Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Diskuze č.1030232, vloženo 29.11.2017 19:28:18 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Rtěnky
Dámy, používáte rtěnku a pokud ano, kterou barvu?
Já se přiznám, že nejsem zastáncem těchhle barviček na pusu, respektive, vždycky mi akorát překáží. Při pití, kouření (cigaret) a tak celkově. Navíc si neustále olizuju a koušu rty. Na ostatních se mi rtěnka líbí, ale nesmí se jednat o tu s fialovým (já tomu říkám mrtvolným) odstínem. Ještě, když ji nosí žena, který vůbec nesluší. Zkazí jí to celej vzhled, až si jeden říká, jaká je to škoda.

Mějte se hezky. :)
 Slečna ze záhrobí E-MAIL:   Žena25 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
30.11.2017 05:01:03
Takové ty 24 hodinové růžové nosím, občas. Na večer i někdy sytě rudou.
 baj d véj Žena99 Kategorie
30.11.2017 00:50:24
Ten: Korálová by měla být taková jemně červená mírně do oranžovo-růžova. :D Prostě jako korál z moře. ;)

Já je používám jen někdy, podle nálady a podle oblečení. S červeným oblečením rtěnka do červena, s něčím s růžovou do růžova, na ty tmavé moc nejsem a oranžové odstíny se ke mně moc nehodí. Nejraději mám červené s mírným nádechem do růžova nebo přímo světlé růžové. Raději ale mírně lesklé nebo perleťové než úplně matné.
 Aninka Putinka Muž28 Kategorie
29.11.2017 23:58:51
Na mě to je moc štětkózní. Některým to sluší, ale já daleko raději bez líčení, tak aspoň poznáš, jaká holka opravdu je.
 Král Lofasů Muž29 Kategorie
29.11.2017 21:03:44
Nepoužívám. Nemám ani žádný super - nabouchaný rty, takže když už nechci mít rty jako mrtvola, používám maximálně barvené balzámy na rty.
 HaruPoppo Žena22 Kategorie
29.11.2017 20:12:45
Ne, nikdy jsem žádnou neměla, prakticky je neumím ani používat - předpokládám, že to asi není jen o nanesení barvy na rty, která by pak vydržela celý den v neměnném stavu.
 třicítka
29.11.2017 19:51:29
Sorry, že se do toho cpu, ale co je to korálová barva? Jenom to nevim, nemyslim to nějak útočně.
 Ten
29.11.2017 19:42:12
Moc často je nepoužívám, ale když mam náladu, tak miluju syté a tmavé odstíny - burgundy, temně rudá, borůvková až klidně do černa. Mam výrazný plný rty a velký oči od přírody, takže si to mohu dovolit. Ale pořídila jsem si na to takovou vychytávku - jmenuje se to "lipcote" a rtěnku tím přetřeš a stane se z ní neslíbatelná :) takže ani nemusím řešit, zda jí na rtech furt mám nebo zda mohu políbit partnera :) a navíc to každou rtěnku zmatní, což se mi líbí... Třeba světlý rtěnky mi vůbec nesluší jako je růžová nebo korálová... ale nejraději jsem nenalíčená a když se nalíčím, tak jen řasenku (případně výrazná linka - ideálně barvená) a ovocný balzám na rty :)
 BloodyElf Žena28 Kategorie
29.11.2017 19:38:36
Moc rtěnky nenosím, obecně mám raději výraznější oči a méně výrazné rty. V podstatě v současné době používám jen jednu, něco mezi růžovou a červenou, teplý, tlumený odstín. Jiný mi stejně ani nesluší.
 Ovecka888 Žena29 Kategorie
29.11.2017 19:35:35
Nosím skoro všechny barvy, bez toho nevyjdu z baráku a každý měsíc si musím pro rtěnku. Mám asi dobrý pigment, ale mě to vydrží dlouho
 *MileynQa* Žena24 Kategorie
29.11.2017 19:35:28
Nepoužívám. K mému jemnému obličeji ani moc nejdou a není mi to na puse příjemné (používám akorát bezbarvý balzám a bez chuti). A rozhodně se mi s ní nechce ani sr*át a řešit, jestli se nerozmazala, jestli je stále tak výrazná apod. Ani chlapi moc nechtějí líbat holku s tím, že budou zapatlaní (nemluvím za všechny chlapi, aby zase někdo neměl problém). A co tak vidím na soc. sítích, letí všelijaké bláznivé odstíny, to už je vůbec hrůza. Pak nějaké nude rtěnky, takže rty vypadají +- pořád stejně, tak k čemu to je. :D Pak vím, že letí i nějaké slupovací rtěnky, u kterých můžete pít, líbat se atd. a vše je v pořádku, ale i tak na to já prostě nejsem.
 zasranáregistrace Žena21 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk