Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše
uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu
ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat
veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš,
aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj
si ji ZDE !
|
co takhle sublimace? :)
|
|
|
Jestli ti jde jenom o sex, tak proč nejdeš na nějakou diskotéku nebo jiný podobný druh zábavy a někoho tam prostě nesbalíš?
|
|
|
Já by se rád zpároval, ale jsem spíše introvert a nestřídám jeden vztah za druhým. Mě vždy dlouho trvá, než si někoho najdu.
|
|
|
Nechod za sexem za penize. Radeji se sparuj s holkou na vztah nebo aspon na sex a spolecne traveni casu.
|
|
|
To, ze je dlouho? ja jsem sam pres 4 roky a k tomu , abych sel do bordela bych se nesnizil.. Jak rika Jazzz.. od ceho je masturbace atd... Mne osobne sex nechybi . Spis mne chybi to, ze jsem sam... To je podle me horsi, nez nejakej sex.
|
|
|
Já mam pocit, že nevíš, co je to bejt dlouho bez sexu. Jsi snad člověk, tak se ovládneš ne? Existuje něco jako masturbace, jestli o tom nevíš a pokud to opravdu nevydržíš než si najdeš partnerku, tak můžeš požádat nějakou kámošku o výpomoc a nebo jít do bordelu. Ale to už jsou tynejzažší možnosti.
|
|
|
Tak si najdi holku, ne? :)
(Dobrá rada, co, to tě určitě nenapadlo :) )
|
|
|
Já chodím jen do bordelu (to jsi psala ty, Tahýýýýýýýýýýýýý? :D:D:D:D:D:D:D)
|
|
|
http://www.nornik.net - A hledej si soukromý privátky
|
|
|