Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Diskuze č.1046463, vloženo 12.03.2018 22:39:49 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Pět vět na obranu české televize
Navrhuju aby jste se vyjádřili k tématu. Co si o tom myslíte. Jaký máte názor? A pro případný zájemce si dovolím vložit i odkaz. Doufám, že administrátoři budou mít pochopení a odkaz mi nebudou mazat. Děkuji.

https://vyzvapetvet.cz/
 Šílený berserk Muž30 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
13.03.2018 10:45:21
Česká televize není už dávno nezávislá. Jednak je závislá na všech občanech, kteří ji musí proti své vůli živit, aniž by měli sebemenší vliv na to, jak bude s jejich penězi nakládáno. A dále je očividně tendenční, protože se velmi intenzivně zabývá pouze některými politiky a kauzami. Tato výzva je opravdu odporným útokem na svobodu slova.
Smajlík  leafroller Muž21 Kategorie
13.03.2018 10:14:45
Zrušit poplatky. Pravdoláskařský sračky opravdu nesleduji, nevím, proč bych za ně měl platit...
 8IH5
13.03.2018 00:14:51
Je typické, že samotný blábol tady nezná autora. Že by se některý z potrhlých komediantů nechtěl znemožnit? Jen ať se znemožní někdo jiný...
Smajlík  Teremtete
12.03.2018 23:47:44
Na České televizi mi vadí, že jí povinně musíme každý měsíc přispívat částkou 135 Kč, i když se na ni vůbec nedíváme.
 Researcher Muž81 Kategorie
12.03.2018 23:43:19
Už to radši nesleduji. Těch 100 miliónů na natáčení "Já, Matonni" jsem naštěstí nepřispěl a Karlovarský vody už tak nesponzoruji vůbec a Chazina když obhajoval Stalina, že byl vcelku ok, jsem taky neslyšel... Takže určitě jedna z nejkvalitnějších TV v čechách!!!
Smajlík  Aphex Muž38 Kategorie
12.03.2018 23:30:52
A zase ti herci, kdo jiný by v této zemi dělal rozbroje, když ne oni? Ještě se můžou přidat studenti a ten panák s falešnými brýlemi, co projel prezidentské volby a společně si zacinkat klíčema. Ostatně, on to ČT dluží, když mu, samozřejmě v mezích objektivity, kterou se ČT tak ohání neskrytě fandili.
 starý komunista
12.03.2018 23:13:16
ČT není úplně špatná, ale má prostě hned několik problémů o kterých se skoro nesmí mluvit, např její originální tvorba není nic moc (sic by to mohlo být mnohem horší) a to jejich zpravodajství skutečně objektivní prostě není. (Což dnes velmi nepřesvědčivě v 90tce vyvracel její ředitel)

Výzva pět vět je jen další hysterická snaha z kolonky aneb jak někdo pořád křičel pozor hoří a ono nehořelo a pak když konečně hořelo, tak už mu nikdo nevěřil. V tom spatřuji její jisté nebezpečí.

Navíc řev herců, kterým by se už z principu neměl věřit ani nos mezi očima, mě nechává zcela chladným, ke všemu herců a umělců, kteří od čt berou prachy. A vůbec, všechny ty petice už mě lezou krkem, jestli mě život něco naučil, tak to, že iniciátoři petic jsou bez výjimky problémové charaktery.

Nicméně ať si kdo chce podepisuje co chce, jen nevím jestli si signatáři uvědomují, že mohou klidně podepisovat něco jako "antichartu" a že by na ně budoucnost mohla časem klidně takhle nahlížet.
 čétévize
12.03.2018 22:55:24
Další z mnoha naivních akcí, podobně jako Výzva Babišovi apod. kde se furt dokola mele vznešeně o demokracii (což je sám o sobě nefunkční a špatný systém), ale nic moc konkrétního. Mimochodem, zajímalo by mě, jestli taková petice někdy k něčemu skutečně byla.

ČT není, nebyla a nikdy nebude nezávislá. Vždycky bude preferovat jeden názor (Brexit je fuj, EU dobro, Zeman je špatnej, atd.), myslet si cokoliv jinýho je naivita level over 9000.

ČT sama o sobě by vůbec neměla existovat. Resp. měla by se zprivatizovat a o její další existenci by rozhodl volný trh. Připadá mi nemorální, že jsem nucen násilím ji platit proti své vůli.
 anarchokapitalista Muž28 Kategorie
12.03.2018 22:51:26
Akorát dobrá vykrádačka osobních údajů... V době internetu mě nějaká ČT opravdu nezajímá.
Smajlík  8NI6
12.03.2018 22:45:07
V čt jsou dobří novináři, i některé dobré pořady, ale krom toho je tam plno uref prodejných a není chvilka, aby se nepomlouvali komunisti, zeman nebo RUsko.

Tak asi tak.
 VronskijPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk

SLEVA 100 Kč