v=alaQPbYKiKI
Smajlík  lupeto
17.11.2018 11:24:23
Zrušení stránek aluska org na blog.cz.
Smajlík  zrušeí
10.11.2018 21:10:50
Pardon, to bylo ve čtvrtek v článku. Ty novější články se někdy nezobrazily. Blbne blog.cz.
 kumne
10.11.2018 20:42:10
Alue dneska v článku na jejím blogu psala samo proti sobě. Ona si totiž pořídila pro sebe duchovní jméno Alue. Které má po světě kde kdo, takže nechápu proč. Nicméně ona kdysi psala, že si ho měnila, protože měla psychické problémy ponechat si jméno z dětství, kde se necítila dobře. Tak OK. Ale tady to pjala trochu blbě. V pořádku, že píše, nekupovat si někoho, aby to duchovní jméno zjistil. Ale, že se naváží do lidí, že si ho zvolí, když ona si zvolila také, tak to je její rozdvojené chování.

Mě tedy připadá, že není nutní něco takového mít, jako duchovní jméno. Přezdívek každý nafasuje v životě bambilion stejně. Takže o čem vlastně točí.
 kumne
05.11.2018 01:23:15
Gabriela má zajímavé postřehy. Alue je hypnotizér fanatik.

http://blog.angelumlucis.cz/alue-lzi-zbavena-i-pry-marna-lasky-snaha/
 luko
04.11.2018 23:02:17
Alue v zápisníčku teď za listopad dala nějaké dva komentáře přímo do zápisníčku. Těžko doufat, že se zeptala těch dvou dam, a jestli vůbec ty dámy existují.
Dala to tam asi účelově. Protože ty dvě si tam jako sypou popel na hlavu a jedna má dojem, že měla ekzém protože se jí nechtělo žít a druhá, protože má dojem, že má psychické problémy.

Není pravděpodobné, že by se takto publikovaně svěřovaly, ale budiž. Je podivuhodné, proč to Alue tak zvlášť výrazně vyvěsila, když ty dámy nijak neupřesnily, jak se léčily a jedna nepíše, proč by se jí nechtělo žít a druhá nepíše, jaké problémy měla. Takže pro čtenáře je to bezvýznamné. A pro Alue to má maximálně dezinformační význam, proto, že pokud někdo její vinou zemře a bude mít ekzém, tak ona bude tvrdit, že jen tak pro nic a za nic chtěl umřít. Jiný význam to mít nemohlo, protože není nijak vysvtětleno, co se jim v životě stalo. K nelibosti Alue lze prozradit, že u těch ekzémistů nejde vždy o atopii, a je celá řada druhů ekzantémů. A samozřejmě bývá ovlivněn stresem, bývá ovlivněn nedostatkem žluči, naršení střevního epitelu a prostupy toxinů přes střevní stěnu, kde názoru lékařů.

Samozřejmě, že dle čínské medicíny dráha tlustého střeva a sleziny a podobně. Lehce ovlivněná funkce štítné žlázy a další souvislosti, rovněž s dýcháním, když tě někdo emočně ( p. somatika ) a k tomu něco fyzicky dusí.

Takže pokud některé ekzematiky Alue bude dál neustále úmyslně hrubě a ulhaností -pomlouvačností sužovat, tak mohou i zdravotně zkolabovat, protože ekzém je jen signálka dalších tělesných přetížení a psychické zátěže, zejména vlivem zlých útoku psychopatů-křiváků. Alue takové zlé útoky na lidi dělá vědomě a úmyslně.

Ty dámy jistě mají pravdu, když jedna z nich naznačuje diety. Nejůčinnější léčbou jsou právě diety, detoxikace a dostatek odpočinku a sportu, toho lze dosáhnout zbavením se psychopatů/psychopatek, nějakým zastavením toho jejich škodění. Alue jako toxický člověk těmto lidem škodí svojí zlovůlí a libovůlí lhaní o těch lidech. Používají se masti s mírným kortikoidem s kyselinou salycilovou, která je jedna z nejlepších. Silné kortikoidy způsobují joho efekt opětovného zhoršení. Dehtové masti a zinkové jsou tak na mírné ekzémy na velmi pozvolné utišení ale jsou málo účinné.

Hodně účinné bývá krátkodobé napařování v horké páře, nebo zábalu igelitu, ale podle typu ekzantému.
Konopné masti jsou téměř neúčinné. Nepatrně účinná je měsíčková mast. Na zklidnění se dá použít třeba radioxar, ale ekzém nezastaví. Málokdo ví, že na doléčení , hlavně po kortikoidech je potřeba použít clotrimazolum. Protože kortikoid ztenčuje kůži a způsobuje její slabší imunitu a špatné hojení ran. Jde o spolehlivé informace ověřené na mnoha medicinských a lékárnických poradách.
Ajurvéda zase o tom píše svoje ohledně stravy, ale to nestačí. Musíte se posílit uzdravit a mít pokoj od psychopatických osob. Pak až to všechno porazíte a budete pročištění, budete daleko zdravější a mít hodně důvodů k radosti.
Smajlík  healing pro Alue
04.11.2018 14:59:01
To bylo inspirováno nejen článkem na jejím aluščině blogu ze 31.10.letos.
 dobré jídlo
04.11.2018 14:50:17
Alue závidí lidem lásku. Předstírá , že ji nemá, nebo si to namlouvá. Závidí jim , když se jim podaří sehnat něco k jídlu a stonává, jak je na tom špatně. Závidí dívkám, že jim to sluší, na jednu stranu říká, jako pyšná princezna: jsem krásná, jsem a jsem. To i tenhleten říkal, že jsem hezká....

A na druhou stranu o své kráse mluví zakomplexovaně. Takže tvrdí obojí. A pravda je taková, že je zakomplexovaná, což popisuje často velmi podrobně, a k tomu i tu svoji zakompexovanou náladu, kterou také působí v chování vůči lidem a ke všemu ji popisuje. Formálně pak tvrdí, že je hezčí než, jak říká o dívce, kamarádka " šedá myš".

Když dělala řidičák kňourala, že kdy bude mít na auto. Dokonce si četla o tom, že jí ho někdo chce dát, a tak předběhla a najednou tvrdila, že najednou má auto a to "šestiválec". Přitom říkala, že nemachruje, ale slovně v mnoha větách machrovala a chlubila se i překračováním rychlostí , kdy to sváděla na hustý provoz a na to, že ji dráždí řidiči k rychlé jízde, což je vždy částečně pravda, to se děje na slinicích, ale ne zas tak úplně, že by nemohla zpomalit, nebo se rozhodnout nezrychlit víc, než je mezní rychlost.

Že by ji lidé pomlouvali ničím nedokáže nikdy vypodložit, protože všechno její chování je dohledatelné na jejím webu a ke všemu existují i svědci. Pomlouvá ona, a tak činí nevinným lidem neoprávněně a bezdůvodně, podle všech zkušeností a podkladů. Dohledatelných zdrojů. Je pyšná. Chová se narcistickým způsobem.
 dobré jídlo
04.11.2018 02:03:20
Ona si Alue tu velmi zvláštní otázku sama vymyslela a pak si sama sobě oponuje. Kdo jiný by se jí ptal na něco tak zvláštního, že by člověka dítě drželo v Matrixu. Nebo, že by dítě někoho ovlivnilo v posmrtném stavu. Je pouze pravda, že systém si dítě snaží přivlastnit a vykořisťovat rodiče, ale pokud rodiče semknutě spolupracují, tak systém úspěšně zdolají, zejména, pokud přesvědčí, že mají lepší výsledky, než systém nabízí. Protože individuální cesty nejsou pro každého, někteří jsou skutečně nastaveni, že je systém musí vést za ruku a oni sami chodit nechtějí.
Naproti tomu ti , kdo sami chodit umí, by měl systém osvobodit z okovů.
 bereme se
04.11.2018 01:51:08
Zní to blbě Aluško, ale jde o známosti. A bude ti vyhověno, abys měla své pohodlí a respekt k soukromí.
 chytrá alueuž ví
04.11.2018 01:48:50
Alue nemáš pravdu v bodě 3 svého dotazníku 231.
Ta doba je už pryč, kdy by ti někdo mohl nařizovat zákroky a porodnici. Jsou vysokoškolsky vzdělané porodní báby, které dokonce nemusí porod provést, ale mohou třeba jen pomáhat zaškolenému tátovi , manželovi. Nikdo tě nemůže za to zavřít, ani trestat, zejména, pokud tě bude manžel chránit a nejlépe další zedva známí, kdo se tě také zastanou a rodina. Do nemocnice se jede jen v případě špatného průběhu.

Samozřejmě, že je dobré mít i známou lékařku, která poskytne poradu s maximálním respektem, že po tobě nebude chtít nic, i kdyby ti řekla, že tvé rozhodnutí je na tvé riziko. A když máš oporu v pečlivě zaškoleném manželovi, tak bývají tolerantnější, když máš ještě ke všemu s kým konzultovat, aniž by tě do čehokoliv někdo nutil. Jsou i případy, kdy rodiče mohou odjet do jiné země a tam prožít kritická léta.

Vzdělání se neboj, dítě si můžeš doma poučit o tom, že se seznamuje s tím, co učí systém, aby systému rozumělo, ne proto, že má bezmezně věřit, co systém učí.
 chytrá alueuž ví
03.11.2018 18:26:13
Alue uvádí v tom středečním článku teď takové hloupé důvody, proč lidé pomlouvají. Aby zakryla, důvody, pro které pomlouvá ona. Ona, jak se prokázalo, pomlouvá ze své zakomplexovanosti z dětství. Cítila se chudá, cítila se ušlápnutá. Chtěla být uctívaná , obdivovaná. Neměla schopnosti. Jen si vytvářela umělý svět, ve své uzavřenosti. Připadá si nehezká. Zadek, obličej, vlasy hruď. Není se sebou spokojená.
Nadělala si nepřátele tím, že lidi podváděla a tahala je za nos. A pak jí už bylo jedno, koho napadá, na koho útočí a již útočila na každého, kdo se k ní zachoval hezky a kdy si v ní spustily nějaké psychotické spouště. A to takové, které vůbec nemohli lidé vědět, že v ní něco spustí a u každého normálního člověka nic nespustí, jen u takového psychotika. Projevy vlídnosti, povzbuzení, pochvaly. To vše a jiné v ní vyvolávalo a vyvolává agresivní psychopatické výboje útoků vůči dobrosrdečným lidem.
Ne nadarmo tvrdívá tomáš marný, že všechno, co říkají myslí obráceně.
Smajlík  mert
03.11.2018 18:16:12
Její stránky jsou úplně přeplněné důkazy, že za posledních deset let se Alue chová úplně zle a ne tak hezky, jak o sobě tvrdí, že se podle jejího mínění chová.
 tea
03.11.2018 18:13:38
"Spíš se dívám na to co ten člověk přináší mně, nebo tomuto světu celkově a vážím si ho za to, než na něm hledat chyby."

Citát je z tohoto zdroje: http://karolinaloskotova.blog.cz/1810/co-se-ti-lidi-furt-navazej-do-druhych

Cituji to, protože Alue jako častokrát, zase lže. Takto se opravdu vůči dobrým a vůči ní přátelským lidem nechová. Kdyby se tak chovala neměl by ji vůbec kdo co vytknout. Křivě lže.
 tea
03.11.2018 16:51:20
Milá Luz, k prvnímu tvému se dá dodat to, že Alue nemá vlasy v moc dobrém stavu. Měla je v dost dezolátním stavu, psala o tom, jaké z toho má komplexy. Proto někdy dělala drdůlek a různě si je omotávala kolem hlavy. Rozpuštěné byly kostrbaté vytřepené. Vypadaly jako pomačkané dráty. Co si budem nalhávat. Někdy jí pomohlo dát je do copu. Ona sklidila nějaké nadějné řeči od jednoho, který jí upřímně fandil, chytila se toho a uvěřila, že může být krásná. To jí přejme. Od té doby začala makat na různých vlasových kůrách, nechala si odrůst zbytek barvy, která jí vlasy ničila. Dřív než je začala barvit , tak také nebyly ideálně kvalitní a myslela, že to zaplácne barvou. Ale byly tehdy hezké. Po odbarvení nic moc.

Má komplex s malého poprsí a tak se soustřeďuje na vlasy. Pak také má komplex z ploché nohy a z většího zadku, který, světe div se není moc velký. Byl trochu rozpláclejší, když ukazovala na internetu fotky z dovolené v chorvatsku. Jinak vždycky byl ok. Na stránkách pořád omílala o zadcích, prostě z toho bylo úplně komplexem vyřízená a neměla důvod. Nikdo jí to přece nevyčítal, leda, že by někde někdo v ústraní, ale o tom by řekla, všechno vyžvanila. Baba , co všechno vyžvaní a ještě překroutí, je na nic.

Její úsměv? Je kouzelný, ale jen do té chvíle, dokud nezjistíš, že dělá podrazy. Takže ocenit se dá, ale ve spojení s jejím chováním, je k ničemu takový úsměv. A otráví člověka už i jen to, když se kolikrát přiznávala, že se snaží dělat na chlapy hezký oči a očekává za to pohlazení a kdo ví jaké služby a úsluhy. Prostě, že se tím snaží někoho podrobit, to je jedno jestli chlapa nebo ženskou. Takže příjemné pohledy a úsměvy jsou příjemné do té doby, dokud není jasné, že cílem je manipulace někoho nějak využít.

Kdysi také psal, jak sváděla ukrajince. Jindy zase , že házela oči na tomáše marného a ten prý , říkala mu " pan dutá země", odolával, že ne a ne pohladit a tak se nechala pohladit od Laureje, který si jako duch sedl na její postel. Takže to vlastně dobře dopadlo.
 Aluebedroom
03.11.2018 16:31:22
Víš Luz 01.11.2018 13:19:07, Alue není duchovně vyspělá bytost, ale je do značné míry vyspělá v kličkování, intrikách, taktizování.

V zakázané rétorice. Zejména technikou klamů se proslavila. Vždy mluví, píše o něčem jiném. používá naprosto irelevantní důkazy k dokazování nikolov svých tvrzení, ale žvástů, co někde vyčetla a těch žvástů, které jí naprogramoval do hlavy tomáš marný, který jí dal žvanec chleba a tak mu zobala z ruky, jsa nabroušená na svoji domovinu, kde nebyla dobrá ekonomika.

Umí perfektně dělat podrazy a jak se říká sázet kudly do zad, hodným milým lidem,když se jim tak odměňuje za přízeň, pomoc, lidskou lásku. Že týrá dobré lidi ona ví. Dělá to úmyslně, to je prokázáno přímými a podrobnými důkazy.

Jak se bouřila proti sysifos v tom videu v roce 2011 ukázala všem lidem, kteří jsme jí byli nakloněni, co se skrývá v její duši za bordel. Kolik je v ní špatnosti,vyplavalo na povrch pak v dalším kontextu jejího zrádného a sprostého, jejího zlého chování vůči opravdu dobrým lidem.
Základem jejího chování je fanatizmus, hypnóza přívrženců a klamavá argumentace. Snaží se pak na těch lidech vydělat nabízením mnohonásobně dražšího zboží, oproti toleranci tržní ceny a proti svědomí.

Svým jednáním shodila všechny lidi, kteří se snaží pochopit a vzdělat o skutečnostech , které jsou na hranici s duchovnem.

( Duchovno nelze uchopit.
Ale dá se na jeho hraně, u brány do toho světa, chápat to , co je pochopitelné. )

Ona nemá žádné své učení, neboť v průběhu času stále mění a otáčí své názory a svá tvrzení. Bohužel takovým agresivním způsobem, kdy nelze tvrdit, že jen změnila názor a přece na to měla právo. Ne , ona totiž neprojevuje jen názor, který se mění. Ona fanaticky mění rozkazy, co my si máme myslet, i když je to postavené na hlavu a blbě.

Do toho vstupuje ten hlupák marný. Ten má psychický problém uznat , že se mýlí , i když pořád mění žvásty o koncích světa a o zkáze lidstva a neměl pravdu. A tak si k tomu vymyslel teorii, že když on lže a všechno otáčí do opaku, že všechno je přece obráceně.

Ano, všichni manipulátoři všech zemí otáčejí do opaku, je to jejich standard chování. Dělá to i René Koukal ( nick tomáš marný), otáčí již otočené a tak od něj je všechno i vícekrát otočené. Když se mu to nehodí, tak to otočí, když řeknete jinak, otočí zase jinak. Vše je o jeho komplexu, kdy nedokáže uznat, že se mílí. A Alue, která potřebuje, aby se o ni někdo staral. A to částečně nalezla v kanceláři Reného Koukala, když jí bylo 16let. I potom však ve slabších chvilkách uznávala, že se ještě dobře nemá.

Takže René Koukal jako osvoboditel selhal a zklamal. Jen ji namočil ještě víc do jejího brblání na svět a do nenávisti vůčo všemu dobrému.
Smajlík  Andělstrážný Alue
03.11.2018 16:02:03
Víš Luz 01.11.2018 10:59:36,
trochu tě známe a víme, že to myslíš dobře. Alue si ve svém podvědomí spojila pojem křesťanství násilí. Protože u nich doma panovaly náboženské spory. Násilí unich nebylo kvůli těm sporům, ale kvůli tomu, že jeden jako druhý mysleli, že mají patent na pravdu a tak doma válčili, ještě víc si tu domácí válku vsugerovali, když jim máma vnesla do domu jméno Válkovi, nebudu prozrazovat, ale je toho plný internet a média.

Alue má útočnou povahu není tedy u ní problém v jejím vyznání, ale v charakteru, který nasála, způsobem houby, přebírala doma, z modelů chování rodiny a "přistěhovalců" do rodiny. Alue ze své rodiny byla v kontaktu s katolíky a evangelíky, dost také s konvertity, kteří se na křesťanství dali s kdo ví jakých důvodů, zda upřímných nebo jiných.

Pokud by Alue byla z rodiny komunistů, bojovala by proti komunistům. Pokud by byla z rodiny podnikatelů, bojovala by proti podnikatelům. To jsou jen příklady. Kdyby byla z rodiny čehokoliv jiného, měla by cokoliv jiného spojené se svárem, protože ten byl u nich doma, před ním jako utekla, ale neutekla, protože je ten svár v ní.

Kdyby se všechna náboženství, politické strany, filozofická a občanská aktivní uskupení, jakéhokoliv názoru, řídili etickými pravidly, nedorozumění a válčení by opadlo. Pokud by se Alue řídila tím lepším, co o sobě mnohdy tvrdí, nikdy by se nechovala, jak se k lidem chová. Onas se chová k lidem sprostě a to se prokázalo, už mnohokrát, úplně přímými důkazy. Ona hřeší na to, že jí ještě nikdo pevně nezatrhl její snahy škodit. A to zejména slabším, zejména těm, kdo ji mají rádi. Těm, kteří se pro ni obětovali z přátelské lásky, z těch si udělala panduláky na slovní bití, napadání a urážky z její strany.

Problém má v sobě uvnitř. Její zlo, které ji požírá zevnitř, které ona přiživuje tím, jak sebe chválí a o sobě lže, pokaždé , když někoho nevinného zraní.
Fanatizuje diskutující, kteří dobře vědí, že musí psát do jejích diskusí, jen co si panička poručí, i když je to nesmysl. A tak ztrácejí svůj vlastní názor a všimnou si, že ona to uchopuje úplně jinak, než to napsali a klade do jiného významu, jindy zcela lže o tom, co píší. Ostatní rezignují a jako v hypnostickém spánku píší jen to, co ona chce slyšet.

Také se prokázalo přímými důkazy, že si ty některé komentáře na svém blogu píše sama, jak se jí to hodí. Tím ještě více mate ty, kdo ji ještě neprohlédli, že jedná rozdvojeně tak, že píše a hovoří jinak, než o sobě v sebechválách píše a mluví.
Smajlík  andělstrážný Alue
01.11.2018 13:19:07
Nu tak zveřejnění svého komentáře jsem se tam nakonec dočkala (už jsem předtím myslela, že to nebude, protože k novějším článkům mezitím zveřejněny byly, ale k tomuto jednomu ze starších ne).
A viděla jsem po dlouhé době jedno z jejích videí (autoškolu), divím se, že někdo vydrží sledovat v kuse půl hodiny jejího vykecávání; má hezké oči a vlasy, ale tím svým projevem a mimikou je mi strašně nesympatická (moc se v tomhle nezměnilo od té doby, co jsem ji viděla prvně na videu - to byla ta "obrana" proti Sysifovi a pro mě tehdy velké vystřízlivění, když jsem viděla to její vystupování - jak jí někdo může věřit, že to je nějaká duchovně vyspělá bytost?)
 Luz
01.11.2018 10:59:36
Je to čím dál horší. Dříve mě tam občas nějaká témata zaujala (v dobrém smyslu). Nyní stále více konspirací. Dutá země, proruská propaganda, proti západní Evropě, rasismus, proti vědě (přírodním i např. historii, lingvistice)...

S oblibou štve proti ostatním duchovním směrům a náboženstvím a obzvlášť křesťanství (více než jiní ezoterici) a navíc je to podáváno tak, jako by existovalo jediné jeho pojetí a jediná církev (římskokatolická), nevyzná se tedy ani v tom, jaké jsou v rámci křesťanství rozmanité proudy. V nedávné době zase velmi manipulativní text na tohle téma, ve svém komentáři jsem zmínila stručně, jaké tam jsou omyly a zmínila i tip na knihu jednoho teologa, které by mohla veřejnosti objasnit různá nepochopení, ovšem nezveřejněno (páč jak známo se tam nehodí zveřejňovat názory z jiné strany než té její, ač ty její jsou manipulativní a nezaložené na skutečnosti). Nebo se do mě pustili v jiné diskusi, když jsem nesouhlasila s názorem, že všichni křesťani mají nešťastný život (což snad musí člověku dojít, že je nesmysl, aniž by o tom něco bližšího věděl, vzhledem k tomu, jak je to velmi početná a různorodá množina).
 Luz
28.10.2018 04:00:48
Ten článek z úterý , který Alue vyvěsila o chození bosky, by se dal nazvat opravným článkem. Není to tak dávno, co také na tadesco byl článek o chození bosky a tehdy to celé bylo ve smyslu, že snad všude bosky. A jak má Alue ve zvyku, že zazdívá své chyby a hází své vlastní chyby na druhé, tak obvinila jednu diskutující, že si článek nepřečetla ( ten nyní z úterka), že tam prý nebylo přece o chození po betonu.
Nicméně Alue sama na videjích chodí bosky po ledasčem a nikdy ne po trávě.. A tak dívčinu nemuselo hned napadnout, jaké chození bosky Alue propaguje.
Hygiena je hygiena, každé chození bosky má svá pravidla bezpečí a hygieny. Například chodit ve špíně v zimě v létě, v bahnu, v kalužích všeho druhu není zdravé. A pak s tím vlést do postele, kdo to má tak často prát.
 aluminioválue
22.10.2018 02:44:26
Tak to asi autorka něco nepochopila. Kdo jí nakukal, že je menstruace výmysl ďábla , oh a ta vzdálená podobizna dívky , by mohla být nějakou sestřenkou Alue, podobou. Samozřejmě, že menstruace je uvolňující, i když může procházet silnějšími turbulencemi. Zdravá. A antikoncepci smart páry nepotřebují. Chytrý pár, chytré milovánky. Že ji baví pořád otevírat to téma, tu Alue.

https://www.vendulakocianova.cz/menstruace-vymysl-dabla/
 kublik
21.10.2018 17:58:30
Laurej se jí už v životě nezjeví, jedině , že by začala mít znovu lásku v srdci, zahojila si své šrámy na duši a nechala se dohojit.
Smajlík  víme o té lásce
17.10.2018 02:02:34
A Alue, jak již dlouhá léta funguje, jako docentka žehlílková. Tak aby vyžehlila, že TM zase blbnul a přiznával se ke své šílené jízdě. Tak ona hned vyrazila článkem, jak by chtěla, aby byli lidé na silnicích ohleduplní. Článek se svým aliasem tomáš marný, tomáš marný honem publikoval na tadescu převzetím z aluska. org. Aby honem měl nějaké zastání , uměle v křeči.
Alue tam extrémně vypisuje, jak ona strašně moc má všecko v autě, když jede. Odvádí pozornost od bezpečné jízdy různými řečmi kolem a extrémním vypichováním maličkostí, že i hloupý si všimne, že jde o účelový článek, kde nelze spoléhat na pravdivost. Přemrštěně řeší některé detaily, že už jenom chybí, aby naspala, že tři špendlíky má za jízdy přilepené do tvaru přesného trojůhelníku na zadním sedadle a ty tři špendlíky, ja těch to všechno stojí, nebo sedí.. Hi, he, he.

A šílená jízda tomáše marného se nezamaskovala. Má o ní svůj článek. Nestačí obrázek pána s paličkou na maso , který u aluiina článku situuje tomáš marný, když s ním "vylepil" její článek na svůj web.
Hlavní je prodat , co nejvíce kouzelných kartiček TM. A čarodějných přívěsků ze skla a křemínků, že...

Mezi TM a Alue je obrovský špendlík. Symbol jejich věčného popichování.
Smajlík  tomamarnyalue
15.10.2018 22:02:41
René ----tomáš marný se doznává, že jezdil a možná ještě jezdí , jako šílený sociopat, nebo raději psychopat? Prý jel 190 po zledovatělé vozovce bez posypu v německu. Všichni se modlí při daleko pomalejších rychlostech, aby nechytili hodiny a on se snažil jako přeletět náledí? Dnes dopoledne hodil článek na tadesco. Je to šílené , co tam píše o sobě.
Smajlík  kolem
14.10.2018 15:10:12
tomáš marný -majitel tadesco cz udělal chybu. Převzal dnešní článek z aluska org na tadesco cz a nenapsal, že je autorkou Alue. Tedy Alue by ho měla obvinit, že jí ukradl článek. On sebe nahoru nad šlánkem označil za redaktora, kde se píše mimo jiné autor, není lid uvedeno jinak. Pod článkem pouze uvádí, že článek pokračuje na aluska. org s proklikem. Nicméně. Článek na začátku píše slova: " Nedávno mi youtube nabídl povídací video slečny.." Takže komu tedy youtube nabídl povídací video slečny, přezdívkou tomáši marnému- vlastním jm. René Koukalovi , nebo Alušce Loskotové.

Kdo je tedy autorem článku. To se musíme nejdřív proklikat na aluska org, abychom se dověděli, že je to Aluščin článek? Proč ho tomáš marný publikuje tak, aby na první pohled vypadal , že je jeho a až se dočteme nakonec, tak jsme na vážkách, zda ho on publikoval ( pokračování článku) na aluska org, nebo se až teprve na aluska org dozvíme, že článek je Alušky Loskotové. René, jestli je to opravdu Aluščino, tak to laskavě piš na tadesco podstivě, že autorkou je Alue Loskotová a nepublikuj to způsobem, že to na první pohled vypadá víc jako tvůj článek než její. Zdar volejbalu a nohejbalu.
 rene vylepsi to
13.10.2018 22:48:54
Ona se zasekla v tématu propagandy menstruačních kalíšků, už zase o tom mele v zápisníčku na svém blogu. Teď ve středu tam psala. A zase odkazuje na svůj oblíbený web, kde přebírá.
Proč si na to téma tak zasedla, je záhadou. A proč si dělá legraci z toho, že někdo si neuvaří už párky v kastrolu po kalíšku. Vařením se všechny patogeny nezničí, to už by mohla vědět. Kastrol na vaření je prostě na vaření.

Na druhou stranu, pokud je to jeho partnerka a on ji někde líže laskominku a pak se štítí si uvařit v tom kastrolku, kde si ona vyvařila svoji technickou pomůcku na krev ze stejné laskominky, tak to moc nedává logiku, to je pravda.

Nicméně, stále platí pravidlo, že by měli být všichni členové rodiny k sobě ohleduplní a když má někdo oblíbený kastrůlek na vaření, tak není problém si vyčlenit nějaký kastrůlek na technické a zdravotní potřeby. Pokud tedy nemají doma jen jeden kastrůlek. Alue dovede udělat vědu i s kastrůlku.

Alue si jistě tady vychutná své oblíbené téma laskání. Ticho, přece je to intimní, pssst.
 laskominky
13.10.2018 22:30:28
Zajímavé je, jak Alue maskuje to, že prodává předražené produkty tím, že napsala v říjnovém zápisníčku na jejím blogu ve středu 10.10.2018 o údajně podvodné firmě, která údajně prodává předražené zboží.
Máme tedy rozumět tomu tak, že když Alue ukazuje, kde někdo něco prodává draze, tak se nemáme dívat na to, že ona něco prodává draze. To je už profláknutý kouzelnický trik. Jak by řekl kouzelník: Dívej se jinam a já ti něco vezmu z kapsy. Hele tam je zloděj. A mezi tím ti něco veme z tašky.
Alue kroť se.
 benku
13.10.2018 21:39:43
Alue měla k obrázkům stromů napsat aspoň pět významů, které to může představovat, aby mohla tvrdit, že vidíme, co chceme. Rozuměj, ona vidí, co chce a my máme vidět, co vidí ona.

Pět významů, abychom měli možnost volby. Nebo nepsat vůbec, co vidí ona, pokud by chtěla posuzovat, co vidí čtenáři, nebo vůbec tvrdit, že vidíme, co chceme. Tak si sama podřezala vlastní větev na které sedí napíchlá za kalhoty a pak nebude sedět na ničem, maximálně tak na zemi.
 koloušek
13.10.2018 21:33:17
Vdáme ji. Jenomže chudák ten, kdo si ji veme. A to ona ještě bude možná předstírat, že se jí do vdavek nechce. Rovněž její oblíbená manipulace. Ale ona se ve skutečnosti úplně třepe, aby si ji někdo vzal a miloval ji přesto, že je pro mnohé lidi povahově nestravitelná. Aspoň by byl od ní pokoj, od těch jejích oplzlých představ, co dává do oplzlých vtipů. To však není jisté, protože lidé , co vyrůstali v rozvráceném prostředí, ať muži nebo ženy, mívají oplzlé chování, možná ne všichni, ale ti, kdo si prošli tím,co Alue , ti ano.

Těm žádný vztah nevydrží. Oni také vědí o sobě, že jsou nesnesitelní a do vztahu nepoužitelní a sami jsou někdy na sebe nenávistně mrzutí, když si to uvědomují. Pokud Alue se sebou nic neudělá, tak jí nepomůže vůbec nikdo a nic. Ona by mohla být plně šťastná, kdyby jenom chtěla a měla vůli žít.
 Aluetechnik
13.10.2018 21:17:50
Alue skutečně podělalala svůj článek, kde dává fotky stromů. Píše hned na začátku že vidíme, co chceme vidět. Tak to v případě jejího " článku" není. Správně by mělo být, snažte se vidět, co si Alue pod obrázky představuje. Protože ona k obrázkům píše, co na nich vidí ona. A ještě tam píše, že příroda má humor. To svádí na přírodu.

Přitom je to její pitomý uštěpačný humor, jak má ve zvyku. A pod některými obrázky je výrazné, jak ona vidí jen to nejhorší. A dokonce naznačuje, že by to mělo být tak hrozné, že si máme klást otázku, zda kolem toho mohou chodit děti. Kolem čeho asi, že, když znáte Alue, jaké žerty si dělá, jaké přisprostlé prasečinky vykládá a jaké oplzlé vtipy často vypráví a na obrázcích obvykle vysloveně komentuje.

Tedy sledujte , co se Alue děje v hlavě. Píše o tom jednoznačně. Kdo ji zná, nemá žádné pochybnosti, co tím myslela a jak se to snažila neúspěšně svádět na diváky, co ona ve své hlavě fantazíruje.

Pod čobrázkem číslo 8 lze hledat něco, co jí nejvíc leží léta v hlavě , co nenávidí a co zároveň hrozně moc potřebuje, že už neví kudy kam. Proto její reakce " echm". Jenomže, aby to bylo ono, tak tomu ještě něco chybí, takže to jí jaksi nevyšlo. Sloní chobot to nebude, to by nebylo mezi dvěma silnými kmeny stromu. Ale jenom jakási pokřivacená dlouhá větev mezi tím a nic jiného. To je málo. kdyby to byla žížala, tak by to nebylo tak silné a nebylo by to mezi stromy, neříkala by na to "echm".

Takže ta klikatá větev, na obrázku č. 8 , v článku na aluska org - ze dne 13.10.2018, bude tak maximálně znamenat dlouhé vedení Alušky.

Pomocí " echm" manipulátorky, či manipulátoři často spouští předem naprogramovanou reakci programovaných osob. Nejdřív je naučí, co " echm" znamená, minimálně kam tématicky směřuje a pak už jen dělají " echm". Když oběť manipulace uhodne, manipulátor je spokojen a viní oběť manipulace, že něco nějak chápe. Když neuhodne, obviní oběť manipulace, že je hloupá/hloupý. Aby příště oběť manipulace znala, co je v takové situaci " echm".
Smajlík  balladalue
13.10.2018 20:59:31
Alue si sama sobě dělá psychotest. Protože píše v bodě 16, že přírodě nevadí, že kolem toho chodí děti, tak určitě vidí pod tím něco přisprostlého a to je důvodem, proč to tam dala, protože ukazuje na spbě, co má v hlavě , už aby to měla za sebou a nemusela na to pořád myslet , na to, co by chtěla mít za sebou. Ale aby nenaletěla sama sobě a nezkazila někomu život. Co si představila pod obrázkem 8 je nevysvětlitelné, protože pod tím se nedá představit nic.

Jakási poohýbaná větev mezi větvemi. Ona píše svoji reakci a vysvětlení pouhé "echm". Bohužel je mi líto, nic se pod tím představit nedá a pokud chce Alue manipulovat lidi, jak má v oblibě, tak tohle jí nevyšlo. Princip jejího ukojení z manipulace z lidmi vždy spočívá v tom, že ona naznačuje, očekává, že lidé pochopí, co tím ona myslí a pak je obviňuje, že to ne ona, ale oni se přiklonili k tomu, co to má znázorňovat. Nikdy si všk nepřipouští, že co ukazuje velmi výrazné a jak to komentuje bývá také natolik výrazné, že kritizovat může jen sama sebe a odhaluje jen své vlastní fantazie. Právě protože navádí velmi zřetelně, co si mají lidé myslet, nebo představit pod tím, co ona říká, nebo naznačuje slovem, či obrazem. Obvykle alue dohaluje svoji zlomyslnost, škodolibost eventuelně její vlastní přízemní pudy. V tom je spolehlivá. Spolehlivě myslí jen na to nejhorší, to by nebyla ona.

V čem vyrůstala, od toho se zatím neoprostila. A do čeho ji namočil T M , tím spadla jen z bláta do louže. Z černých myšlenek do temných myšlenek, tam se přemístila. Tím docela odrazuje čtenáře. Pokud ne, tak ji sledují jen jako směšnou kuriozitu psychické trosky, která si dovede dělat srandu jen z lidí, bavit se na jejich účet a hledat v nich jen to špatné, i když to v nich není, ale je to jen v její hlavě. Mohla by chlastat víno a kázat o vodě, taková moderní evangelizátorka nového Aluenáboženství. Ostatně rozpolcenosti se učit nemusela, tu znala už do dětství , stačí si nastudovat její minulost. Její skutky konanné i mluvené jsou opakem toho, co o době říká, jakou se popisuje. Jedná opakem toho, než nám předkládá, o tom, co si máme o ní myslet.

http://karolinaloskotova.blog.cz/1810/20-zvlastnich-stromu-nad-kterymi-zustava-rozum-stat
Smajlík  balladalue
09.10.2018 23:22:36
Alue dne s v zápisníčku popisuje něco podobného, jak se s ní seznámil tomáš marný jménem René, když jí bylo asi tak těch náct let , přibližně jak píše.

Tehdy ho hodně podezírali jestli není pedo. A tak se Alue i T M zvolili taktiku předstírání, že to ne , že by on byl pedo, ale že oni brojé proti pedo. Taktika manipulace tlaku opakem.

A zloději křičí chyťte zloděje, to bývá také známý vtip.
Možná, že je Alue pedo, když se na to tak nadměrně zaměřuje. Běžný člověk se na tu tématiku tak neupíná. Ve všem hledá čerta. Všichni jsou špatní, takovou politiku ona razí. A schová svoji špatnost za to, že ukazuje na fiktivní špatné, a pokud možno do toho vždy zahrne všechny, aby pak mohla kydat hnoje na kohokoliv naprosto vylhaně.

Ona žije ve svém černém světě plném černoty-špatnosti a ráda se pořád babrá v černotě. Odkud to zdědila je jasné. Když vyrůstala v prostředí, kde se hledala chyba jinde než v sobě a vznikaly mezi nimi napětí a pak se nechala odvést k chlapovi, který pořád ve všem vidí špatno , černo a temno, jen aby zakryl a přehlučil ve své hlavě, co ona sám dělá špatně, aby nemuselvnímat své chyby a poslouchat své svědomí, tak stále ukazuje výhrůžně prstem na jiné.

Mimo jiné v tomto stylu: Tam jsou špatní, tam, a tam, chyťte je mučte je. A stále odpoutáví pozornost od své špatnosti, od svého temného svědomí, od svých činů. Aby si nevšímavý divák ,který se nechá ovládnout emocemi, kterými je vtažen do emočního divadla, nevšímal, co vidí před sebou, co čte a co slyší ve skutečnosti.

Ke všemu dává svůj manipulační výklad. Jako byste všichni byli nesvéprávní a nesměli sami přemýšlet bez tomáše marného. Který jediný přes své křivé brýle na jeho křivém obličeji vidí správné porce naporcovaného a vytrženého z kontextu, co sám kde urval , až to bolestí vyjeklo.
 lapilitomasemarneho
07.10.2018 16:41:31
A tak, jestlipak Alue používá také nějaký symbol, který by dokázal odrazit, nebo vrátit, nám všechnu tu konstruktivní energii, kterou jsme jí investovali, aby se jí dařilo a aby z ní něco bylo pro ni a pro všechny dobrého.
Protože ona vždy píše o tom, jak by ničila lidi pomocí symbolů ( nikdy jasně nevysvětlila, jak to myslí) a nepíše, jak by udělala něco opravdu dobrého a jak by přestala zle ubližovat.
 sluneční pomoc
07.10.2018 01:47:14
Tomu se může člověk už jen smát. Alue je natolik plná nenávisti k jednomu, kterého nazývá Miroslav, že občas vyštrachá nějaký mrzutý článek, kde to jméno je.

Kde to píše Alue, která to převzala ze zdroje časopisu spirit:

http://karolinaloskotova.blog.cz/1810/tajemne-vlastnosti-stromu

„Pan Miroslav byl známý sportovec, i ve středním věku byla jeho vitalita obdivuhodná. Při vypalování trávy oheň přeskočil ze zahrady do malého sousedního lesíka. Když se podařilo katastrofu úspěšně zažehnat, nastalo policejní vyšetřování. Neúmyslný žhář byl potrestán a několikrát hrozil v návalu vzteku směrem k postiženému lesu. Proklínal jej, coby původce svého neštěstí a mrzutostí. I v příštích dnech se nadávky stupňovaly. Náhle došlo k podivné věci. Síly zdravého muže rychle opustily, se sportem byl konec. Příští rok zemřel naprosto neočekávaně na srdeční selhání, ačkoli mu bylo jen málo přes čtyřicet let.“
Alue, snad nepřeješ Mírovi smrt. Nepřežeň to. Co už jsi se navyváděla vzteku a nenávisti vůči němu a nikdo nikdy nepochopil a nemohl pochopit proč mu to děláš. Protože v jeho případě jsi mu lhala ty. A ještě jsi publikovala, že sis z něj jen vystřelila a tahala ho za nos. Všichni jsme to viděli, co mu udělala veřejně.
 beslavenkyni neměli
30.09.2018 05:50:29
Že jsou z ní na dně, ne že by Alue někoho zachraňovala. Ale z ní jsou lidi na dně.
 veruuveritelne
30.09.2018 05:48:34
http://karolinaloskotova.blog.cz/1603/2-black-goo-cernooke-deti
Komentář 24, alue si vymýšlí, že pomohla lidem od sebevraždy. To je naprsoto neuvěřitelné. Neboť svým chováním lidi naopak dohání k úplnému zoufalství, když jim úmyslně ubližuje a ví, že jsou z ní nadě, tak jim ubližuje, aby ještě víc trpěli. Tak se dlouhodobě projevuje, to je pravda. To je úplně pravda. V roce 2015 se dokonce chlubila, že znala jednu, která skončila sebevraždou a té vůbec nepomáhala. Takže není vidět, jaká pomoc. Ona v mnohých případech lidi úmyslně deptala, dráždila, provokovala, trápila, co by málokdo vydržel.
 veruuveritelne
29.09.2018 06:30:20
Asi je přesnější říci, zlo té Alue.. Protože slovo Alue se nedá skloňovat a tím je to slovo problematické v českém jazyce. Možná vymyslela právě proto takovou přezdívku, aby se nedalo o ní vůbec jednoduše mluvit.
 zlu neustoupíme
29.09.2018 06:21:09
Zlo Alue je potřeba skutečně zastavit. Protože zlo je jediný přesný a výstižný název toho, co ona činí, neboť tak činí i lidem dobrým.
 zlu neustoupíme
25.09.2018 18:45:36
Ona Alue L. už nám ublížila dost, přestože jsme jí nikdy nic neudělali a byli na ni hodní. Že její pomluvy ubližují na dětech v rodině a v zaměstnání a ona na mnoha svých stránkách sama píše, že jejím záměrem jejích bezdůvodných a neodůvodněných pomluv bylo ublížit jejím obětem v zaměstnání a v rodinných poměrech, tak nelze jinak kvalifikovat její zlé činy než jako úmyslné a že jimi poškodila nevinné zcela záměrně se špatným úmyslem.

Nevyužila možnosti se domluvit, když jí byly nabízeny smírné cesty a jakmíle ona ublížila bezdůvodně, tak potom dále lže a míchá nepravdy, aby sobě nalhala, že nic nespáchala. Tím se prohlubuje její porucha jednání. Kdy sama sobě lže, potom, co je jí prokázána její vina. Má využít možností se dohodnout se svými oběťmi jejích zlých činů, napravit je. Nebýt pyšná a líná učinit dobrý skutek také tím i pro sebe.
 Svědomí Alue to ví
25.09.2018 16:30:27
Alue Loskotováj e veľmi, veľmi nebezpečná, zlá, vyšinutá psychopatka, ktorá ubližuje ľuďom aj zvieratám.. Navyše to staré chlapisko René Koukal, sa ktorým žije jej vymýva ten jej malý, hlúpy mozoček. Neviem ani o jednom článku, ktorý by písala sama, všetko kradnuté.
Nepoznám divnejšiu babu, všetko má naučené, ako opice, ako a kedy sa bude usmievať, kedy žmurkne, to je príšerné. A to jej kradnutie, to je kapitola sama pre seba!
Takým ,,štetkám'“, nie že by sa tak snáď živila, myslím, že snáď nie, aj keď u nej jeden niekedy nevie, by mali ľudia rozbíjať držky.
Už nie je najmladší, pekná tiez nič moc, a to koľko zla už narobila, má dávno sedieť vo väzení, lebo nekde na psychiatrii, parchantka škaredá.
Stále klame, keď jej na to niekto príde, tak tieto lži vyvracia stále ďalším klamaním, opakuje to stále dookola.
Alue je zlý človek!
 alue iba kradne
24.09.2018 04:01:11
t.marný -René potřebuje víc rozumu, víc citu k lidem. A víc pochopit sám sebe a ostatní.
Smajlík  TMTMTMTM
24.09.2018 03:58:51
Alue nepochopila slovo láska. Tak, to je pravda. Hlídá ji agent René, aby neprohlédla, svádí ji s cesty , zamotává jí hlavu. A vůbec, pročpak neřekne, proč jim řízli prvopodstata.blog.cz. Ze které občas Alue i t.marný čerpá znovu pořád dokola. Nenechá ji prozřít z mlhy. Alue se potřebuje odpoutat a vidět rozumem a intuicí zároveň. Obojí je tady na světě potřeba. Ona musí žít. On jí nesmí držet od života. Protože ona chce žít, ale životní sílu v ní potlačuje chaos. Nastavit si ty správné hranice, to ano, ale nenechat se pohřbít zaživa tím René.
Smajlík  TMTMTMTM
24.09.2018 01:50:44
Alue nikdy nepochopila slovo láska. Ano není to masochismus, to by snad pochopil každý. Ale alue není schopná pochopit, jako malé rozmazlené děcko se zaseklým stupněm vývoje, že láska je někdy zátěž, je někdy trmácení, je někdy bolavá. Láska to ale překonává a vítězí a tím je silná a jedině láska je nepřemožitelná. Alue se vždy snaží ze všech sil zlem vyvolat zlo. Tuhle poruchu osobnosti mají nevyzrálá děcka v dospělosti, když neměly v dětství úplnou rodinu a dost lásky. Nemá tudíž ani dostatek zodpovědnosti za sebe a za druhé.

A to tak, že pokud nebude dokázat mít zodpovědnost i za druhé, nemůže mít vedoucí postavení, nemůže být matkou, vychovatelkou, učitelkou, pečovatelkou, a chovatelkou zvířat. Nic z toho nebude nikdy dělat dost dobře, jedině navenek na oko s přetvářkou, která je jí vlastní a v tom je její ďábelské chování, protože smysl slova ďábelské znamená mimo jiné - velká přetvářka. Ona zapuzuje azavrhuje sama sebe. Sebe poškozuje i lidi kolem sebe. Kdy jí to dojde,že si stojí na vedení.
Smajlík  mozečekaluejenáškama
24.09.2018 01:07:33
Alue zase bere od Oláha. Přitom ten psal i velmi zvláštní řeči.....které se jaksi nezdají.

Alue potřbuje nový zdroj článků. Úplně nový.
 otmo
23.09.2018 22:09:42
Alue nějak pokračovala v zápisnáčku na karolinaloskotova.blog.cz ve slovním kamenování jedné paní. Je tam toho plno a jak několikeré přezdívky hází vedbální kameny po ní , když alue zavdala podnět.
 aluedusípaní slovne
22.09.2018 18:09:57
Ona totiž ráda předstírá, že se dívá na komenty jen na sém blogu. Přitom má přehled, kde co se o ní píše, nebo kde se píše ohledně toho, co ona chce, nebo na ta témata, která ona přebírá.
 TMTMTM
22.09.2018 17:59:20
Stačí se podívat všude kolem. Víc už nenapovídám. Chytrému napověz , dál už to vyprávět nebudu....
 senzacemá
22.09.2018 17:55:56
Ona si možná nabídky nečetla a tak zbrkle řádí, že jí lidé nepomohli, i když pro ni našli úplně všecko co se najít dá. Kdyby byla chytrá už je má dneska objednané a klidně za 400Kč. Maximálně do těch 700Kč. A jsou na trhu i do 300Kč. Jen zvednout línou ruku a zmáčknout líně knoflík objednat.
 senzacemá
22.09.2018 17:51:35
To jak Alue od 20.9 stonala v zápisníčku na svém blogu a dneska jim všem zapíchla pomyslnou kudlu do zad, za snahu jí pomoci najít teplá gaťata. Tak se holka ukázala, co je zač. Vděčnsot. Stačí říct jediné slovo díky všem a pak si zamknout pusu na zámek a ne za každý dobrý skutek je mlátit ostřím slova svého jazyka.
 senzacemá
22.09.2018 17:48:38
Alue si vymyslela na své příznivce hru na neuspokojitelnou fůrii. Děkuje jim za jejich tipy, ale zároveň je křivě obviňuje, že ty legíny, co oni jí nabízejí jsou se švy , nebo nejsou thermo. Přitom , pokud by četla pozorně, většinu nabídek dostala thermo, z různých materiálů a v podstatě všechno co vůbec trh nabízí. Včetně nějakých nabídek k tomu na zpestření, které termo sice nejsou, ale jsou teplé a na její postavu by jistě mnohé pasovaly.
Je však možné, že si jejich nabídky vůbec nečetla a již předem, jak je u ní voblibě, dělá neuspokojitelnou. To ostatně byl pravděpodobný záměr celé její provokace. Tyhle typy dívek z rozvrácených rodin to dělají poměrně často.
Něco chtějí, všeihcni se pro ně roztrhají do vyčerpání možností a do úmoru únavy a taková řekne vždy předem očekávanou a předvídatelnou větu, že je všechno špatně a nic ztoho nemůže a nesmí být , dle ní dobře. Testem, který si sama na sebe vytvořila, tedy neprošla.

A výsledek je takový, že se sama řadí do skupiny případů, kteří/které nebudou nikdy v životě s ničím spokojeni a nebudou zažívat opravdovou radost. Cokoliv pro ně uděláte na maximum, že už vyčerpáte všechny možnosti, pořád bude tvrdit, že nic nevidí. Přestože to drží v ruce, tak bude tvrdit, že to v ruce nedrží. A když ji to kousne do palce, tak bude tvrdit, že to tu není a že ji to nekouslo. S takovými je nemožné jakákoliv spolupráce, jakákoliv diskuze.

Protože vždycky si melou to, co se předem rozhodli tvrdit. A kdyby je auto přejelo, budou tvrdit, že je nepřejelo, že tam žádné nebylo. Možná. U takových lidí člověk opravdu neví, co ještě dodat, aby se jim v hlavě rozsvítilo,že si šlapou po svém štěstí. A lidé se pro ně mohou roztrhat a jsou to perly vysypané do záchodu. Znova a znova a další a další lidé sypou tuny perel do jejich klína a je to stejné, jako by to sypali rovnou do záchodu na kterém ta osoba na prameni sedí.
 senzacemá
22.09.2018 01:15:23
Alue se doznává v komentáři číslo 17, u tohotočlánku na blogu aluska ...u článku 228-dotaznik-za-jakym-ucelem-jsou-zneuzity-prirodni-principy.
A s dalšími jejími komentáři a projevy jinde je to dohromady tak, že ona 12let byla obklopená kříži , to je citát z jiného jejího doznání u nedávného článku a v tomto komentáři č17 Alue dokončuje své doznání, že protože ji kříže 12let obklopovaly v dětství, tak ona je osobou, která se navenek přetvařuje, neboť byla těmi kříži dlouhodobě obklopena. Ale dommívám se, že ona se přetvařuje z jiného principu. Protože se tím uspokojuje, jako to dělají narcisté.
 seneluzuj
21.09.2018 00:09:21
S Alue opravdu není něco v pořádku v její hlavě.
Když ji někdo slušně poprosí, aby smazala její lumpárny a kradená soukromá data, tak nic nemaže. A hysterčí, a kdo ví jestli si to nevymyslela, že údajně nějaká paní vyvěsila na svůj web o věštění něco, co považuje Alue za svůj zdroj. Kde si myslí, že je? Co si o sobě ona myslí? Že ona má větší práva než ostatní?
 morčátkům
21.09.2018 00:05:30
Vůbec nepochopím, proč se v zápisníčku -září 2018-na aluska org alue čertí s jejím tvrzením, že údajně nějaká autorka jakési věštírny měla podobný článek u kterého alue sebe považuje za zdroj. Nevím, jestli si to alue nevymyslela, ale mě udivuje, že se tak ohledně něčeho vzteká, když nemá čisté svědomí. Například mě ukradla bezdovolení soukromá data, ještě mě u toho bezdůvodně pomluvila jejím lhaním a bezdůvodným napadáním a nesmázla nic, když to pořád visí na jejím webu.

Tak, co do prkýnka řeší. Ta nemá právo si stěžovat, i kdyby celé její stránky rozmontovali na kousky a přenesli jinam. Dokud nenapraví své závažné chyby, nemá právo kohokoliv kritizovat.
Tolik drzosti člověk neviděl. Co ona je za člověka bez svědomí. Ta může někomu vykládat o tom, že má duši lidskosti. Tak jedině vykládat, ale lživě, jako vždy. Lže o sobě, dělá se lepší než je, ale v činech cnostná není.

Její újma-Aluiina - by byla nepatrná a zanedbatelná proti tomu, jak poškodila a zničila například mě. A zcela úplně bezdůvodně, jako by zašlápla své morče. Také nevinný tvor, co ji má rádo bez toho, že by ji posuzovalo, ale nelze nevidět, co ona spáchala a páchá.
 morčátkům
20.09.2018 01:29:15
Besedy nad besedami

http://anchorin.blog.cz/1607/jak-anchor-k-rozumu-prisla
 besedují
17.09.2018 14:07:59
Nějaké názory https://www.stream.cz/adost/10016428-obrovsky-podvod-zazracne-pristroje-pry-zachranuji-ziv - oty -
 budne
16.09.2018 20:58:59
Opatrnosti není nikdy dost u zázračných metod: https://www.youtube.com/watch?v=3qjEh5nAArQ
 uvaga
16.09.2018 03:01:44
Je to drsná holka na drsné hudbě.
 zvratkyvesluchatkach
16.09.2018 02:59:56
Alue se chlubí, jak si pouští metal do uší. 7.díl autoškoly - video.
 videoautošúle
15.09.2018 23:47:22
Co vám neřeknou

http://covamnereknou.blog.cz/1207/1-prednaska-o-vode
 ubeone
13.09.2018 01:32:33
Alue si na svém blogu bere dnes do huby Květu Fialovou. Nijak ji Květu nebudu posuzovat, ale v jiných novinách psali naopak to, že se s životem vyrovnala. Alue píše, že byla proti mužům, mě to nějak nepřipadne. Ale neznám toho o Květě mnoho.

Navíc Alue hází všechny do jednoho pytle. Vyjadřuje se ve smyslu, jako by každá znásilněná žena , nebo znásilněný muž měla/měl doživotně špatný vztah ke druhému pohlaví. To je nesmyslná kurníkovina.
Někteří takoví být mohou, ale zralí lidé se nenechají zlomit děsným zážitkem, když mají kolem sebe také hodné lidi obou pohlaví. Svět není černá a bílá. To je celá Alue, pořád do všeho rýpe. Chvíli jí nefungoval blog a asi byla už hodně natěšená vyzvracet své negativní emoce na svět.
 pervnilam
13.09.2018 00:39:39
Je úžasně průhledné , kde alue čerpala do včerejšího článku. Tankuje u lumenn. Tankuje plnou nádrž. Doslova hltá, ona to baští a popíjí plnými doušky, jako její oblíbená zlatuška vypije vždy celou napaječku. Spojí poznatky z několika článků lumenn a vygeneruje deformovaný výsledek po svém. A taky asi jde hodně o to, co vlastně k těm tématům najde, že když obvykle přebírá články odjinud.
Zobe pak z diskusí ve svých oblíbených zdrojích, kde se někdy o ní vedla řeč. Sem tam nějakou frázi, nebo téma. Chybí jí nápady.

Jiná kamarádky už jí zmizela z hledáčku, vypařila se z velké části ze web sítě.
Občas , mnohdy otom vypovídá i obrázek, kde čerpala. Aspoň pak nedává pořád ty samé obrázky. Ale včera ty dva lidi v páru ( nahouše) ty tam láduje už několik let, tak minimálně jednou do roka. Asi se jí nechce hledat obrázky a tak sází některé pořád dokola.
 vratadonebe
08.09.2018 02:11:41
Já si myslím, že teď Alue projde tím očistcem a pak s čistou hlavou pochopí, že to jednou muselo skončit s tím blogem takto, nemůže přece do osumdesáti pořád jenom přehazovat odkazy na převzaté články a nesestavit si konečně svůj vlastní život a nový pohled na svoje koníčky. Objevit životní lásku, sundat si černé brýle a podívat se mimo matrix do srdce, ze kterého vychází světlo a láska. https://www.youtube.com/watch?v=Bu4vudzClm4

Její život dospěl na čáru. Za kterou jsou nové dimenze. A ona může nyní získat klíče od všech svých webů, které byly připraveny na tu chvíli, až to spadne. Stačí jen říct. Láska je zadarmo, nevěříš? Kdyby tě něco stála, nikdy ji nezískáš. Láska je dar.
Smajlík  betulapendula
07.09.2018 02:59:28
Zábavné humory na téma placka:

http://pseudo.cz/myty/plocha-placata-zeme/
Smajlík  premava
26.08.2018 14:44:22
Ona, Alue vždycky lidem vštěpuje nějakou svoji "pravdu" a pak jim vyčítá a obviňuje je nesmyslně z toho, když tu její pravdu berou, nebo když ji řeknou pak oni. Její svět je neustálé její kličkování. Nikdy se nedá o její slova opřít. Manipuluje.
Smajlík  uvoco
19.08.2018 04:19:16
Splašené dívky se vrhaly na Putina... Už by mohly začít nosit aspoň něco.
https://www.youtube.com/watch?v=4z25cVmODAc
 ubret
08.08.2018 23:17:14
tomáš marný je možná na nějaké závislosti. Jak někdy píše úplné blbosti a o tom, že má problémy s myšlenkami a podobně by tomu mohlo také nasvědčovat.
 ovlad
23.07.2018 21:14:23
Pokora u Alue není vidět a mezi lidma , kteří jí přitakávají také ne. Ona od někoho převezme nějaký pomocný výrok. Který pasuje jen v určité situaci a okolnostech. Pak to zavede, jako by šlo o univerzáoní pravidlo. Využívá proti všem pořád dokola a nehledí na situace a podmínky za kterých ten výrok pasuje. její pochlebovači to pak přebírají od ní, automaticky ji v tom podporují a nechtějí slyšet původce, kdo jim chce a má ochotu vysvětlit, kdy a jak to funguje a kdy tím sobě a okolí ublíží.

Dynamit je dobrý v kamenolomu, ale do supermarketu nepatří. Sice ne přímé přirovnání, ale účinky jsou podobné, jak Alue něco nevhodně využívá a zneužívá, a původní zdroj si nevyslechla kvůli své pýše a nadlidské zmatené nadřazenosti. Vymýšlí si , co a jak bylo, co a jak je, co a jak funguje nebo náleží. Nezajímá ji skutečnost a pak dupne vší silou do medvědí pasti, protože ona nepotřebovala vědět, že tam nějaká je, ona si vymyslí, že tam žádná není.

Mezi takovými , jako je Alue se nedostaneš ke slovu ani kdyby za rohem unikal plyn. Prostě nezbyde ti než utéct a nechat je v tom. Oni si budou převálcovávat svými onanistickými žvásty, které nemají v ničem podklad ani zdánlivě, že ten plyn neuniká a jim se nemůže nic stát. ( Jen pro představu příklad. Ne přímý, ale výstižný. )
 včĺl
19.07.2018 18:13:40
Zeptej se těch, kdo se dlouhodobě do té skupiny infiltrovali, jak to u nich je.
Jeden nevěří druhému. Všichni jsou tam vůči všem podezíraví. Všichni mají společné to, že skáčou do řeči, vůbec nenechají mluvit. I když jsou v něčem hloupí jak poleno, tak agresivně a nátlakem prosazují svoji. Můžeš být odborník a co chceš a oni jsou odborníci na všechno a valí svoje hovadiny a nezajímá je, že mluví úplně zcestně a útočně si tu hovadinu tlačí a obviňují odborníky, že nemají pravdu v očividně jasných hmatatelných věcech. Chlast jim vládne. všecko tlačí pod tlakem. Není s nimi normální řeč, bez toho, že by tlačili hovadiny.
 propopro
16.07.2018 16:01:01
Alue k loskotová prostě ZÁVIDÍ VŠEM LIDEM, KTEŘÍ NĚCO UMÍ. To je celé.
A PROTO KRADE NÁZORY Z ÚST JINÝCH A JEJICH PRÁCI?
TO ASI NE, JDE O TO, ŽE NIC NEUMÍ, TAK SE PŘIŽIVUJE NA DRUHÝCH, ALE TO JE TRESTNÉ.
HLAVNÍM ŠÉFEM BLOGU ALUŠKA JE PAK PAN TOMÁŠ MARNÝ, PRAVÝM JMÉNEM RENÉ KOUKAL.OBA JEDOU V HNUSNÝCH MANIPULACÍCH A LŽÍCH, KTERÉ VEDOU K PRODEJI RŮZNÝCH PŘEDRAŽENÝCH NESMYSLŮ
 ALUE ZÁVIDÍ
15.07.2018 22:34:52
Pohlazení :
Chci poděkovat Alue , že mi ubližovala a ubližuje, protože mě naučila, že stačí se jí zasmát a je z toho vpr..

Ale už to její ubližování fakt stačilo.
Děkuji Alue , že mě shodila na zem, stojím na vlastních nohách pořád, jen se učím častěji ze země vstávat, když mi podráží nohy a sama sobě.
Děkuji, že mě inspiruje a že lepší příklad učebnicového křiváctví se těžko hledá. A bylo co studovat.
Děkuji že ukazovala na moji jedinečnost, ale nemusela se zas přetrhnout tou popularizací.
Jo díky, že mě řeší, protože vím, že je na mě závislá. Mohla by se ale už osamostatnit.
A vlastně díky, že mě pomlouvá, aspoň vím, že jsem milionkrát lepší než ona. A milionkrát trpělivější než je ona. Už by ale měla přestat. Protože šimrat na patě lidi, kteří pro ni udělají na zemi skoro tolik co Bůh v nebi, nebo Vesmír ( vyberte si svoje ) není zrovna sobě pomáhající.

Až jednou přijde Alue na to, kolik lidí vlastně za ní stálo a ona si to nechtěla uvědomit, začne plakat usedavým pláčem. Že celou dobu ji přesbažiny nesli ti, kterým podkopávala nohy.
 pohlazení
10.07.2018 21:56:44
Alue je původem katolička, z části načichlá evangelička.
Jinak vyšla si po "svém" protože selhávaly církve a selhávali lidé kolem ní a byla ke všemu po nich a byla pyšná. Kdyby si vybrala ze všeho to nejlepší v čem se cítí dobře, byla by konečně spokojenější.
 nevimneznam
08.07.2018 17:34:41
Ona Alue dělá že nerozumí anebo že všemu rozumí. Když říká něco špatného v tom spočívá její sebedestruktivní a destruktivní namyšlenost. To ukazuje svými činy.
 minv
08.07.2018 17:20:38
No a netuším proč se Alue nedovede bavit s člověkem přímo a musí na sebe mluvit jako přes kopec.
A když se jí někdo neptá ani dvakrát na stejnou věc a neptá se jí vůbec na nic. Proč Alue napadá lidi, protože má komplex a ten její komplex je z toho, že má pocit, že se s ní někdo baví méně. A než, aby se zeptala, co se děje, tak si hned dělá závěry.

Ona si vůbec dělá často jenom závěry a ještě nic neví.
Nedokáže formulovat otázku a stydí se za to, že se neumí zeptat, nebo , že něco nechápe. Protože pak už by jí spadl pocit toho, že všemu rozumí. Ještěže si už dovede přiznat, že nemá křišťálovou kouli. Kdy si ale konečně uvědomí, že je potřeba, aby se zeptala, co se vlastně stalo a jak se věci mají.

Kdyby jí položil někdo otázku o kočkách, tak neřeknu. Ona vždy dovede hovořit o něčem jiném, když udělá chybu, zamést tím stopy, které však zase vyvstanou, jak písek , nebo sníh vítr odvane. Není to řešením.

Kdo ji víc známe, tak víme, že je jejím nejčastějším trikem mluvit o něčem jiném, než o čem je řeč. O tom, že se dělo , nebo děje něco jiného než se dělo, nebo než se děje.
Že jí to ještě za hodně let nedošlo, že to je trapas. Když to už hodně z nás ví.

Co s tím udělá. Buď začne přemýšlet o tom, co kdo říká, proč to říká a jak to říká. Zeptá se čemu nerozumí, nebo řekne, co jak pochopila, pak se dá dospět k tomu, aby věděla, co se děje. Ale ona mnohdy ví, co se stalo. Ale nechce si připustit, že něco někomu udělala ze svého komplexu a nedokázala se svěřit, nebo se zeptat, aby ten komplex neměla.

Vytváří na lidi tlak a pak se diví, že v takové atmosféře, kterou svým emočním útočením vytváří, se nedá jí něco vysvětlit ani sebelepším lektorem. Ona se potřebuje uklidnit , sama , zamyslet se nad okolnostmi. Ptát se, pak porozumí. A když s někým přímo mluví, ptát se přímo toho s kým mluví.

A držet se starého zavedeného pravidla. Nejdřív se domluv s tím s kým něco řešíš. Až teprve, když nechce, pak vem ze dva vaše známé a vysvětlete si to spolu dohromady. A teprve v poslední fázi je komunita. Ale pokud Alue chce být normální, a to nesouvisí s tím, že si udělá jakýkoliv svůj názor, tak by se měla řídit tím, co jí srdce a svědomí káže. A to jistě je v souladu s tímto. Že má hovořit s člověkem bez útoků a nejdříve zjistit, co ona člověku udělala, zda ten člověk ji má rád a chce jí vyjít vstříc. A neházet všechny do jednoho pytle, že se občas někteří mohou ozvat 4x s jednoduchým dotazem, až to je neuvěřitelné, že by se jí něco takového přihodilo.

Pokud si budu myslet, že všichni jsou takoví, nebo makoví a budu na všechny útočit a hned je soudit, hned je zavrhovat, hned je vydírat. Hned je napadat a vykřikovat , že jsou někdo jiný, kam tím dojdu. Nikam. Bude to stále na stole, desítky let, možná i na pohřbu starých lidí se o tom bude vyprávět.

Jak byl ten život vedený......

( Naštěstí tohle všechno vím a nedělám to tak...)
 antenbenavlue
08.07.2018 15:43:52
Some remote viewers still are not sure if it is better make her happy or let her crash to another wall when she runs towards the beton wall ..
 loh
08.07.2018 12:42:22
Všichni jasnovidci a "jasnovidci" by si měli nejdříve ověřit, co se přesně doopravdy, jak odehrálo, než si dělat závěry. Alue je jedním z takových.
Snaží se namlouvat sbě i lidem, kdo jaký je. Ve smyslu, ty děláš to a to, ty jsi taková/takový. Ti slabší jedinci se pak takovými stanou. Jak ona si tímhle svým stylem vlastně "určí".

Příklad . Někdo na někoho bafne " vyleješ to". Ten člověk se lekne, vyleje to, ( reaguje , jako na sugestivní hypnózu, nebo se zamyslí, nad nesmyslným útokem a zareaguje nechápavě a něco se nepodaří).

Nebo Alue řekne " ty mě sleduješ" a doplní pár ukřičených nadávek. Člověk se lekne, začne se zajímat, co Alue vyvádí, (proč tak divně reaguje, proč mě napadá, proč mi nadává bez mého přičinění). A je dohnán/na ji aspoň trochu , nebo víc sledovat, co vyvádí a zamýšlet se nad tím, proč takové chybové hlášky záchvatovitě vyráží.

Je toho více, co Alue dělá sugestivně a tím si utváří svůj bludný svět, ve kterém si stále něco namlouvá, co není pravda.
Smajlík  antenbenavlue
08.07.2018 01:20:36
Alue má poruchu spaní a odpoledne i přemýšlení. Prostě jí to nemyslí ani ve dne ani v noci, když vydává články.
 saluve
07.07.2018 13:04:27
Jo Alue je destruktivní přecitlivělá a má sklony k velké drastické agresivitě, která se u ní bez podnětu projevuje. Vychází to z jejích mindráků a neschopnosti zjistit skutečnost o vztahu lidí k ní. Má pak chorobné představy o lidech a napadá je lhaním a šikanou. Míchá lidi a případy i situace dohromady a v tom zmatku, který si v hlavě vytvořila pak napadá kde koho. Kdyby její matka žila, jistě by ani vlastní matku nevynechala. Dřív se o ní také vyjadřovala dost palčivě.
 ume
07.07.2018 11:06:17
Mě konkrétně Alue slíbila sama od sebe, že mě smaže z jejího webu. Tak k tomu jsem ji poprosil, a to udělá. Neudělala to, podvedla mě. Měla to udělat, protože mi neumožnila se bránit, proto jejímu nesmyslnému napadání a zcela bezdůvodnému lhaní o mě. Slíbila celé veřejnosti, že už nebude soukromé maily vytahovat. Zas podvedla veřejnost. Prý se nechce mstít. V mém případě se neměla za co mstít, když mi to znovu spáchala. A k tomu mě agresivně napadala a vyhrožovala ublížením na zdraví u toho na svém webu. To je pravda. Chová se jako potrhlá, bez svědomí a bez jakékoliv morálky. Bez jakékoliv příčiny. Bez jakéhokoliv důvodu. Jedinou příčinou je ona sama. Když zcela bez jakéhokoliv impulzu nebo podnětu někoho začíná urážet, napadat, lhát, co neřekl. Dělat z někoho, že je špatný, říkat, že říká něco špatného, co nikdy nenapsal a nevyslovil. To dělají nebezpeční psychopati a samozřejmě Alue to dělá. Přitom slibuje, neplní sliby, jako nějaký notor, co slibuje, že přestane chlastat a zase se ožere do mrtva. Už by s tím měla přestat. Nechat hodné lidi žít. Neubližovat nevinným. Nezneužívat jejich bezbrannosti a nezraňovat. Komunikovat s lidmi jako normální člověk. Názory ať si nechá , třeba i pomatené, o tom to není.

Jde o to, jaký má zvrácený vztah k lidem. Jak "oceňuje" přátelství nejvěrnějších přátel a ty přátele na baterie dobíjí veškerou svojí energií a pak se diví, že je bez energie. Nedokáže ani rozpoznat, kdo je špatný a kdo dobrý. Co sama dělá, že ona je příčinou neštěstí lidí, že dohání lidi k zoufalství, že je vinna. Že skutečně je to její vina, kterou má napravit a dál již neubližovat. Uvědomit si , že ona je ta příčina. A nic není opačně a nedá se otáčet ani provokacemi a jejím násilím a vydíráním, vylháváním.

Sužováním lidí ničeho dobrého nedosáhne. Jedině vlastní skázy. Co mají lidi dělat konkrétně, aby jim dala pokoj, smazala je u sebe na křivém vylhaném blogu, aby směli zmizet z jejího křivého života plného lží. Nechat smazat její stránky celé? Zajistit to legální cestou.

Co s takovým ďábelským člověkem. Jak se s ní dohovořit. Když žádné běžné cesty domluvy u ní nejsou.
Co s takovým pomatencem bez vzdělání a bez charakteru.
 oalue
07.07.2018 00:32:47
Pěkné krystaly

https://www.koralkycz.cz/katalog/ovesy-4293648
 koralky
05.07.2018 13:06:18
U Alue jsou jen dočasně v bezpečí ti, kdo kradou na její straně. Podle hesla, kdo nekrade s námi, je proti nám. Je to tak vždycky v sektách, zločineckých organizacích, ve skupinách feťáků a ochlastů. Ve spolcích vydělávajících podvodem. Neubližují si vzájemně jen dočasně. Dokud si kryjí záda a jeden druhého namočili do podvodů, nebo finančních zisků, které nejsou odůvodněné. Pak se spolu snaží dočasně vycházet.

Jenomže jejich povaha vždy vyplouvá na hladinu , takže se nakonec stejně rozkmotří. Stejně to dopadne s TM a Alue. Alue má jiné kořeny, jiné svědomí. TM má jiné kořeny a své svědomí posunuté jinam. A mezi nimi to praská už teď, až to pukne úplně. A sehraje roli i věk Alue. I posvátná šestadvacítka, kdy už její studentský věk skončí ( nemá nic společného s celoživotním vzděláváním). A jeho důchodový věk bude zpečetěn a už velmi dávno byl.

Z něj se stává brblající stařík a holka bude chtít žít. Příroda a její touha žít zvítězí a bude šťastná....To je celé..........
 pro
05.07.2018 12:56:52
To nemá poradnu. Možná tak proradnu. Protože, když někdo napíše do poradny, tak je normální to bez výslovně napsaného souhlasu nepublikovat a zvláště s jejími komentáři, které její "klienty" shazují.
Proradnější je však skutečnost, že ona publikovala i e-maily výrazně osobní povahy, které měla na soukromém e-mailu a ne na nějakém redakčím.

A v případech, kdy ona lidem ubližuje a oni jí napsat musí, tak naprosto ničím neodůvodní jakékoliv publikování obsahu e-mailů do nich, protože je do situace dostala její vinou a mže být ráda, že nevolili pro ni méně výhodné cesty, které by ji mohly zcela oprávněně zrušit. Její překrucování jí také nepomůže jedině slušně se domluvit. Protože to , jak ona lže a překrucuje, napadá a vyhrožuje nesnesou ani ti nejslušnější a nejhodnější lidé na planetě zemi. Zejména je potřeba si uvědomit, že Alue tak škodila bezdůvodně a její vlastní vinou, jejím zaviněním. Když je ona ničí. Když nás ničí, zjevně bez příčiny. Pak není u ní v bezpečí vůbec, vůbec naprosto nikdo. Ani kamarádka, která jí uvaří čaj neví, kdy Alue hrkne bezdůvodně destruktivně v hlavě a jak má ve zvyku ubližovat stoprocentně nevinným, kdy jí ublíží.
 poradnu
29.06.2018 16:44:12
nebuď tak hloupý,nebo hloupá, alue žádnou poradnu nemá, většinou si to všechno píše sama, to jsi nepoznal? A ty rady, které tam jako dává nemá ze své hlavy
 Alue nemá poradnu
09.06.2018 20:50:22
Alue by neměla mít vůbec žádnou poradnu. Když se na ni lidé obracejí v dobré víře a ona jejich citlivé soukromí pak publikovala a to zejména s jejími pomluvami, jejími urážkami. Jejím popouzením druhých lidí k nenávisti a ke slovnímu napadání. Překrucovala, lhala. Ty její křivárny ponechala na svém blogu, aby škodila dál. Je to její velká sprostota a její podvody, když slibovala, jak vše smaže a dá pokoj. Co je to za člověka ta Alue, když my, kdo ji dobře známe nevycházíme z úžasu , kolik zloby a nenávisti je od dětství v jejím mysli a srdci. A jak podléhala nutkání ubližovat nevinným, když měla vztek na úplně jiné lidi a sama na sebe.
 umeni
30.05.2018 17:57:43
Alue měla vysloveně zákaz publikovat konkrétní data a texty a porušila tím zákon, dobré mravy, etiku, svědomí a ztratila úplně image lidskosti.
 human
30.05.2018 17:54:36
Správně pochopila také raja, že Alue bude muset smazat pomluvy a důvěrná osobní data a texty, která neměla oprávnění publikovat a ke všemu neoprávněně , zcestně a nesmyslně diagnostikovala své nejvěrnější přátele, kterým mimo jiné sprostě nadávala, když to činila tím nejpomatenějším a nejzlejším způsobem. Protože jsou konečně lepší pravidla a páky na sprosté weby, kde s lidmi zacházejí majitelé stránek způsobem proti lidskosti.
Alue zdravý rozum vyměnila za nadávání, nesmyslné její vulgarity, normální domluvu nahradila vyhrožováním. Ta když přijde do obchodu, to musí být zábava. Kdyby tam se chovala , jak se chová k přátelům, místo výběru zboží by napadala lidi, pokladní by vyhrožovala místo nabídnutí platby za zboží. Pak by ještě vykřikovala, že ji tam okradli a odcházela by s nákupem zadarmo. Kdyby se chovala, jak popisovala na svém blogu, jak mlátila spolužáky, tak by v obchodě byli po jejím nákupu všichni od ní zmlácení. To je v principu, jak se Alue chová k lidem. Možná by jim ještě vyreklamovala všechno zboží a chtěla by všechno hned.
Pro představu raja nepatří mezi její nejvěrnější přátele. Ti za ni život nepoloží, nenabídnou výměnou za její, jen ji využívají ve svůj prospěch k její sebedestrukci.
 lumanovetomění
25.05.2018 14:59:30
Alue napodobuje své býv. kamarádky a kamarádky, kterým ublížila. Je to až tragikomické. Jako by neměla svůj vlastní rozum.
 smine
25.05.2018 10:53:26
Alue by se měla poléčit z té své agresorské agresivity, která nemá žádnou relevantní příčinu, ale způsobuje následky na zdraví jejích obětí.
 pumer
22.05.2018 05:05:21
Kdo s autorů webu se na stránkách tadesco.cz vydává za nick raja, to by bylo dobré vědět.
Kdo se vydává na stránkách tadesco.cz mezi redakčními autory za Alue a za terezu, či annu.
tomáš marný také nikde o sobě nedává ani svoji fotku, ani své další indície a to je majitelem toho webu.
Kdo má věřit tomu, že ti lidé vůbec existují. Dejme tomu, že existují, ale proč jsou schovaní.
A když tito lidé běžné lidi karikaturizují, dehonestují, napadají a urážejí, pak se nemohou divit, že jim lidé neřeknou ani své pohlaví, národnost a další své údaje, když cokoliv lidé řeknou tito aliasové z party tadesco hned překroutí, nebo ma vyřčené hned dohledávají nějaké články, aby prvořadě pozorovatel vše vyhodnotil nesprávně , jak tým tadesco podsouvá.
 koalav
21.05.2018 00:43:35
Skupiny psychických manipulátorů, nebo sekt hovoří tak, že učí své ovce nový význam slov, symbolů, znaků a znamení. Někdy tomu sami říkají, že mluví kódovou řečí. Navyknou na to své ovce. Má to jeden hlavní význam. Aby manipulující vůdčí osoby té skupiny mohly kdykoliv význam slov měnit a tvrdit, že si někdo něco špatně dekódoval, vysvětlil. Mají ale smůlu, protože jejich slovník není neproveditelné sestavit a pak není sporu o tom, jak co bylo myšleno a jaký byl skrývaný záměr manipulátorů. Podobnou manipulaci využívá "tomáš marný" a " Alue".
 pro ně
17.05.2018 08:04:24
Mě Alue Karolína Loskotová dala slib, že o mě nebude nic psát a nic publikovat z mých dat a ukázalo se, že lhala a bezdůvodně publikovala o mě pomluvy a moje důvěrná data. Nemá žádné lidské svědomí, žádnou lidskost ve svém takovém chování.
 poškození
17.05.2018 07:19:30
Tato data jsou pravdivá a lze se na ně stoprcentně spolehnout.
Smajlík  poškozeníosbouAlue
17.05.2018 06:00:07
Alue Loskotová k důvěrným datům, která nesměla publikovat tyto šířila po internetu s jejími vylhanými dezinformacemi, kterými zdravotně ublížila na fyzickém zdraví a způsobila vážnou újmu na právech. Lhala o událostech, lhala o činech, křivě obviňovala , pronásledovala a vyhrožovala že si opatřila další soukromá data a vyhrožovala jejich zveřejněním. Její výhrůžky byly zmatené , velmi pomatené, nesmyslné a lživé , byly útočné. Alue zřejmě trpí vážnou paranoidní poruchou, o čemž svědčí její skutky a činy.
Smajlík  poškozeníosbouAlue
17.05.2018 05:28:53
Alue dluží smazání pomluv a důvěrných dat, která měla zakázáno publikovat.
http://nd03.jxs.cz/714/118/41c96732e9_104364018_o2.png
 poškozeníosbou Alue
16.05.2018 12:31:34
Nelíbí se mi, jak Alue pronásleduje slušné lidi a provokuje lidi dost pokleslým způsobem.
Kdyby si sedla na Karlův most a žebrala udělala by lépe a bylo by to daleko slušnější.
Jenže nejvíc se mi nelíbí, jak sebe ponižuje i ty lidi. Vůbec si sebe neváží, nemá sama k sobě žádnou úctu, chová se sama k sobě, jako ke kusu hnoje. Už by toho mohla nechat, přece by mohla dělat normální práci, nebo být s rodinou, starat se třeba o děti a nechat se o sebe starat milujícím manželem.
Takhle si sebe neváží, snižuje se ke sprosťárnám a na těch rezonuje ( rezonuje ve smyslu je toho charakteru a takový si i vynucuje od okolí).
Kdyby byla pohodové povahy a měla ráda rodinu, je šťastná až do nebe. Chová se sama k sobě jako k onuci. Není to důstojné. Vážit si sebe i lidí okolo, tak to má být.
 luxemb
15.05.2018 09:38:14
Ta Alue, to je sekta jak řemen. Jen její nestálé názory jsou přijímány jako pravda, ty se mění po minutách.
Její sprostotu nemá kdo zastavit, když opanovává web ona. Není tam žádný slušný moderátor, který by moderátorku Alue usadil. Logické výrazy jsou měněny, jako například pozitivní a negativní, tím je vyvolán úmyslný opak, kterým se otáčí o 180 stupňů oponence. Její alias Alue je v češtině nesklonitelné, tím to zhoršuje srozumitelnost hovoru s ní a o ní, zejména v případech, kdy něco páchá. Lze uvést konkrétní příklady vět. Všechny znaky sekty Alue má. Může to okecávat a obelhávat jak chce, ale je to tak, jsou to ověřená fakta. Navíc pokud bere teorii duté země, jako něco víc než teorii nebo hypotézu a nemá vůli k tomu najít další materiál, aby bylo aspoň důvěryhodné, že pracuje na snaze doložit svá tvrzení, kterým většina planety nevěří, pak se lze přiklonit jen ke známému faktu, že teorii duté země, v té podobě jakou ji káže Alue, byla založena skupinou osob, která byla dle historických záznamů fakticky nazývána sektou.
 cvili
15.05.2018 05:29:11
Srandy není nikdy dost, ale aliasové Alue a tomáš marný si dělají hodně velkou srandu z lidí takovým způsobem, který by oni sami nesnesli, kdyby si z nich dělal srandu někdo, jako to oni dělají lidem.
 semne
15.05.2018 05:09:22
"Upozorňujeme, že dnes bude konec světa" -scénka Keiser a Lábus: https://www.youtube.com/watch?v=vwh6TGxuXOE

( A možná také nový počátek..)
 semne
13.05.2018 01:07:52
Jak tp vlastně Alue kazí ženám. Alue totiž mnohdy neoprávněně předstírá chudinku, vyhledává skutečné chudinky a za ně se schovává, ty provokuje, aby se zdánlivě zastaly tématu o kterém hovoří Alue. Přitom ony se zastávají svých záležitostí a Alue to pak interpretuje, jako by se zastávaly jejího strojeného chudinkovství,když ona dělá ze spebe chudinku, když někoho bezdůvodně napadá, aby pak unikla zodpovědnosti za škody na zdraví, které způsobuje těm, které napadá a o kterých bezdůvodně lže.
 asmici
12.05.2018 02:00:54
Taky diskuse o Alue a René Koukalovi.
http://energieupramene.blogspot.cz/2015/06/blog-post.html
 metrab
10.05.2018 14:56:51
TO VŠECHNO JE TÍM, ŽE ALUE LOSKOTOVÁ JE VYŠINUTÁ, TOHLE UŽ PŘECE VŠICHNI VÍ A VÍME.

AKORÁT KOPÍRUJE ZPŮSOB PSANÍ JINÝCH LIDÍ, TĚCH CHYTRÝCH, ABY TO VYPADALO, ŽE TROCHU UMÍ PSÁT. TY SLOVA, KTERÉ POUŽÍVÁ VE VYMYŠLENÝCH ČLÁNCÍCH JAKO ''PREZENTACE", ''VÝŠE ZMÍNĚNÉ''.MILÍ ČTENÁŘI A HODNĚ JINÝCH JENOM OKOPÍROVALA, SAMOZŘEJMĚ NEJSOU Z JEJÍ HLAVY

JE TO PLAGYÁTORSKÝ ŠMEJD, KTERÝ NIC NEUMÍ
Smajlík  PRO GIB
09.05.2018 05:27:20
Nejsem nikde na webu pod nickem gi. Bacha na Alue, ta se snaží vytvářet falešné komentáře, aby shodila kritiku. Chvíli Alue píše na svém webu rasisticky, pak zas předstírá ojediněle, že není rasista. Všechna učení a filozofie zavrhuje vyzdvihuje jen své vlastní, které se stále mění s její psychickou labilitou. Její učení má povahové rysy úplně nového náboženství s proměnlivými rysy.

Chvíli tvrdí na videu o sobě , že je chlap, pak zas vykládá, že žertuje. Měla by pochopit, co je to klasická rodina a proč to tak ve společnosti vzniklo od počátku lidstva, že to tak je správně a díky tomu tu vlastně na světě jsme. V jednom článku předhazovala, jak by mělo dítě být u lezbičky. Myslím, že se moc zasukovala do tématiky a raději by měla soustředit své schopnosti, k čemu byla vychovaná a to je zdravá normální rodina. Všechno ostatní je jen nějaké nouzové zalepování nefunkčnosti ve společnosti.

Každá lidská bytost má hodnotu člověka, to je základ. Základem společnosti je však zdravá funkční rodina, ze které může vzniknout větší fungující společenský celek. V chaosu nefunguje nic.

Je nestálá, ale dává najevo, že ona má pocit své absolutní pravdy, kterou však mnohdy nemá, jelikož mnohá její tvrzení jsou očividná nepravda a klamy. Na vše vytváří spekulace a vše umí překroutit, má na to své vychytralé rádce, kteří ví, jak se obohatit finančně a dělat z lidí jejich loutky.
 gib
08.05.2018 19:05:01
Ona si Alue taky ve své nemocné vymyté hlavě namlouvá, že všechny firmy, které v e-mailu píší, že informace jsou důvěrné, že si to píší snad jen pro sebe. Jí stačí mít blog a ona si ta důvěrná data vyvěšovala. Tak se i připitomněle na svém blogu obhajovala, když tak činila. Jako by byla zdrogovaná , nebo ožralá. Jak zfetovaná. Přece je jasné, když je něco důvěrné, že je to důvěrné a ani vypatlaný mozek Alue nemá právo porušovat ochranu soukromých údajů, soukromých informací a textů, informací o osobách, kterých zneužívala k pomluvách na jejím blogu. Na jejím blogu ( blog.cz aluska.org) je důkazů nepřeberné množství. O zlých činech Alue K. Loskotové.
 oskutcích alue
08.05.2018 17:16:27
Karolíně, která si říká Aluška, dělá zjevně dobře ubližovat a činit naschvály, kdy naschvál činí taková zla, která vadí úplně každému i jí samotné, taková zla, u kterých ona ví, že zaručeně ublíží a zraní dlouhodobě. Protože ví, že i ona by něco takového nesnesla a právě proto to činí. K trýznění si vybírá nevinné oběti, pokud možno ty, u kterých očekává, že se nedokáží bránit. Nepouští se do těch , kdo by ji hned roznesli na kopytech. Je tedy nebezpečná i pro malé děti, neboť ty jsou čisté, nevinné a dostatečně bezbranné, neboť ony mají ty parametry a vlastnosti jejích dosavadních obětí. Dělá to tak, aby ubližovala dlouhodobě. Možná ji to nějak úchylně uspokojuje. Každopádně domluva s ní není žádná a je tedy prokázaný její úmysl škodit nám nevinným lidem a poškozovat nás v životě, tak aby to ohrozilo naše životní funkce a vystavila nás strachu a jejímu velmi osobnímu krutému zastrašování.
Smajlík  mezipohodou
04.05.2018 03:29:58
Alue vždy komunikovala bezdůvodně násilím. Jen výhrůžky, jen lži, jen sběr neoprávněných soukromých dat. Jen porušovala důvěrné tajemství. U ní se střídá sadistická agresivita s ignorací. Dál provádí ucpávání úst pravdě a k tomu lidi pomlouvá za zády, aby se nemohli lidé bránit. Krade jim texty a zneužívá k pranýřování a šikaně. Vyžívá se v bezbrannosti lidí, které týrá. Tak se chovají psychopatky. Kazí slušným ženám image, žádná slušná žena se nemůže s chováním Alue ztotožnit.
 tysvět
01.05.2018 15:50:38
Jak se tak dívám do duše těch přátel Alušky, které Alue poškodila. Celkově na to, jací jsou, tak je mi do breku. Vždyť ti lidé jsou úžasní. Proč je pošlapala nedává smysl, ale bohužel je agresivně pošlapala. Sice ne fyzicky, ale ono to fyzicky bolí.
 štěstíprotebe
25.04.2018 17:15:21
Alue taky chodí na stránky svých kamarádek, nebo spíš bývalých kamarádek. Tam sosá informace a občas se do nich naváží napůl skrytě na svém webu. Vytahuje jejich fráze, jejich myšlenky z textů, jejich obsah a brojí proti nim očerňuje je, překrucuje. Také pravděpodobně ona chodí pod jinými nicky na jejich weby a útočí na ně. A používá proti nim, co kritického kde o sobě četla a tak je kritizuje. Kdo jiný by to byl, možná nějací zhypnotizovaní její přívrženci? Těžko. Možná ano. Kdo ví. Někdy je obsah natolik šitý na míru, že by odpovídal Alue... je to velká náhodička s obrovským množstvím stejných myšlenek, emocí , co a jak má výhradně Alue na srdci.
 nevímnevím
23.04.2018 23:49:22
Protože pak si každý může myslet, že všichni, kdo nejsou Sysifos, jsou jako Alue. Tak to Alue lidem kazí pověst. A používá těch svých snad vrozených logických klamů a zavádějících interpretací a výroků. Nebo její vyjadřování v reakcích o něčem jiném, než byla řeč a vytváření tak klamné iluze, že je řeč o něčem jiném, o čem řeč ve skutečnosti nebyla.
 gib
23.04.2018 23:42:16
U toho udílení cen, jak Jiří Mašek četl vzkaz od Alue sysifovcům, v něm se Alue nijak k ceně nevyjádřila, zejména vůbec nevysvětlila své instrukce, které dávala na svém webu, jimiž naváděla například dívku ohledně zraku.

Jen se všem vysmála a ve svém projevu kladla důraz na svůj zisk a na svoji sledovanost. Tedy jen ukázala, co je pro ni podstatné ( zisky s prodeje jí prodávaných produktů a jejích knih).

Není pro ni podstatné, co káže, hlavně když to nese a hlavně, když je pro ni ta sledovanost. Protože o svých teoriích jim nic nedoplnila, své výroky blíže nekorigovala, ani ničím nedoložila správnost svých pochybení, které jí Sysifovci kladli na srdce.

Sysifu nefandím, dělají to trochu zvláštně. Alue později uznala, že tehdy to přehnala, ale doposud nebyly vidět změny v její rétorice a chování. Hlavně různí alternativci by ocenili, kdyby jim to přestala kazit a shazovat vlastně všechny, kdo jsou pokrokoví, nebo se zajímají nad rámec "hlavního proudu".
 gib
23.04.2018 21:24:32
Slavnostní nominace Alue v české televizi http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/10000000074-bludne-balvany-za-rok-2011/21225100065/d - iskuse/2 -
 sláva
23.04.2018 21:09:50
Odstranit pomlčku na konci celého odkazu, aby fungoval.

https://opravdova-skola.webnode.cz/news/nebezpeci-prekrizenych-nohou-zdroj-http-karolinalo - skotova-blog-cz-autor-alue-k-loskotova/ -
 odkaz
23.04.2018 20:23:05
Nějaké názory ohledně Alue

http://ammocorda.blog.cz/1204/alue-vs-sisifos
 práce
19.04.2018 22:28:01
Tam na jejich webech tm a alue to tak vypadat může. Jenomže tam se nesmí psát pravda. Admini ji těžce potlačují.
 češi
19.04.2018 13:59:55
tito tak zvaní šmejdi jsou rozlezlí po internetu, jako plíseň. Jejich smrad je cítit všude. Je dost divné, že na ty weby někdo leze, ti lidi nepoznají, že to je podvod? Aluška, org samý okopírovaný opis z webů, knížek, tadesco blbosti a nic víc, opsané informace z internetu. Fakt jsou češi tak blbí?
 alue a tomáš marný
15.04.2018 20:32:22
Máš velmi omezený přístup k životu. Typuji, že to bude zaseklá puberta.
Pro vysvětlení, pokud vůbec vážíš své znuděné prsty uložit na klávesnici a vyplodíš takový blábol, jako že lidé, kteří v dobré víře uvěřili předstírané empatii a prokázalo se jim na vlastní kůži, že jsou poddvedeni, že si za to mohou, tak možná budeš i vykládat kde jaké stařence, že si za to může sama, že je nemocnou stařenkou.

Ano možná mohla v životě vyvinout víc úsilí, aby kašlala na nevděčná vnoučata a praštěné lidi, co jí kecaly do života a brali čas a energii. Ale možná taky ne. Tak se kroť. Pohodlné je vždy plácnout kámen do vody a nevědět, co v té studni je. Může tam být nevybuchlá mina, když padají kolem rakety. Sněz si raději koblížek od maminky.
 pro van generator
15.04.2018 20:17:52
A proč se tak hloupě vyjadřuješ? Tak přece, když někoho neznáš, tak blog nezakládej a k ničemu se nevyjadřuj. Nebo se snažíš podsunout, že jako ji nikdo nezná a namlouváš si , že nemohou existovat lidé, kterří jsou nějakou blogerkou poškozeni? To je už vrchol tvé ignorácie a domýšlivosti. A to přitom já proti žádné blogerce nestojím. Jen kroutím hlavou, jak může někdo vůbec vyplodit, asi z nudy takový blebt.
Hodně spokojensoti v životě přeji.
 pro msfanoušek
15.04.2018 20:12:55
Tvá věta nedává smysl ani v základu. Tak snad uvedu v čem má Alue závidět ne? Ale to měl být asi jen plivanec na někoho ze tvého soukromého života , plivnutý úplně na někoho jiného. Jinak bys věděl, proč to říkáš, a to ty zjevně nevíš ani nemůžeš, protože jí není naprosto ale vůbec nic , co závidět.
Smajlík  pro leafrollera
15.04.2018 20:02:38
pro alias " ciwa" .
1. tvůj nick je v překladu nadávka. Nechápu proč se tak přezdíváš. Jestli tím sebe charakterizuješ?
2. já mám za to, že je v ženském rodě...ale taky nevím..tak z čeho si myslíš, že víš víc
3. v čem myslíš že ji pomlouvá, když důkazy jsou a nejen to, na jejím webu jsou také.
4. mě jen vadí, že někdy není víc konkrétní, ale někdy to publikovaně zkrátka není možné, jak ty říkaš, že by dělal/la publicitu v tom, v čem ji dělat nechce
5. vzniká podezření , že ty jsi prodloužená ruka Alue, neboť vždy nadáváš na kritiku vůči Alue, ale nejspíš jen nepatříš mezi její osobou poškozené a je spíš problém v tobě, proč se tedy do toho pleteš a to mi na tobě nepřipadá v pořádku.
6. jistě má důvod a ten je patrný i pro neznalé z toho, co Alue píše. Pokud nehodláš plýtvat energii na studium toho, co Alue dělá nebo píše, nevyjadřuje se prosím ani ke kritice, kterou nazýváš dost neadekvátně pomluvami, ačkoliv sis neověřil/la, co zakládající osoba této zpovědnice má na mysli.
7. Já mám zájem se s tou osobou sejít a promluvit si, tak je to správně a tak to má být. Zajímá mě, co má na mysli a zřejmě o tom nemůže a nechce mluvit, protože Alue vše hned bere a hned publikovaně pomlouvá. Tedy nediv se, když ji neznáš.
8. Záměrem kritiků Alue je zejména, aby se sebou začala něco dělat a je prokázáno, že neexistuje jiný způsob jak ji podnítit, aby neškodila.
9.Pokud by její kritici nebyli tolerantní a chtěli se jí jen nějak odplatit za její činy, už by to měla dávno právně sečtené
10. někteří lidé se snaží pomáhat otevírat oči. O té osobě se dá ověřit všude na webu, podle toho,co Alue píše, že ta osoba pravdu uvádí, jde jen o to, zda se jí daří přesné formulace, je to ověřitelné. Ale když ty se takto do kritika obouváš nemůžem si nikde ověřit , co tě k tomu vede a je tedy pravděpodobné a vhodné se přiklonit k tomu, že jen prudíš.
Smajlík  bunda
13.04.2018 18:59:00
Poslechni, já tu osobu znám jenom díky tomu, že tady o ní několik let vytrvale píšeš. Ty sám asi nejsi úplně v pořádku, jestli děláš takovou publicitu někomu, koho bys rád publicity zbavil. Uvědom si to, proč bysme ti měli věřit? Jaký máš důkazy, kromě nesčetných anonymních pomluv? Z mýho pohledu se jedná o nezdravě sebevědomou a patrně pomatenou ezoteričku, víc vědět nepotřebuju, a ty už se konečně uklidni. Tvoje Alue nikoho nezajímá.
 Ciwe
13.04.2018 15:32:33
Lidi co skočí na lep týhle náně, jsou natolik dementní, že si od ní jakýkoli podraz v podstatě zaslouží.
 Van Generator Muž30 Kategorie
13.04.2018 14:34:25
leafroller: to není závist, to je regulerní blázen. Připojuji se.
 MS-fanousek Muž38 Kategorie
13.04.2018 14:31:12
Ale znáte, lhát zkuste jinde
 Pro MS-fanousek
13.04.2018 14:29:04
Zkuste tykat loskotové, na ni to udělá dojem, na mně ho neuděláte.
Máte "pravdu". Její chování a hloupost je skutečně důvod k závisti. Ha ha ha ha ha
Pěknej víkend
Smajlík  Pro leafroller
13.04.2018 14:23:37
Chcete se pobavit a zasmát? Tady vás velmi pobaví, jaká je skutečná Alue a její "inteligence" a "logika"

i když video s jejím výstupem loskotová a spol smazali, protože ji veřejně usvědčuje kdo je doopravdy, zajímavý a poutavý popis "její inteligence" a komentáře těch, kdo ji znají a ví, co je zač zůstaly

http://personal.tucna.net/alue-vs-sisyfos-bludny-balvan-vraci-uder-1/
Smajlík  Pravá tvář Alue
13.04.2018 14:16:12
Proč bych měl zakládat nějaké blogy a psát tam něco o někom koho vůbec neznám?
 MS-fanousek Muž38 Kategorie
13.04.2018 14:15:45
Její bývalé kamarádce, která Alue dost naivně věřila a něco pro ní udělala se Alue odvděčila takto:
http://blog.angelumlucis.cz/kancelar-uvadeni-vyroku-alue-na-pravou-miru/
Smajlík  Pro vás
13.04.2018 14:14:58
Ta závist tě jednou sežere.
Smajlík  leafroller Muž47 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk