Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1029900, vloženo 27.11.2017 15:47:24 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Můj vztah k rodičům
Miluju svý rodiče a miluju je opravdu velmi. Přesto s nima mám velice speciální a řekla bych "italskej" vztah, kdy se často hádáme, nemůžeme se shodnout a občas i přijít na jméno. Je mi to líto, na jednu stranu, na druhou ale vím, že si to ani jedna strana nebere osobně. Nikdy jsem si od nich nenechala nic líbit, diktovat a nařizovat, byla jsem odjakživa neskutečně tvrdohlavá a dominantní osoba, ale pořád takovou tou laskavější formou, samozřejmě kromě občasných hysterických výstupů, ty ale ke mně už patří jako houby k lesu. :)
Doufám, že jim jednoho dne budu schopná říct do očí, jak moc je mám ráda a jak moc si jich vážím. Zatím mi to přes pusu moc nešlo, ale doufám, že to ví.
Proč tenhle text? Měla jsem potřebu se trochu vypsat, ale aby to bylo něco kratšího a ne mý klasický romány, kterých jsem schopná. :)

A co vy? Jak se svýma rodičema vycházíte a napište mi celkově všechno o vztahu mezi váma, opravdu mě to zajímá. :)

Díky, ahoj. :)
 Slečna ze záhrobí E-MAIL:   Žena25 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
27.11.2017 21:48:21
Mezi mnou a mamkou - strasny, mezi mnou a otcem-neutralny.
Mamka mi vycita uplne vsechno: ze spatnym zpusobem piju vodu, ze nemam rada podpatky, ze nemam rada sport (misto toho chodim na prochazky a ne, nejsem tlusta), ze podle ni nejsem clovek, ze se mi nelibi ruzova a dalsi podobne veci, to je jenom zacatek.
Vubec nepiju, nekourim, ucim se, mam dvojky a jednicky, ale i to se ji nelibi. Pry dvojka je spatna znamka.
Porad si stezuje, ze ji nic nevypravim o svem zivote, ale kdyz zacnu vypravet, tak vrci, ze ji to nezajima.
Smajlík  Sim Hana 21
27.11.2017 19:52:08
Otec - despota, omezenec s malým rozhledem, chudák s komplexy méněcennosti, podezíravý a z těchto titulů vyhledávající "chyby" u druhých a následné hádky. Málokdy umí být rozhodný a spravedlivý, ale jako člověk mě docela zatím zklamal.

Máma otce trpí a v lecčems ho převyšuje. Ale také má své mouchy - koneckonců to nakonec myslí dobře. Líbí se mi na ní, že už si přestává všechno nechat líbit. Je s ní občas sranda a narozdíl od mého otce srandé rozumí. Otec mi připadá jak z jiného světa - celkově takový zpožděný.

Ale nechci tu zahltit celé vlákno. To je tu jen tak pro pobavení.
Smajlík  Zatracená Existence Muž24 Kategorie
27.11.2017 18:00:16
Asi docela podobně jako ty. Teda... s mámou. S tátou zas tak blízkej vztah nemám - což znamená, že si s nim ráda popovídám o všem možným, ale tak jako slušně, víc "s odstupem", než jak jednám s mámou - takže mu asi nevyjadřuju tak velkou náklonnost, ale zase jsme se v životě kvůli ničemu nepohádali. Mamka je fakt taková, že jí můžu říct 99,9% věcí, které mám na srdci, ale zase se častěji dostáváme do konfliktu, křičíme po sobě, brečíme, nakonec nás to obě mrzí, tak si řeknem, jak se máme rády, a je to dobrý. A za pár tejdnů znova. :D Ale mám je oba moc ráda a umim si představit, že bych kvůli nim dokázala zajít hodně daleko.
Smajlík  Aria-chan Žena23 Kategorie
27.11.2017 17:09:32
Zpravidla mezi vztahy rodičů a dětí platí to , co platí obecně. Pokud dítě vyrůstá ve fungující rodině s milujícími rodiči ,zpravidla jim tuto lásku později vrací.
Vztah mezi mnou a mými rodiči bych nazval jako zvláštní. Moje rodiče se rozvedli , když mi byly 3 roky. Později spolu komunikovali pouze , když se řešila výše alimentů. Několikrát se kvůli tomu potkali až u soudu. I když jejich manželství hodnotím jako jeden velký omyl z obou stran , oni si to tak nepřipouštějí. Oni jsou přesvědčeni o tom ,že za pád jejich vztahu mohl výhradně jejich partner. Díky tomu,že jsem vyrůstal s mojí matkou,která byla vychovávána svou matkou v tom ,že je to žena,kdo má dominovat a chlap je tím,kdo má poslouchat , dostával jsem se po psychické stránce do totálních sraček. Díky tomu jsem nebyl schopen si ani najít nějakou ženskou , natož s ní vytvořit nějaký vztah. To trvalo do cca mých 25 let , kdy jsem si sám řekl , že takto už to dále nejde. Od mámy jsem odešel , koupil jsem si garsonku a začal na sobě po stránce partnerských vztahů pracovat. Jezdil jsem po různých seminářích , četl hromady knih na téma partnerských vztahů. Po třech letech jsem slavil úspěch , kdy jsem si konečně našel nějakou ženskou , se kterou mám již 11 let šťastné manželství a dvě špičkové děti.
Takže můj dnešní vztah k rodičům. Nezavrhl jsem je. Ale , že bych je nějak miloval , to určitě ne. Oba rodiče mají ještě velkou tendenci radit...a to kolikrát dost agresivně. A když se mi snaží radit, jak se mám chovat ke své ženě...to vzhledem k jejich životním neúspěchům pokládám za absurdní až zhovadilé. Dost často jsem se na návštěvu u rodičů těšil , ale už po deseti minutách jsem toužil zmizet. Takže asi tak..
 naroznyv Muž42 Kategorie
27.11.2017 16:57:39
Hodně kamarádský
 *MileynQa* Žena24 Kategorie
27.11.2017 16:41:38
Mezi matkou Ok. Mezi otcem strašný.
 TVT Muž25 Kategorie
27.11.2017 16:38:13
Tekíla: ne, ten film jsem cíleně vynechal. Zařadil jem ho do kategorie "potenciálně nebezpečný pro můj solar plexus." Předpokládám, že asi dost psycho, ne? Jinými slovy asi ne všechno musí vyjít na světlo... Mám si ho pustit? V archivu ho mám.
 kaiten Muž56 Kategorie
27.11.2017 16:35:14
kaiten - no... ano, ale viděl jsi Naprosté cizince?
 #tekíla# Žena30 Kategorie
27.11.2017 16:30:52
tekíla: v naprosté většině případů by bylo fajn ukázat zpovědi těm, o kterých jsou - kolika nedorozuměním či jen rituálním tanečkům by se dalo předejít, a naopak kolik poztivního sdělit...
 kaiten Muž56 Kategorie
27.11.2017 16:25:19
ti moji: To mi připomnělo, že pomalu (ale jistě) začínám mít pocit, že mám za ně jakousi zodpovědnost a hlídám je, kde se jenom dá. Myslím to dobře pro ně, ale nerada bych působila dojmem "zákazy a příkazy". Z táty jsem si minule dělala srandu, že dostane k Vánocům sledovací zařízení, který bude nosit v kapse, abych věděla, kde se zrovna nachází a neudělal někde žádnej průšvih. :-D

KrevZAkrev: Překvapivě ne, čekám je zhruba za 14 dní. :))
 Slečna ze záhrobí Žena28 Kategorie
27.11.2017 16:22:31
někdy si u některých zpovědí říkám, jak moc fajn by bylo je vzít a ukázat těm, o kterých jsou. tak, jak jsou napsaný, bez žádného dalšího komentáře. tohle je jedna z nich.

vztah k rodičům.... mám je ráda. hodně. ale chápe to asi jen tata, který si nebere osobně, když se mu ozvu odhadem jednou, dvakrát ročně. má to totiž stejně. žít bych s nima už/ještě nemohla. ale jednou za čas se vidět, to jo, to je fajn.
 #tekíla# Žena30 Kategorie
27.11.2017 16:19:38
Já vím proč píšeš tuhle zpověď, máš krámy tak jsi přecitlivělá.
 KrevZAkrev
27.11.2017 16:11:38
Otec je mrtvej už 10 let, ale naposledy jsme se "viděli", když mi byly asi 2 roky. S otčímem se nestýkám už asi 12 let. A s matkou se nestýkám asi 3 roky. Nějak nemám potřebu ty lidi vidět a oni evidentně díky bohu taky.
Smajlík  leafroller Muž21 Kategorie
27.11.2017 16:10:24
Od zaslepené lásky a úcty to přešlo k tomu, že je mám ráda i přes chyby, které v dobrém úmyslu dělají a přes šílené životní postoje, ke kterým ve stáří začali inklinovat.
Nehádám se s nimi, nemá to smysl, jen když jde o věci kolem zdraví, snažím se ty největší šílenosti sabotovat tak, aby si své zdraví zbytečně nepoškodili a zároveň o mojí sabotáži nevěděli. (namátkou třeba užívání MMS)
 ti moji
27.11.2017 16:07:13
Celkem to šlo, byly dobré i horší chvíle, ale měli jsme se rádi. S tátou jsme spolu hodně bojovali - dvě paličaté hlavy, ale vždy jsme se usmířili a moc jsem ho obdivoval
 kaiten Muž56 Kategorie
27.11.2017 16:06:08
Slečna ze záhrobí: Jako já určitě nechtěj být. :-) Ale pokud jde o ten vztah k rodičům, věřím že i u tebe se to posune tam kam by sis přála.
Smajlík  Hádalka Žena23 Kategorie
27.11.2017 16:00:15
Hádalka: To je opravdu moc hezký, pěkně se to čte. Jsem ráda, že spolu máte takhle pozitivní vztah a třeba to popovídání si o všem... s tímhle mám se svýma rodičema problém. Chtěla bych bejt jako ty. :)

Aninka Putinka: V tomhle si tě vezmu za vzor. :)
 Slečna ze záhrobí Žena28 Kategorie
27.11.2017 15:51:59
Mám to asi podobně, já jim to ale vše upřímně čas od času říkám. I to dobré i to špatné.
 Aninka Putinka Muž28 Kategorie
27.11.2017 15:50:47
S mojí mamkou mám hrozně hezký vztah, mám jí strašně ráda. Můžeme si spolu popovídat o čemkoliv, vím že mi vždycky pomůže a podpoří mě, doteď se k ní ráda přitulím a pomazlíme se. Je mojí maminkou i kamarádkou, a taky velkým vzorem. S tátou mám taky hezký vztah a i jeho mám velmi ráda, jen se bohužel vídáme málo, naši spolu nežijí a táta žije v zahraničí. Každopádně jsem moc ráda že mám takové rodiče jaké mám a za nic na světě bych je nevyměnila.
 Hádalka Žena23 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk

SLEVA 100 Kč